Vartotojo Rytoj pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-05-24 14:32:11 | Nuoroda

 Kažin, kiek taškų atims, jeigu per mažai žodžių parašai rašiny?

Žinutė parašyta: 2010-05-24 14:42:08 | Nuoroda
Devia rašė:

Parašiau epitetą, ten neramaus būdo ar kaip. Ir metafora, kur buvo pasakyta 'tai maras...'. Nežinau, dėl metaforos turbūt suvėliau :D 

 Aš irgi apie marą parašiau, kad metafora. O apie kažką kitą, kad epitetas... bet neatsimenu, apie ką

Žinutė parašyta: 2010-05-26 18:43:21 | Nuoroda
Merrhaba rašė:

Aš pasirinkau ,,o taip pat" , kadangi ten buvo po to kablelis padėtas, tai logiška, jog reikėjo to O :)

 Tai nori pasakyti, kad šiaip sakiny rašydama "taip pat", prieš jį nedėtum kablelio? Pvz.: aš išėjau atostogų, taip pat ir mano vaikai. Negi rašytum "Aš išėjau atostogų taip pat ir mano vaikai"? :D

Žinutė parašyta: 2010-05-26 19:33:45 | Nuoroda
Riesas rašė:

O tai jei gauni 80 bedrai tasku 8 iseis?

 Paprastas veiksmas: 80 : 110 * 10 = 7,27

Žinutė parašyta: 2010-05-27 13:43:24 | Nuoroda

 O gal kas nors žinot... Jei dalyvavau egzamine raštu, bet negalėsiu nueiti į kalbėjimą - ar rašys, kad išvis nelaukiau lietuvių patikrinimo, ar tiesiog rašys tiek balų, kiek gavau už patikrinimą raštu?

Nes mūsų mokytoja sakė, kad jei į vieną nenueini - rašo, kad nelaikius... Bet ja aš nepasitikiu, nes ji kartais tokia pasimetus erdvėj :D Ir po to iš pažįstamos girdėjau, kad ji nenuėjo į kalbėjimą, ir jai parašė tiek balų, kiek gavo iš patikrinimo raštu... Tai nebesuprantu.

Žinutė parašyta: 2010-05-27 20:02:11 | Nuoroda
milda1993 rašė:

Nesuprantu, kodėl jūs dėl tų pažymių taip jaudinatės. <...> bet gerai pagalvojus, tai tas balas jokios reikšmės neturės nei stojant į universitetą, nei ieškant darbo ir pan.

 Bet matai, jei jau iš šito gausi nekokį balą, tai iškart gali įsivaizduot, kas bus 12 klasėj ;D

Žinutė parašyta: 2010-05-27 20:02:35 | Nuoroda
vabaliukens rašė:

mum sakė jei nenueisim į kalbėjima prides 0 tašku tai taip ir gausis negražiai

 Omg, kaip negerai :(

Žinutė parašyta: 2010-05-28 14:13:19 | Nuoroda
Bijau rašė:

Kodėl negerai? Gi savaime aišku, jei nešneki, tai nulis taškų : )

 Gi aiškinau jau, kad pasitikėjau mūsų pasimetusia erdvėj mokytoja ir nuėjau į patikrinimą raštu, nors žinojau, kad kalbėjime dalyvauti negalėsiu. O mokytoja buvo sakius, kad jei į vieną iš jų nenueini - rašo, jog išvis nelaikius, o ne, pvz.: 5 iš viso egzamino...

Žinutė parašyta: 2010-05-29 18:44:16 | Nuoroda
Boonusas rašė:

Bus tik pirmos dienos kurios tau nereikalingos.


 

Hmm... Gana reikalingos :D Nes potemės praktiškai identiškos būna pirmą ir antrą dieną. Bent jau kiek žiūrėjau ankstesnių metų... Esmė vis tiek būna ta pati.

Žinutė parašyta: 2012-07-02 21:23:32 | Nuoroda

Labas :) Aš labai norėčiau. Tik dar sprendžiu nesibaigiančią dilemą, ar mokėti tokius pinigus, ar ne :D Nes į nemokamą neįstosiu :) Konkrečiai domintų tarptautinis verslas ir komunikacija. Traukia dar labiau dėl to, kad studijos anglų kalba, o tame matau didelį pliusą :) O pati apie ką galvoji? Ir ar į nemokamą taikai?

Žinutė parašyta: 2012-07-07 14:04:18 | Nuoroda
wwp rašė:

 O šiaip, kas jums geriau - TVM VU ar ISM ? :) 

 Kadangi nei ten, nei ten nesu mokiusis, tai nelabai galiu vertinti. BET pagal tai, ką esu girdėjusi, skaičiusi ir pan. leidžiu sau susidaryti nuomonę, kad ISM yra 100 kartų geriau nei TVM :D O ir darbdavių jis vertinamas žymiai labiau :)

Žinutė parašyta: 2012-07-23 11:15:21 | Nuoroda
Youngas rašė:

 Su 8.16 KB į VF vietą pirmu numeriu įmanoma įstoti?

 Tu gal išprotėjai? :D Tokie klausimai stebina. Pernai žemiausias VF balas buvo 16,3...

Žinutė parašyta: 2012-07-24 09:52:14 | Nuoroda

 Tikriausiai ir aš :) Sunkiai, sunkiai mano tas sprendimas vystėsi :D Paskutinę dieną dar dilema buvo, ar rinktis verslo vadybą ir analitiką, ar tarptautinį verslą... Bet pasilikau ties tuo, apie ką pastaruosius metus svajojau - TVK :)

Žinutė parašyta: 2012-07-27 00:08:32 | Nuoroda
Gabytė rašė:

Na, ką galiu pasakyti - ISM, I am coming!

 Wait for me! :D Ech, kitaip ir nesitikėjau, bet vis tiek dabar širdy ramiau :D

Žinutė parašyta: 2012-07-27 00:09:31 | Nuoroda

 Tik dabar mąstau, ar verta tokią paskolą užsikraut ant pečių, gal reikėjo kažką žemiškesnio rinktis...  Nors tikrai čia norėjau.

Žinutė parašyta: 2012-07-27 00:27:22 | Nuoroda

Taip, pilnai mokamą... Dėl to tik baisiau :D

Vilniuj :)

Žinutė parašyta: 2012-07-27 00:52:44 | Nuoroda
Gabytė rašė:

Aš ir į pilnai mokamą, bet manau ir tikiuosi, kad tos studijos tikrai vertos tų pinigėlių:-)

 Laikau už tai kumščius! :D Ai, ir dar būtų neblogai po pirmo semestro neiškristi iš to išsvajotojo ISM :D

Žinutė parašyta: 2012-07-27 01:01:00 | Nuoroda
Nightingale So rašė:

 Tai gal kas atsilieps is TVK? :D noriu pamatyt su kuo po paskaitu bendrausiu

 Gabytė ir aš jau atsiliepėm :D

Žinutė parašyta: 2012-07-27 14:35:23 | Nuoroda
wwp rašė:
 
 Aš nemokamai į tarptautinį verslą ir komunikaciją, Vilniuj :) Tik dar kažkaip abejoju, ar tikrai čia man stot ;D 

 O į ką iškeist norėtum ISM'ą? :D

Žinutė parašyta: 2012-07-27 17:43:50 | Nuoroda
wwp rašė:

 Ir gal kas netyčia numanot, ar rytoj ilgos eilės bus? :)

 Jaučiu, kad rytoj bus didžiausios eilės per visas tas dienas :D Nes visi iš kitų miestų šeštadienį turėtų suvažiuoti, manau :)