Vartotojo Orchideja pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-07 10:00:16 | Nuoroda
as000 rašė:

 o i specialybiu sarasa rasyti mokamas, draugas pasakojo jog jei irasai mokama iskart ten ir istoji ar tiesa?

 Na, mokamas reiketu rasyti saraso apacioje. Jei nepateksi i visas VF, kurias surasei, tada papulsi i mokamas :)

Žinutė parašyta: 2011-06-07 10:03:28 | Nuoroda

Lietuviu filologija ir mano sarase atsidure :) turiu antros kalbos metini pazymi A lygio, tai manau sansu nemazai

Žinutė parašyta: 2011-06-07 10:04:13 | Nuoroda

Kai istosite, tada ir reikes susimoketi :)

Žinutė parašyta: 2011-06-07 10:11:16 | Nuoroda

PARDUODU:

Raymond Murphy

English Grammar in use

Kaina 35lt

Gintaras Kaselis

Atpažinkime žemėlapius

Kaina 15 lt

Rita Jurčiukonienė, Birutė Kuklierienė

Samprotaujame ir interpretuojame

Kaina 12 lt

Literatūros klasikos interpretacijos

Kaina 15lt

Veiksmas vyksta Kaune.

Rasyti adresu:

 

Žinutė parašyta: 2011-06-07 10:16:19 | Nuoroda
Vytauto Didžiojo universitetas rašė:
Orchideja rašė:

Noriu paklausti: Savo prasyme uzpildziau 9 vietas i kurias noreciau stoti. Tarkim per pirmaji etapa istoju i paskutine parasyta specialybe. Bet dar noriu bandyti stoti per antraji, gal net papildoma priemima. Ar man reikia pasirasyti sutarti? Ir ar prarasiu gauta vieta, stotada kitu turu?

 Sveiki,

Labai sunku kažką pasakyti. Na pvz. jei per 1 etapą gaunate VF vietą į programą kurią parašėte 9 vietoje, galite eiti pasirašyti sutartį, tačiau kituose etapuose galėsite rašyti tik VNF vietas.

Kas bus jei neateisite pasirašyti?

Vėl dalyvaujate kituose etapuose, tiesa jūsų VF vieta dingsta ir nebėra garantijų, kad ją gausite ir į bet kurią kitą programamą.

Tačiau jei tai mokamos vietos, jas beveik visose programose galite gauti bet kada (kiek sudėtingiau gal teisės programoje). Mokamos vietos nedingsta :)

 Aisku, dekoju uz atsakyma. Ir dar vienas klausimelis: Pirmu numeriu rasiau politikos mokslu vf. Ar buna laisvu vietu per antra tura sioje studiju programoje? :)

Žinutė parašyta: 2011-06-07 10:50:48 | Nuoroda
Vytauto Didžiojo universitetas rašė:
Orchideja rašė:
Vytauto Didžiojo universitetas rašė:
Orchideja rašė:

Noriu paklausti: Savo prasyme uzpildziau 9 vietas i kurias noreciau stoti. Tarkim per pirmaji etapa istoju i paskutine parasyta specialybe. Bet dar noriu bandyti stoti per antraji, gal net papildoma priemima. Ar man reikia pasirasyti sutarti? Ir ar prarasiu gauta vieta, stotada kitu turu?

 Sveiki,

Labai sunku kažką pasakyti. Na pvz. jei per 1 etapą gaunate VF vietą į programą kurią parašėte 9 vietoje, galite eiti pasirašyti sutartį, tačiau kituose etapuose galėsite rašyti tik VNF vietas.

Kas bus jei neateisite pasirašyti?

Vėl dalyvaujate kituose etapuose, tiesa jūsų VF vieta dingsta ir nebėra garantijų, kad ją gausite ir į bet kurią kitą programamą.

Tačiau jei tai mokamos vietos, jas beveik visose programose galite gauti bet kada (kiek sudėtingiau gal teisės programoje). Mokamos vietos nedingsta :)

 Aisku, dekoju uz atsakyma. Ir dar vienas klausimelis: Pirmu numeriu rasiau politikos mokslu vf. Ar buna laisvu vietu per antra tura sioje studiju programoje? :)

 Antram ture mazai tų vietų būna, tačiau per trečią (papildomą priėmimą) tikrai nemažai jų lieka :)

 Bet baisu laukt to papildomo priemimo. O jei nutiks taip, kad niekur nebeistosi ir liksi ant ledo :)

Žinutė parašyta: 2011-06-07 10:58:36 | Nuoroda
Vytauto Didžiojo universitetas rašė:
Orchideja rašė:
Vytauto Didžiojo universitetas rašė:
Orchideja rašė:
Vytauto Didžiojo universitetas rašė:
Orchideja rašė:

Noriu paklausti: Savo prasyme uzpildziau 9 vietas i kurias noreciau stoti. Tarkim per pirmaji etapa istoju i paskutine parasyta specialybe. Bet dar noriu bandyti stoti per antraji, gal net papildoma priemima. Ar man reikia pasirasyti sutarti? Ir ar prarasiu gauta vieta, stotada kitu turu?

 Sveiki,

Labai sunku kažką pasakyti. Na pvz. jei per 1 etapą gaunate VF vietą į programą kurią parašėte 9 vietoje, galite eiti pasirašyti sutartį, tačiau kituose etapuose galėsite rašyti tik VNF vietas.

Kas bus jei neateisite pasirašyti?

