Vartotojo Harrison pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-07 23:40:35 | Nuoroda
Vytis rašė:
Harrison rašė:
Vytis rašė:

totali nesamonė tas NEC. Iš lietuvių tikėjausi 70~, gavau 92. Istorijos tikėjausi 100(net juodraštį mokytoja ištaisė sakė 98-99-100) o dabar 90...

 Pagal tavo logika as tau gyvenime tokiu balu neparasyciau :) neatrodai tiek vertas.

kaip tavo mokytoja galejo rasyti procentus jeigu nezino sios kartos lygio ir tasku pasiskirstymo lietuvoj??!

wake up

 Juodrascius dave is egzo issinesti wake up pats:) kiek sprendziau praeitu metu ir visus kitus egzus istorijos nebuvo maziau 97, olimpiadose pasirodziau gerai, o juodrastį mano istaise sake 98-99-100, tai wake up

 vel tu ta pati kartoji:) paskaityk mano posta 3x,gal dashus ka as turejau omeny.

nesvarbu man ka tu sprendei,kiek gavai, kokios parolimpinese dalyvavai, ash tau sakau,kad PROCENTU tavo mokytoja tau negalejo prognozuoti +-3% tikslumu, nes neturejo rezultatu analizes,kurioje butu balu konvertavimo i procentus lentele :)

sekmes

Žinutė parašyta: 2010-07-09 19:04:37 | Nuoroda

reklamos yra VU informologijoje,verslo informacijos vadyboj

Žinutė parašyta: 2010-07-11 16:16:52 | Nuoroda

Imsim shita darba :)

is pirmo akies uzmetimo suzavejo shita specialybe :)

aisku dar svarstau VIV ar informologija, bet labiau linkstu link shicia.

Žinutė parašyta: 2010-07-11 18:28:45 | Nuoroda

Labai jau daug pliusu tam VIV'e ;] charizmatiska specialybe :D

www.olimpiados.lt/component/option,com_easyfaq/task,cat/catid,354/Itemid,501/

VIV aprasymas, jei kam aktualu.

Žinutė parašyta: 2010-07-11 18:35:48 | Nuoroda

Oranje Nation!

It's our Time!

Žinutė parašyta: 2010-07-11 18:41:00 | Nuoroda

As su savo balais jau pakankamai ramiai laukiu rytojaus, tau tai isvis garantuota garantija :D

Žinutė parašyta: 2010-07-12 00:16:04 | Nuoroda

informologija labiau po dvieju metu nukrypsta prie informatikos, o VIV i ekonomika,reklamas - zhodziu VIV platesne. pirmi du metai labai panashus.

siaip susirask komfako saite programas - palyginsi.

Žinutė parašyta: 2010-07-12 00:18:47 | Nuoroda

neabejotini nugaletojai cempo - teisejai.

ispanai savo fules skillu nieko nepasieke, viskas per aktoryste ir teisejus.

saziningo futbolo cempai - ispanai

wc 2010 cempai - ispanija (world circus)

sosinkit howardui, mandarinai.

nebera futbolo

Žinutė parašyta: 2010-07-12 00:44:31 | Nuoroda

Jeigu informatika 10 turi, is anglu gauni tarkim 50%, tai tavo balas 18.8, kur praeitamet paskutinio i VF vieta buvo 18.4, tai taip - istoji gan ramiai :)

Žinutė parašyta: 2010-07-12 12:15:42 | Nuoroda

Prie ko cia ant ribos? ;]

Žinutė parašyta: 2010-07-12 19:23:20 | Nuoroda
Juokinaga rašė:

tamsta, ant ribos reiškia, kad dar gali i neįstot, t.y. nėra užtikrintas balas :) tikiuosi aiškiau ;)

 18,8 balas,kuriame reikia 18,4 istojimui, yra gan uztikrintas balas, prie ko cia ant ribos:) suprasciau ten 18,5 butu.

VIV, im coming!

Žinutė parašyta: 2010-07-12 19:30:22 | Nuoroda
Kendrick rašė:

Greičiausiai vertintojams patiko tiek laiškas, tiek rašinys, nors geriausia profesija parinkau krepšininką. :D

 Broliai saunuoliai, viskas normaliai :D

Soviau 80 ir uzbaigiau savo gana aukstu ir APVALIU rezultatu odiseja :D

CEEEELEEEEEBRAAAAATIOOONNNNN!

Žinutė parašyta: 2010-07-13 20:58:08 | Nuoroda

Kodel taip manai?

Manau jei ir kils,tai nezymiai per 0,1-0,2 balo :)

Žinutė parašyta: 2010-07-13 21:15:59 | Nuoroda

oo,ziuriu is Kretingos tu. Gal pazystami? Kur mokeis?

