Vartotojo windmill pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-05-24 20:33:18 | Nuoroda

 

Teko ir man rašyt tą "egzaminą",kurio taip nepavadinčiau.Po rašinio buvo pozityvios mintys,nepaisant to,kad perrašinėdamas į švaraštį per skubėjimą,sugebėjau tarp išvados ir paskutinės dėstymo pastraipos pabaigos palikti vieną tuščią eilutę :DD..tačiau po testinės dalies išėjau nuleidęs galvą.. :D..Elementariausio dalyko nežinojau,kad Kalbinės raiškos priemonės-tai tas pats kaip meninės raiškos.. :D
Žinutė parašyta: 2010-05-25 20:28:33 | Nuoroda

Jei čia konkretūs atsakymai,tai džiugu,nes panašiai atsakiau :)


 
Žinutė parašyta: 2010-05-25 20:29:16 | Nuoroda
cherrypop rašė:

O pasutinej uzduoti reikejo rinktis "o taip pat" ar ''taip pat" ?

 

taip pat :) po patikros mokytojos pasiklausiau.


 
Žinutė parašyta: 2010-05-25 21:10:18 | Nuoroda
cherrypop rašė:
windmill rašė:
cherrypop rašė:

O pasutinej uzduoti reikejo rinktis "o taip pat" ar ''taip pat" ?

 

taip pat :) po patikros mokytojos pasiklausiau.


 

 tikrai?

Pasak mano mokytojos taip.

 
Žinutė parašyta: 2010-05-25 22:19:04 | Nuoroda
Merrhaba rašė:

Jei kas galite tai parašykite čia tos paskutinės užduoties atsakymus, kurie turėjo būti..

Ne jau internete niekur nėra? :(

 

Jei atmintis mane nenuvilia,tai buvo kitą savaitę,o ne sekančią,paskui Išėjus atostogų,taip pat.. Daugiau nebepamenu kokie buvo išvis duoti..

Žinutė parašyta: 2010-05-25 22:29:48 | Nuoroda
windmill rašė:
Merrhaba rašė:

Jei kas galite tai parašykite čia tos paskutinės užduoties atsakymus, kurie turėjo būti..

Ne jau internete niekur nėra? :(

 

Jei atmintis mane nenuvilia,tai buvo kitą savaitę,o ne sekančią,paskui Išėjus atostogų,taip pat.. Daugiau nebepamenu kokie buvo išvis duoti..

 

O velnias aš irgi apibendrindama..


 
Žinutė parašyta: 2010-05-25 22:48:52 | Nuoroda
Merrhaba rašė:
windmill rašė:
windmill rašė:
Merrhaba rašė:

Jei kas galite tai parašykite čia tos paskutinės užduoties atsakymus, kurie turėjo būti..

Ne jau internete niekur nėra? :(

 

Jei atmintis mane nenuvilia,tai buvo kitą savaitę,o ne sekančią,paskui Išėjus atostogų,taip pat.. Daugiau nebepamenu kokie buvo išvis duoti..

 

O velnias aš irgi apibendrindama..


 

 O tai negerai APIBENDRINDAMA ? Blemba, visa ta užduotis pas mane blogai atlikta.. vien klaidos..

 

Atsiminčiau sakinį pasakyčiau,nes pusdalyvis vartojamas kai veiksma atlieka pats veikėjas,o padalyvis kai kas nors kitas..


 
Žinutė parašyta: 2010-05-25 23:10:06 | Nuoroda

Nesikrimsk gi ne koks abitūros egzaminas,nieko jis nenulems.. ;)

Žinutė parašyta: 2010-05-25 23:30:07 | Nuoroda
Merrhaba rašė:
windmill rašė:

Nesikrimsk gi ne koks abitūros egzaminas,nieko jis nenulems.. ;)

 Bet blemba, visi tikisi, jog gausiu bent 9.. :( ;( 

 Nu ir gausi,daugiau optimizmo jomajo :D Beje dar kalbėjimas laukia.. tai pasikelsi :)

 
Žinutė parašyta: 2010-05-25 23:42:35 | Nuoroda
Merrhaba rašė:
windmill rašė:
Merrhaba rašė:
windmill rašė:

Nesikrimsk gi ne koks abitūros egzaminas,nieko jis nenulems.. ;)

