Vartotojo kyyyyyyyyyyysa pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-05-13 15:12:36 | Nuoroda

man ir idomu zadi ten stot?

Žinutė parašyta: 2010-05-13 15:15:30 | Nuoroda

Abiturientai ir ne tik, kiek laiko praleidziate prie knygu? Kuriam dalykui skiriate daugiausia demesio? Pasipasakojam

Žinutė parašyta: 2010-05-13 15:18:04 | Nuoroda

Teise VU arba MRU

Žinutė parašyta: 2010-05-14 18:28:23 | Nuoroda

na kaip? jauciates pasiruose? as "suvalgiau" krontu vadovelius, istorija.politologija konspektus, persprendziau knygute "i egzamina be baimes", paskaitinejau lietuvos istorijos knyga, dar laukia saltiniu knyga, zemelapiai ivairus ir, jei spesiu, politologijos zinynas. jei gausiu maziau, nei 90-nusisausiu vietoj. tik su politologija sunkokai, nzn, ka mokytis, bet tiek jos ir tera egze...

Žinutė parašyta: 2010-05-14 18:44:07 | Nuoroda
AušraL rašė:
~ImaGinatiOOn~ rašė:

na kaip? jauciates pasiruose? as "suvalgiau" krontu vadovelius, istorija.politologija konspektus, persprendziau knygute "i egzamina be baimes", paskaitinejau lietuvos istorijos knyga, dar laukia saltiniu knyga, zemelapiai ivairus ir, jei spesiu, politologijos zinynas. jei gausiu maziau, nei 90-nusisausiu vietoj. tik su politologija sunkokai, nzn, ka mokytis, bet tiek jos ir tera egze...

 aš tai ruošiuosi ruošiuosi :) knygų nevalgau - neskanu :D joke :) šiaip jau pasimečiau kelintą kartą kartojam kai kuriuos dalykus .. db darausi visko konspektą - naudinga tuo. kad skaitau knygas, o rašydama geriau įsimenu, be to prieš egzaminą naudinga paskaitinėt bus, o ne ištisas krūvas knygų. Mano planuose Petreikio permesti akimi užduotis dar ir mylimieji žemėlapiai bei karikatūras pasižiūrėt iš įvairių pratybų, o prieš pat egzaminą draugauti su valstybinėmis užduotimis. Daugiau jau net ir nežinau ką padaryti galima.

 o ka is politologijos mokais? ir kiek planuoji gaut? tai daryk valstybinius, matysi, kaip seksis, jei nekaip-teks daryt kazka... man rasyt nepatinka, nes toks dvigubas darbas-ir skaityt, ir rasyt... as skaitau ir pasibraukiu, isimenu kazkaip, po kurio laiko vel akim permetu, rasyt nenaudinga man...

Žinutė parašyta: 2010-05-14 19:27:51 | Nuoroda

Kaip ruosiates anglu kalbos egzaminui? Klausot angliskai? Skaitot? Kartojat gramatika ar darot pratimus? Kiek laiko skiriat tam? Pasakojames

Žinutė parašyta: 2010-05-14 20:30:06 | Nuoroda
kariaujantis rašė:
~ImaGinatiOOn~ rašė:

na kaip? jauciates pasiruose? as "suvalgiau" krontu vadovelius, istorija.politologija konspektus, persprendziau knygute "i egzamina be baimes", paskaitinejau lietuvos istorijos knyga, dar laukia saltiniu knyga, zemelapiai ivairus ir, jei spesiu, politologijos zinynas. jei gausiu maziau, nei 90-nusisausiu vietoj. tik su politologija sunkokai, nzn, ka mokytis, bet tiek jos ir tera egze...

 Aš iš dalies jau du kontros vadovėlius perskaičiau, dabar  baiginėju naujausiųjų laikų, jei netingėsiu per savaitgalį pabaigsiu :) o apie roma ir graikus iš kitų šaltinių skaitinėsiu, nors jos visiškai aš nemoku :) poto dar konspektus skaitinėsiu iš keletos knygų, ir jei bus laiko pasprendinėsiu ką nors. Žemėlapius daugiau mažiau gaudausi. Tik su karikatūrom gali mane pagauti, ne visada gerai mintį pagaunu, jei nematyta karikatūra. O šiaip dėl politologijos tai nereiktų labai pergyventi. Ji būna tik testiniuose klausimuose, ir labai kartais šaltiniuose keli klausimai. O daugiausia klausimų gi būna iš konstitucijos, tai geriau konstitucija perskaityki :) nes kažkuriais metais žiūrėjau testą, tai berods net 5 klausimai iš konstitucijos buvo

 kaip tik siandien ji dariau, is viso 25 klausimai buvo, 5 ar 6 ju - is konstitucijos. 24 taskus paemiau. ziuriu, daug kas istorijai stipriai ruosias, konkurentu bus nemazai :D is politologijos dar gali but apie jto, es, visokias eeb-tu biski nenoreciau... arba is siu dienu partiju kokiu, veee.. nebuna tu karikaturu belekiek, jei ir buna, palei saltinius reik gaudytis, todel come down ;) bet siaip karikaturas is krontos vadoveliu i egzus sudeda, tai perversk butinai

Žinutė parašyta: 2010-05-14 20:31:49 | Nuoroda
kariaujantis rašė:

Kiek mokykloje skiriu laiko, tiek. Dar angliškų filmų kartais pažiūriu kai yra noro ir laiko.Namie kolkas nieko nedarau. O šiaip po istorijos egzo visas dienas "no life'insiu" prie anglų kalbos :) O tikslas mano sakyčiau gan nedidelis. 50-60proc ir aš laimngas :)

 na o laikus, gramatika moki? zodyna platu turi? nes man reik apie 80 gaut, ir net nzn, ar daug reikia zinot tam 80 balu. gramatika moku, rasyt parasau, klausyma kai kada, skaityma irgi kaip kada... transformacija ir zodziu daryba tik man patinka

Žinutė parašyta: 2010-05-14 21:13:20 | Nuoroda
Melija rašė:

Paaiškinkit kaip daryti transformacija :D

 visiskai nesigaudai?

