Vartotojo pasiklydau_informacijos_sraute pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-05-04 14:35:38 | Nuoroda

Sveiki, galvoju apie perstojima i sia specialybe, arba galbut kita komfako specialybe, bet si pasirode idomiausia, atrodo perspektyvi. Gal kas nors galetu suteikti daugiau informacijos - pavyzdziui, apie kai kuriuos destomus dalykus (dirbtinis intelektas, mediologija - lygis), perspektyvas baigus, kokios naudos dave,  kokybe ir pan?

Labai lauksiu atsakymo, aciu uz bet kokia informacija!

Žinutė parašyta: 2010-05-04 14:48:27 | Nuoroda
labusiuke rašė:

taip yra galimybių tačiau informacijos sia tema yra tik mokyklos viduje.. arba  

aš jau esu 2 kurse ir dirbu tačiau man nesigauna suderinti studiju, tai pat ne tik tai įtakoja nora keisti studijų programa,  norėtusi mokytis labiau susijusi su darbu, nes siuo metu dirbu reklamos agentūroje, o studijuoju "želdinai ir jų dizainas" o ten mokantis ir susiderinti studijas yra beviltška kentės arba studijos arba darbas.. juk pragyventi is kazko reikia, usimokėti už studijas reikia, nesedėsi ilgai nuobodžiai su tevu finansais.

tikiuosi greitu metu man paaikšės galimybės tada manau pasisakysiu  čia :)

 

sveika, jei teisingai suprantu, nori keisti studiju programa, bet ne studijuoti vel nuo pradziu? gal jau kazka  suzinojai kaip del studiju pakeitimo? butu idomu suzinoti :)

 

 

Žinutė parašyta: 2010-05-23 18:45:40 | Nuoroda

Dekui už informaciją! Galvojau apie šias studijas. Bet jau nebegalvosiu dįl tų chemijų ir fizikų ir kirvių