 Bet blemba, visi tikisi, jog gausiu bent 9.. :( ;( 

 Nu ir gausi,daugiau optimizmo jomajo :D Beje dar kalbėjimas laukia.. tai pasikelsi :)

 

 Dėl kalbėjimo tai nebijau, jau seniai nusiteikus 22 gaut ;DD

 

Tau gerai.Man tai nieko gero nenusimato su kalbėjimu.. nieko nesiruošiau ir dar netgi bandomojo nenuėjau pas mokytoja :DD

Žinutė parašyta: 2010-06-01 20:35:58 | Nuoroda

Tema - Mokslo pasiekimai mūsų gyvenime

Poteme - Naujūjų technologijų įtaka šiuolaikinei muzikai.

Įžangą turėjau jau pasirašęs ir apskritai žinojau apie ką kalbėt,nes potemes jau iš pat ryto sužinojau.O kalbėjau tiesiog apie naujausius muzikos žanrus ir kaip jie kuriami.. privardinau ten įvairiausių kompiuterinių programų,kurios padeda kurti modernią muziką..Taip pat kabėjau apie naujųjų technologijų žalą muzikai.kaip pvz dabartiniai atlikejai piknaudžiauja fonogramomis ir nebedainuoja gyvai..

 
Žinutė parašyta: 2010-06-01 21:42:01 | Nuoroda
Godaa rašė:

Gal yra galinciu atsakyti i mano anksciau pateiktus klausimus???

 

Gėlę nešiau kaip ir daugelis.,čia jau mandagumo reikalas,ją tiesiog imerksi į vazą,kuri bus padėta kalbėjimo kabinete :D O krepšius palikti galima pasiruošimo kabinete.

Žinutė parašyta: 2010-06-04 00:36:50 | Nuoroda

 

Truko 2 taškų iki 9-tuko.. likimo ironija
Žinutė parašyta: 2010-06-04 14:49:29 | Nuoroda

Kreipiuosi į tuos kurie ruošias matkės patikrai,jei iš viso tokių yra :D

Ką kartojat,iš kur sprendžiat ? :)

Žinutė parašyta: 2010-06-07 13:59:24 | Nuoroda
Įdomu kiek galima gaut blogai padarius 13,14,15 ? :D
Žinutė parašyta: 2010-06-07 14:00:19 | Nuoroda
IGiT^ rašė:

Gaunasi 4-5=1

Ar ne -1 ?

 
Žinutė parašyta: 2010-06-07 14:04:58 | Nuoroda

15-tam uždavinį dariau pitagoro teorema,po to trikampiu panašuma,tada gavau kvadratine lygti,issprendziau ir galiausiai gavau ats 1m.... vos ne visa lapa prirasiau su braukimais ir jauciu nei 1 tasko nebus :D


 
Žinutė parašyta: 2010-06-07 14:10:58 | Nuoroda
Hide Wide rašė:

As 14,15 ir 13b neisprendziau. Wiska kita issprendziau. Netenku 9 tasku taip o preitais metais jei 15 netenki 8 buvo. Gaila kad siais metais egzaminas buvo tikrai zymiai sunkesnis nei preitais metais. Preitu metu egze buvo tik 1 uzdavinys sunkus o siu metu tj nesamone ten gale. Iki 12 is eiles tjp ramiai sprendziau, paziurejau i paskutinius tj jau zinojau kad man pize. Su kedem as wapse nesupratau :D. 15 Irgi nesugalvojau pritruko laiko.

Siaip tikekimes kad 8 gausiu. Aisku wisad nuvertinu save ir galvoju kad 6 bet gal si kart irgi gausiu neblogai. Siaip 7-8 butu neblogai bet tik ne 6.

Man tai laiko per akis buvo.. per 40min padariau iki 12..po to prasidejo nesamones :D

 
Žinutė parašyta: 2010-06-07 14:11:35 | Nuoroda

Beje koks 5ats kur reikejo staciakampiu plotus apskaiciuot ir palygint ?


 
Žinutė parašyta: 2010-06-07 14:16:12 | Nuoroda
Tautux rašė:

o kaip padaret ta uzdavini kur reikejo pazymeti skaiciu tieseje? berots ten 2

 (-2;+begalybės)