Žinutė parašyta: 2010-05-14 21:15:32 | Nuoroda
kariaujantis rašė:

nu tų konkurentų visada panašiai. tik gal čia sutapimas, kad tiek apsireiškėm internete :) o mano tikslas taipogi virš 90. Svajonėse net virš 95. O kaip bus - bus matyt :)

 daug kas nuo sekmes priklauso, t.y. kokios uzduotys paklius. o ko nors is romos ir graikijos tikies? moki tas visas gerusijas, eklezijas ir pan?

Žinutė parašyta: 2010-05-14 21:17:45 | Nuoroda
Melija rašė:

Kaip kada, bet man reikia normalaus aiskinimo kaip ja daryt...

 nera cia taisykles tam tikros. tiesiog reikia igudziu, kurie bent man islavejo darant daug tokiu pratimu ir isimenu, su kokiu zodziu mazdaug kas turi but. siaip gramatikos ziniu cia nemazai reikia. man geriau paaiskinkit, kaip nesusimaut su klausymu

Žinutė parašyta: 2010-05-14 21:19:51 | Nuoroda

kaip slykstu, kai normaliuose forumuose sitokia info plinta (puke)

Žinutė parašyta: 2010-05-14 21:21:30 | Nuoroda
Melija rašė:

tikrai nebus tokiu smulkmenu.

 is kur tokia garantuota? be to, bandomajam buvo koliziejai visokie, kas galbut tau atrodo smulkmena.

Žinutė parašyta: 2010-05-14 21:23:44 | Nuoroda
amare rašė:

Nesu priešiška, atsiprašau, tiesiog keistai tas tavo pasisakymas atrodė + žiauriai skauda gerklę, esu pikta, atsiprašau. Ir šiaip ne valandomis skaičiuojamas pasiruošimas egzaminams. Pažįstu tokių, kurie už jus perpus mažiau mokos, bet iš egzų, net neabejoju, gaus 95-100... Tai va. Svarbu yra tavo požiūris, ar tau patinka, ką darai, ir ar pradėjai mokytis tik dabar, ar jau nuo 5 klasės:)

 cia daug kas nuo gabumu priklauso. bet jei zmones mokos-sveikintina.

Žinutė parašyta: 2010-05-14 21:25:38 | Nuoroda
Melija rašė:

Na cia ganetinai zinomas dalykas.

 tai, ko tu nezinai, nebutinai yra smulkmena. ir jei darai senu metu egzus, turetum matyt, jog daug kas atrodo "smulkmena"

Žinutė parašyta: 2010-05-14 21:35:20 | Nuoroda
Melija rašė:

ko cia piktinies? :D

 niekas saldainiu neparnesa :D

Žinutė parašyta: 2010-05-15 12:45:02 | Nuoroda
kariaujantis rašė:

žodžiu daryboje turi turėti platų žodyną, jei neturėsi - nepadarysi :) ten jokios taisyklės nepritaikysi. tiesiog žiūri ar daiktavardis ar būdvardis ar prieveiksmis ar dar kažkas ir padarai tos formos žodį :)

 kad nereikia ten jau labai plataus zodyno... arba mes skirtingai suvokiam zodi "platus" :D ten reikia zinot visokias konstrukcijas, pvz. is spite of, prefer reading to cooking, looking forward to...

Žinutė parašyta: 2010-05-15 12:47:04 | Nuoroda
SOLID rašė:

Geriem nereikia, blogiem nepades.. :) Gi skaudziausia, kai mokeisi 5h ir gavai maziau negu tas, kuris prisedo 20minuciu prie egzaminu:)

 jei egzaminams is viso ruoseis tik 5h-tikrai nemanau, kad tai yra daug ;) ta prasme savarankiskai

Žinutė parašyta: 2010-05-15 12:48:31 | Nuoroda
Melija rašė:

Jus ne apie ta pati kalbat :D

 uooooj, atsiprasau (gedaaaa) jo, zodziu daryboj labai platus zodynas turi but :D sorry

Žinutė parašyta: 2010-05-15 12:49:37 | Nuoroda
noirdesir rašė:

Kažkas minėjo 1920 metų nepriklausomybės  deklaraciją. Tai, kam neaišku, ji buvo priimta steigiamojo seimo suvažiavimo metu 1920m. gegužės 15d , berods :)

 nemanau, kad reiktų sureikšminti šitą įvykį.     

 

Gal kas turit konspektus, ar kažkokios naudingos informacijos, jei nesunku, atsiųskit adresu  

b.  

man ir atrodo, kad nereiksminga. o neturi knygos istorija.politologija?

dėkoju :)