Vartotojo CoCol pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-29 21:41:08 | Nuoroda

 Pagal diagramą, paskutinis įstojęs į vf berods buvo 17,51 jei gerai pažiūrėjau :)
O kas čia klausė dėl gimtosios kalbos pažymio, tai tai galioja tik tiems žmonėms, kurie yra užsienieečiai bet gyvena čia. tarkim lenkai kokie.

Žinutė parašyta: 2012-07-29 21:52:55 | Nuoroda

 Keliu temą. Ir aš čia :)

Žinutė parašyta: 2012-07-30 10:50:47 | Nuoroda
Kyounghee rašė:

 Tada niekaip nesuprantu, kodėl prašyme mano konkursinis balas stojant į anglų filologiją parašytas be lietuvių pažymio. :/ Aš lietuvių kilmės juk :D

 Dar kartą kartoju.Tau lietuvių kalbos pažymys negalioja.
Lietuvių kilmės žmonėms imamas antros kalbos pažymys (pavz vokiečių rusų, ar whatever u mokeis) , o ne lietuvių kilmės galima imti savo gimtos kalbos pažymį (pavyzdžiui tu esi rusų kilmės, gyvenanti lietuvoje ir laikanti šios šalies egzaminus. Tada imamas tavo gimtosios kalbos pažymys- rusų). 

Žinutė parašyta: 2012-07-30 10:55:27 | Nuoroda

 Sveiki. Pasirašant sutartį likau labai nepatenkinta. Paklausus apie gretutinių studijų galimybę, ganėtinai piktai man buvo atrėžta, kad nerekomenduojama jas imti ir geriau neimti. Ir nieko plačiau nepapasakojo. Argi taip gali būti? Juk tai mano pasirinkimas.

 Ir išvis man pasakė, kad pedagogikos gretutinių gali nebūti. Likau nusivylusi jūsų universitetu dar jame nepradėjus mokytis  vien dėl to, kad jūsų internetiniame puslapyje skelbiama klaidinga informacija.Jokios informacijos apie neįvykstančias gretutinių studijų programas ten nebuvo. O šitą universitetą rinkaus vien dėl gretutinių galimybių. Stojau pirmu numeriu ir matau, kad be reikalo.

 Kaip su tom gretutinėm yra iš tikrųjų? 

Žinutė parašyta: 2012-07-30 11:01:02 | Nuoroda

 Visur ieškau būsimų kolegų, o tai niekas neatsiliepia :(

Žinutė parašyta: 2012-07-30 11:07:20 | Nuoroda

 Pagaliau radau temą, kur renkasi kolegos, o tai jau visai išsigandau :D

Papasakokite, su kokiais balais įstojote, kodėl čia ir taip toliau? :)

Aš įstojau pirmu numeriu su18,28 :) 

Žinutė parašyta: 2012-07-30 11:10:07 | Nuoroda

 Emilyte ir Dawido, būsim 3 draugai tik žiūriu :D Niekas nesirenka, išvis galvoju gal niekas neįstojo? :D

Žinutė parašyta: 2012-08-02 13:18:14 | Nuoroda

 O, sakykit, iškilo toksai klausimas. Ar reikia prieš mokslo metus pereiti gydytojus taip kaip prieš mokyklą? Ir jeigu taip,  kam tą pažymą reikės pristatyti ? 

Žinutė parašyta: 2012-08-02 18:41:36 | Nuoroda
justejonikaite rašė:
CoCol rašė:

 O, sakykit, iškilo toksai klausimas. Ar reikia prieš mokslo metus pereiti gydytojus taip kaip prieš mokyklą? Ir jeigu taip,  kam tą pažymą reikės pristatyti ? 

 VDU nereikia sveikatos pazymu.. :)

 čia jau 100 proc? :)