Vartotojo Greta. pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-05-17 19:17:58 | Nuoroda

Sveiki. Galvoju mėgint stot į leidybą, jei nepasiseks su žurnalistika, bet abejoju dėl perspektyvų.. Gal papasakotumėt, kodėl jau taip atkalbinėja nuo šių studijų?

Žinutė parašyta: 2010-05-17 19:29:58 | Nuoroda

Na, pavyzdžiui, Klaipėdos universitete stojant į rekreaciją ir turizmą reikia istorijos, lietuvių ir užsienio kalbos egzaminų bei geografijos metinio pažymio. Manau, kad geriausiai būtų pasirinkti ir istoriją, ir geografiją.

Žinutė parašyta: 2010-05-17 19:41:35 | Nuoroda

Gal atsirastų studijuojančių geografiją VU? Specialybė traukia, bet baugina pačios studijos. Ar labai sunku su chemija ir fizika? 11-12 klasėse jų nesimokiau ir man ten kosmosas..

Žinutė parašyta: 2010-05-17 20:06:58 | Nuoroda

Tikrai taip. :)

Žinutė parašyta: 2010-05-18 14:52:03 | Nuoroda

Sveiki. Gal kas gali papasakoti, kaip, kada ir kur reikia užsiregistruoti kūrybiniam konkursui? Ar gausi paklvietimą, įrašęs žurnalistiką prie stojimų, ar tam reikia specialiai registruotis? Ir ar galima pasirinkti dieną?..

Žinutė parašyta: 2010-05-22 19:29:11 | Nuoroda
juliet rašė:

 įdomus dalykas, man jis puikiai sekas ir galbūt jį studijuosiu

Aš taip pat galvoju apie geografijos studijas.. Kokias perspektyvas matai baigus? :)

Žinutė parašyta: 2010-05-23 14:38:09 | Nuoroda

Na mano situacija panaši.. Geografija nėra pirmutinis pasirinkimas, be to, daug kas priklausys nuo egzaminų rezultatų.. Pati specialybė man atrodo labai įdomi ir daug ką apimanti, bet be pedagoginio darbo nelabai įsivaizduoju, ką galima dirbti. Dabar visur konkretesnės specializacijos norima, o geografas moka visko po truputį. Nors vis vien bakalauru nežadu apsiriboti, tad magistrantūroj galima siauresnę sritį mokytis. :)

Žinutė parašyta: 2010-05-23 15:06:06 | Nuoroda

Vis dėlto prioritetinė tvarka išlieka ir šiais metais. www.mokslas.lt/files/uploaded/bendrojo_priemimo_etapai_ir_datos.pdf

Žinutė parašyta: 2010-05-26 22:37:05 | Nuoroda

Galbūt kvailas klausimas, bet ar motyvacinį testą reikės laikyti stojant tik į pedagoginį universitetą, ar į bet kurį, kai norėsi studijuodamas įgyti ir pedagogo kvalifikaciją?

Žinutė parašyta: 2010-05-26 23:10:43 | Nuoroda

Jei nenusiklausiau, tai jau bus galima pedagogo kvalifikaciją įgyti bet kuriame universitete. Lyg ir bus kažkokios papildomos paskaitos tam.

Žinutė parašyta: 2010-05-31 15:55:48 | Nuoroda
živilė rašė:
živilė rašė:

Labai neramu del teksto suvokimo, visiems labai lengva buvo, o as jauciu, kad nuliuka galiu gauti. Pasidalinkit atsakymais, kuriuos prisimenat... Pamenu, buvo klausimas is dvieju daliu: kokia aktualija nagrinejama tekste ir paskui kokia buties problema, ka atsakete?

Man labai striokas, tai dar karta paklausiu to paties

 Na, aš rašiau kažką tokio, kad nagrinėjama aktualija - šiuolaikinių švenčių netikrumas, dirbtinumas, o problema - būties pilnatvės ieškojimas.. Kažkas panašaus, bet nežinau, ar taip turėjo būt..

Žinutė parašyta: 2010-05-31 15:59:16 | Nuoroda

Jau ką prikliedėjom, tą. :D Bet žiūriu, kad labai jau skirtingai atsakė į tą klausimą su kalbinės raiškos priemone.. :/

Žinutė parašyta: 2010-05-31 16:02:32 | Nuoroda
Ingridele rašė:

 Perzvelgiau jusu suvokimu atsakymus, jei taip paraset tai po nuliuka arba tik po taskeli gausit :) na man tik nuo to geriau, gal gausiu ir 100 :) :) :) 

 Apie kokius atsakymus būtent šneki? Ir iš kur jau taip garantuota, kad blogi atsakymai?

Žinutė parašyta: 2010-05-31 16:12:14 | Nuoroda
Ingridele rašė:
ingree rašė:

Garantuo,kad ta Ingridėlė fake. Sėdi už kompo ekrano kokia 4eukininkė ir svajoja kažką... Parašė blogai, o dabar savo nusivylimą išslieja erzindama mus

 as nekalta kad tu gausi 60 o as 98, nebutina sirsti ant kitu ;) 

 Matyt, kad pamokėjai piningelių tam, kam reikia, jei jau žinai savo rezultatus. :D

Žinutė parašyta: 2010-05-31 16:32:30 | Nuoroda
Ingridele rašė:

  mano mokytoja yra labai patirusi, jai 83 metai, tad ji man viska reportuodavo kas bus egzamine todel atspejo kad bus savickis ir visus metus nuo gruodzio kalem jo intepretacijas o rasyti suvokimo atsakymus butent ismoke taip ir sako, kad vertintojams tai patinka ir is kart duoda 3 taskus, kartais net iki galo neskaite Kainavo pamokos nemazai, 150 lt dvi valandos, bet uztat gausiu auksta bala :) 

 Žinau vieną traumatologą, kuriam per 70. Jis irgi labai patyręs. Sugipsuoja dešinę ranką vietoj kairės. :D

Žinutė parašyta: 2010-05-31 16:36:28 | Nuoroda

Kas rašėt A. Škėmos interpretaciją? Ką maždaug aptarinėjot?

Žinutė parašyta: 2010-05-31 17:55:16 | Nuoroda
Myka105 rašė:

Kaip interpretavote Škėmos Baltą Drobulę,kokias problemas pastebėjot?

 Tiksliai nebepamenu, bet man atrodo, kad problemą rašiau apie skirtingų vertybių priešpriešą.. Gal nelabai į temą, bet nelabai turėjau, ką išpešt iš tos ištraukos..

Žinutė parašyta: 2010-05-31 22:05:44 | Nuoroda

Gal kas žinot, kokiu maužiausiu balu pernai įstojo? :/

Žinutė parašyta: 2010-05-31 22:10:24 | Nuoroda
luknei rašė:

galit kas nors paaiskint kaip su perlaikymu bus? nec.lt raso, kad rezultatai lt vbe bus tik liepos 1d. tuo tarpu perlaikymas vyks jei neklystu 21 ar 23diena?

 Birželio 22 d. vyks egzaminas tiems, kurie dėl rimtų pateisinamų priežasčių negalėjo dalyvauti pagrindinėje sesijoje. Perlaikymas vyks liepos 7 d.

Žinutė parašyta: 2010-05-31 23:43:59 | Nuoroda

O į mokamą?