Vartotojo matter pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-05-03 17:49:42 | Nuoroda

Sveiki! Planuoju bandyt siemet stot.

Labai noreciau is jau studijuojanciu isgirst kokiu konrs atsiliepimu: ar pateisino lukescius, kokie destytojai, kokia siaip situacija fakultete, ka patys galvojat apie sios specialybes perspektyvas?

Labai noriu isgirst kokiu nors nuomoniu!

Žinutė parašyta: 2010-05-24 00:11:20 | Nuoroda

ee, as irgi visai svarstau stot cia.

Bet va, ar galit kas nors man paprastai ir zmoniskai paaiskinti, kokie vis delto yra esminiai skirtumai tarp informologijos ir viv?

Žinutė parašyta: 2010-06-04 12:45:56 | Nuoroda
Ledutte rašė:
Edita.. rašė:

O kaip atsaket i 51?

 Vokietijos sajunga. Austija Prusija

 O ne Siauries Vokietijos sajunga? 

Žinutė parašyta: 2010-06-29 15:39:31 | Nuoroda
basikom rašė:

tikėkimes pavyks ir man tokį gaut, jei netyčiom už egzaminus netikėtai  nepareis mažiau nei 50.. :)

 Kaip gali netyčiom pavykti? Turi būt beveik įsitikinęs/-us, kad gausi iš visų egzų nemažiaunei 50, juk iš visų dalykų ne šiaip sau turi 9-10

Žinutė parašyta: 2010-07-03 19:55:42 | Nuoroda
Rojus rašė:

Ką aš galiu pasakyti. Esu ištikimas patriotas, myliu tėvynę. Gyvensiu joje nors ir bus sunku. Nepasiduosiu slegiamai įtampai.

P.S. Aš nieko nedarau neapgalvojęs. Daug technologinių minčių turiu, ir visos mintys kilo rūkant cigarėtes. Čia ne propoganda nerūkantiems. :)

 Neskaičiau apie ką jūs čia kalbat, bet tik įsijungus forumą taip pakėlė nuotaiką tavo post'as. Visada gerbiau ir gerbsiu žmones, kurie nepaisant nuolat drėbiamo mėšlo ir šiaip viso kito negėrio ant tėvynės sakosi esą patriotais (tikiuosi ne tik sakosi, bet ir veikia aies labui) . Džiugu!

Žinutė parašyta: 2010-07-06 21:51:16 | Nuoroda

Aš nežinau ar čia tik man vienai taip,bet kaip prieš lietuvių egzo atsakymus, taip ir prieš šiuos tokia keista depresucha užėjo. Nežinau, ta prasme aš nesijaudinu dėl rezultatų, kažkaip net rami dėl jų... O apskritai toks beprasmiškumas apėmęs...

Žinutė parašyta: 2010-07-07 23:33:44 | Nuoroda
Povilas.V rašė:

Gavau nei daug nei mažai, optimaliai - šimtą. Nesijaučiu, parodęs tai, ką moku šitame egzamine.

 Gal ir neparodei, ką moki, bet tas pasakymas "nei daug, nei mažai" tai nužudė :DDD

Žinutė parašyta: 2010-07-09 22:40:25 | Nuoroda
Gariukas rašė:
voveriukas rašė:
ylksis rašė:

Čia žiūriu per išleistuves dainuos Skamp, ves Ramūnas Cicėnas ir t.t Kokie dar žinomi žmonės koncertuos bei ves išleistuvių vakarą?

 pas mus saules kliosas gros, veliau kazkoks dj,o kas ves iki siol nezinau :D

 omg ;o jeigu per musu isleistuves grotu saules kliosas tai butu pacios nerealiausios isleistuves gyvenime ! pavydziu negyvai jums !

 Blemba, chebra, aš irgi žiauriai pavydžiu..Pas mus  dėl tokių grupių kaip skamp ar saulės kliošas tarp klasiokų be šansų būtų susitart. Ju žodžiais tariant "tokia muzikikė nevež"

Žinutė parašyta: 2010-07-09 22:55:20 | Nuoroda
stuudentas rašė:

As tai asmeniskai i mokama stosiu:D o veliau, jei istosiu galbut pavyks pereit i nemokama :) o siaip man atrodo ir taip nlb galiu pretenduot i nemokama, nes siais metais reikejo laikyti motyvacini testa, jei neklystu.

 Motyvacinis testas vadybai? Kažką painioji....

Žinutė parašyta: 2010-07-09 22:59:27 | Nuoroda

Tikrai rašysiu, tik dar nežinau kelintu numeriu...

Žinutė parašyta: 2010-07-09 23:12:27 | Nuoroda

Na, man kažkiek ramiau, kad pirmu numeriu vf ją parašė tik 49 žmonės

Žinutė parašyta: 2010-07-12 16:22:39 | Nuoroda

Kol kas pas mane VIV'as antru numeriu.. 1. Sociologija ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-15 00:21:01 | Nuoroda

Aš, kas dar??

Žinutė parašyta: 2010-07-18 13:28:51 | Nuoroda

1. Sociologgija VU nl vf

2. Verslo informacijos vadyba VU nl vf

3. Informologija VU nl vf

4. Vadyba ir verslo administravimas VU nl vf

5. Leidyba VU nl vf

Dėl pirmos vietos esu tikra, tačiau dėl kitų vis neapsiprendžiu ką ir kokia tvakra surašyt, bijau klaidą padaryt..

Žinutė parašyta: 2010-07-23 18:42:57 | Nuoroda

Sociologija VU vf, wohoo!

Žinutė parašyta: 2010-07-24 11:04:06 | Nuoroda

Laba, kažkaip čia sunkiai su sociologų susibūrimu ;)

skype: vikaaa3

Žinutė parašyta: 2010-07-25 12:46:34 | Nuoroda

Sveiki, paklausiu čia.

Visur rašo, kad pasirašant sutartį reik atsivešti brandos atestatą.

3.Brandos atestatas ir jo priedas(-ai) arba kitas(-i) vidurinį išsilavinimą liudijantis(-tys) dokumentas(-ai), aukštojo mokslo diplomas ir jo priedas(-ai) (parodyti, notariškai ar Rektoriaus įgalioto asmens patvirtintą kopiją palikti)

Čia VU radau šitą, tai taip ičeina, kad reikia dar ir notariškai patvirtitą kopiją, kažkaip neigaudau?