Vėl dalyvaujate kituose etapuose, tiesa jūsų VF vieta dingsta ir nebėra garantijų, kad ją gausite ir į bet kurią kitą programamą.

Tačiau jei tai mokamos vietos, jas beveik visose programose galite gauti bet kada (kiek sudėtingiau gal teisės programoje). Mokamos vietos nedingsta :)

 Aisku, dekoju uz atsakyma. Ir dar vienas klausimelis: Pirmu numeriu rasiau politikos mokslu vf. Ar buna laisvu vietu per antra tura sioje studiju programoje? :)

 Antram ture mazai tų vietų būna, tačiau per trečią (papildomą priėmimą) tikrai nemažai jų lieka :)

 Bet baisu laukt to papildomo priemimo. O jei nutiks taip, kad niekur nebeistosi ir liksi ant ledo :)

 Na į mokamas studijas bet kada įstosite ir tirai ant ledo neliksite :) Tik su VF  vietom jau nereikėtų žaisti :)

 Tai va, apie VF tik ir mastau :)

Žinutė parašyta: 2011-06-07 11:10:27 | Nuoroda
Vytauto Didžiojo universitetas rašė:

Tuomet reikia labai apgalvotau sudelioti savo prioritetus, kad neistotumete ten kur visai nenorite.

 Stai mano prioritetai:

1. Politikos mokslai

2. Viesoji komunikacija

3. Socialine politika

4. Viesasis administravimas

5. Lietuviu filologija

6. Istorija

7. Baltijos regiono studijos

Hmmm, kaip manote? Ar teisingas isdestymas? Laikau lietuiu, istorija, anglu. Metiniai pazymiai A lygio lietuviu, anglu, rusu, istorija 10. B lygio matematika, biologija 10 :)

Žinutė parašyta: 2011-06-07 12:23:03 | Nuoroda

Papasakokite, kaip sekesi ? :)

Žinutė parašyta: 2011-06-07 13:08:18 | Nuoroda
Mėjukė rašė:

 O mano antra kalba B lygiu, manau, irgi tiks

 Zinoma, tik kiek maziau itakos KB :)

Žinutė parašyta: 2011-06-07 19:58:15 | Nuoroda
Mūza rašė:
Orchideja rašė:

Kaip as jus nuosirdziai uzjauciu... Pasiryzkite 4 metus netureti gyvenimo ir tik mokytis mokytis ir dar karta MOKYTIS. Architektura- ziaurus mokslas :)

 Tai turbūt tu architektūros studentė būsi? :)

 

 Mano draugas studijuoja :)

Žinutė parašyta: 2011-06-09 09:48:18 | Nuoroda
nodisco rašė:

Atsiprašau, kad su savo ilga nuoroda ištempiau visą temos puslapį. : / Hmm, jei tau tai ką nors sako, tai skaičiuojant konkursinį balą B lygio 8 lygus A lygio 7. Šiaip manau, kad stojant į populiarią specialybę nė vienas taškelis nepamaišo : )

 O tikrai tik tiek mazai skiriasi? :)

Žinutė parašyta: 2011-06-09 10:30:04 | Nuoroda
nodisco rašė:

 Taip,kažkur klausk.vu.lt yra paaiškinta : )

 SSmgau, tai vadinasi mano B lygio 10 prilygsta A lygio 9 :)

Žinutė parašyta: 2011-06-13 09:20:58 | Nuoroda

As i isleistuves eisiu. Bet planuoju pirkti visiskai paprasta suknute, kad su ja pbet kur galeciau eiti, o ne kad kabetu spintoje, kaip kad nutiko su simtadienio suknia :)

Žinutė parašyta: 2011-06-13 09:56:01 | Nuoroda
TetaAgonija rašė:
Orchideja rašė:

As i isleistuves eisiu. Bet planuoju pirkti visiskai paprasta suknute, kad su ja pbet kur galeciau eiti, o ne kad kabetu spintoje, kaip kad nutiko su simtadienio suknia :)

 tai kokia ta tavo simtadienio suknele buvo? ;)

 Tikrai puosni. Nezinau, ar dar kada teks uzsideti

Žinutė parašyta: 2011-06-16 14:51:44 | Nuoroda

Kaip bijau ..:(

Žinutė parašyta: 2011-06-16 17:10:39 | Nuoroda

VDU politikos mokslai VF

Žinutė parašyta: 2011-06-16 17:29:18 | Nuoroda
nodisco rašė:
Orchideja rašė:

VDU politikos mokslai VF

 Galbūt atsitiks taip, kad būsim kursiokės : )

Pirmi du prioritetai -politikos mokslai VU vf ir ten pat vnf

 Jei vnf rasei antroje vietoje, tuomet ten, manau, ir istosi :)

Žinutė parašyta: 2011-06-16 20:44:37 | Nuoroda
JustinasK rašė:
noreciau rašė:

labai tau ačiū, o kiek maždaug mokėti reikės už dokumentų pateikimą :)

 Kiek esu girdėjęs, tai 50-100Lt, kažkas tokio:) lama bpo atstovai prieš kelias dienas sakė apie 100Lt, bet esu girdėjęs ir čiut mažiau. Nu tai va, kažkur tiek:)

 Kaina 120LT :)

Žinutė parašyta: 2011-06-16 20:45:24 | Nuoroda
Kirstuke rašė:

Na ka, jau rytoj :D

 Aha, kazin kelinta h :)