Nu gana skirtingi dalykai pas tave apsisprendimui:)

as kai jau kalbejes su ten studijuojanciu ir viska smulkiai ishsiklausinejes tai visiskai neabejoju.

p.s. jei galvoju apie VIV, rasyk informologija dar, jeigu neuztektu balu, praktiskai tokia pati specialybe.

Žinutė parašyta: 2010-07-13 21:35:12 | Nuoroda
Bū rašė:

Žinau tave, žinai mane.

Skirtingi. Renkuosi tarp perspektyvų ir mėgiamo dalyko.  Ir niekaip negaliu apsispręst... Balai lyg ir išneša į abi specialybes...

Aš prisiskaitinėjus esu visko, bet gali gal konkrečiai ir trumpai pasakyt kodėl renkiesi šitą?

Paslaptingai cia :)

Speju megsti filosofuot tada?:)) dabar uzmeciau aki i rezus, tai i VIV tai tikrai drasiai istoji manau.

1. VU

2. Artimi dalykai, tokie kaip 'komunikacija(nesu tylenis bobas), reklama (t.y. kompiuterinis dizainas nesvetimas man), IT domina. Patraukli,neapibrezta grieztai specialybe. Ir ekonomikos moko, ir informacijos valdymo, su media dirbt, - visko po biski. galesi dirbt nebutinai butent TEN :] plati sritis.

3. atvirai sakant, niekada nesimokiau, nes esu tinginys,o kiek pasakojo tai laisvo laiko tikrai daug,  per daug neperspaudzia.

realiai idomi,mane dominanti specialybe, geram univere, per daug nesiplesant. kas gali buti geriau?mama dziaugsis,kad ant diplomo VU, as,kad nesunku ir idomu. (aisku dar reikia istot cia ir pabaigt...tfutfutfu)

va taip va.

 

Žinutė parašyta: 2010-07-13 22:26:38 | Nuoroda

@Bū: Tamašauskaitė,tai čia tipo Ieva, is trecios? ;]

Tai siaip viena paklausiausiu specialybiu ir praeitais metais ji buvo kiek zinau :] tai nieko keisto,nu tikiuos balas per daug nekils, o jei ir kils, tai lieka informologija - ramu :)

pabaigus shita specialybe gauni komunikacijos ir informocijos bakalaura, kurio akiratis manau laaaaaabai platus - nuo verslo sektoriaus ar IT sferos iki renginiu organizavimo/reklmamos/pramogu pasaulio :]

ir realiai aisku nera perspektyviu specialybiu - yra perspektyvus zmones :)

Žinutė parašyta: 2010-07-14 16:46:37 | Nuoroda

www.studijos.lt/busimiems_studentams/forumas/getTopic/29792

Žinutė parašyta: 2010-07-14 17:01:55 | Nuoroda

tai cia tipo jei nori istot turi 'grant' viskio nupirkt :D

Žinutė parašyta: 2010-07-14 18:44:38 | Nuoroda

AIESEC

was is das?

Žinutė parašyta: 2010-07-15 21:12:10 | Nuoroda
Uncle_Sam rašė:

Ir kas iš to KB? :D Geresnis jauties? Pranašesnis? Sulygink 09, ir 10 metų Istorijos egzaminus, pamiršo švietimo sistema pora REIKŠMINGU įvykių įtraukt, antai kaip WW1, WW2, ar šaltasis karas :) Bet hey, manai teisinuos? Kam jau kam, bet man tikrai nusišikt ant tavo konkursinio balo, nes tik ir sugebi vos atėjęs į temą vadint visus pijokais.. Kažin, gal tai patenkina kažkokius tavo nepilnavertiškumo kompleksus. Egzaminai - viena didele loterija. Taip, kad man balai nieko nesako apie žmogų, visiškai nieko :) O kas sakė, kad tingėjau? Skaičiau tai kas man patiko, nemaža spinta susidarė, oi nemaža :) Tik dėja tamsta ko gero neskaitėte, ir raideles pamiršote, nes pareiškiau, jog pinigų neturiu ant mokslo, ir nestosiu į vnf studijas. Iki itokio lygio nusivažiavai, kad mano mama prikišinėji, tad kur kas didesnė gėda pelėda jums, mista' Tough Guy. Išeik į lauką, apsidairyk, nes smegenėlės ponui perkaito

 O.o ish tavo postu @ka_tu_kaip_tu, galima spresti,kad tau paranoja ar kazkokia depresija, tai man rodos tau smegeneles perkaitusios ir reiketu break padaryti metu ;) gal ir teise tokia smagi nebeatrodys.

o siaip patarciau neisikabint i ta teise, jau lietuvoj stampuojami jie kaip alaus buteliai, o rinkos vapshe nera. ieskokis kolegiju arba silpnesniu specialybiu univeruos, kadangi kasniui dideliu nori(VF), bet burna (egzai) siauri :) sekmes