Vartotojo lietuvaitė pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-05-26 20:35:05 | Nuoroda

Aš svajoju į Lietuvių filologiją ir reklamą VU fakultete Kaune.. :]

Žinutė parašyta: 2010-05-26 20:44:04 | Nuoroda

96... Darbo įdėjau labai daug, nesuprantu kas komisijai neįtiko.. Liūdna labai :[

Žinutė parašyta: 2010-05-26 20:51:22 | Nuoroda

ups, jūs čia apie filosofija.. ne taip perskaičiau :D

Žinutė parašyta: 2010-05-27 15:48:29 | Nuoroda

Nesinori dėl vienos "pjenkės" susigadint egzamino rezultatus.... :/

Žinutė parašyta: 2010-05-30 14:57:15 | Nuoroda
Moncceee rašė:

o jei apie patriotizma ir meile tevynei butu tai kokiais pvz remtumetes? skirgaila, mazvydu, kuom dar?

 Poetai: bežemiai, žemininkai..

Škėma: "Balta drobulė" ..

Žinutė parašyta: 2010-05-31 14:20:39 | Nuoroda

Nesuprantu kaip jum tas teksto suvokimas toks lengvas buvo... na nebuvo sunkus, bet paskutiniai klausimai tai nelabai...

Žinutė parašyta: 2010-05-31 14:24:32 | Nuoroda

Aš tai rašinį rašiau tą apie lietuvius, ar jie liudni visada ar kažkaip panašiai...

Žinutė parašyta: 2010-05-31 14:30:04 | Nuoroda
Ganyta rašė:

Sveiki,kreipiuosi į tuos kurie rašė samprotavimo rašinį ,antrą temą,ką rašėte ten? ar tinka ,kad kalbėjau labiau apie pačius lietuvius,apie jų vertybes,vieningumą? 

 Kai parašiau rašinį šita tema supratau kad nelabai gerai kad jį rinkausi, nes ne įtemą parašiau. Guodžiu save tik tuo, kad dažnai įv teksto suvokimuose pavadinimai nelabai būna į temą :)

Aš net nelabai atsimenu apie ką rašiau. Naudojau Škemą, Juknaitę, Putiną - ta prasme jų mintis citavau... Išvada padariau, kad lietuviai nėra liūdni iš prigimties bet pasaulis aplinkinis juos tokiais padaro ar kažką pn :D ai žodžiu... Fucking Lt egzas.... :[

Žinutė parašyta: 2010-05-31 16:47:16 | Nuoroda
Niktė rašė:

manau teisingai atsakei kad prie salutinio prijunge pagrindini, reiskia as nusisnekejau juodai parasydama: iskele salyga "reikia buti" ;D

 O Dieve, aš tada apskritaio patyliu ką parašiau :D .....

Kažkas man dar ten sakė, kad laikas nesutampa tuose sakiniuose ar pn, bet nežinau ar čia kalbinė raiškos priemonė.... :]

Žinutė parašyta: 2010-05-31 16:56:17 | Nuoroda
živilė rašė:
abituriente333 rašė:

gal zinot ar numazina balus jeigu neparasiau zodziu skaiciaus? ir kiek numazina???

 Man rodos, kad viena taskeli atima

 T prasme ne viso teksto žodžių skaičiaus, o žymos kur yra 400ž... nes viso teksto nereikėjo parašyti kiek žoždių yra :] Juk nereikėjo??

Žinutė parašyta: 2010-05-31 17:01:57 | Nuoroda
Ganyta rašė:

Krystee, aš tai rašiau minėjau sausio 13 įvykius,nepriklausomybės kovas,rašiau,kad buvome vieninga tauta,o dabar jos nebeliko,po to emigracija minėjau,kad vyriausybė kvailina visus žmones,po to katekizmu pasirėmiau,kad jis savo žodžiais broliai ir seserys viennyti bandė,kad turim ir mes vienytis. nu žodžius esmė rašiau apie lietuvos piliečių padėti,kokie jie buvo ir kaip jautėsi ir kokie dabar liko ir kaip jaučiasi :)  

 Patinka man tavo mintys, gaila kaad aš taip nesugalvojau... :/

Aš padariau išvada, kad lietuviai nėra liūdni iš prigimties, tik mums vakarų pasaulis tai kartoja, kad messugadinti tai mes perimėm jų nuotaiką.. Žodžių sovietam suverčiau kaltę ir tiek :)

Žinutė parašyta: 2010-05-31 17:04:20 | Nuoroda
mes_nugalesim rašė:

mano klasioke automatiskai teksto suvokime pasirase varda ir pavarde, kaip manot, uz tai gali skaitytis, kad jinai jo neislaike?

 Blemba blemba... aš ir pati tos klaidos vos nepadariau...

Taisyklėse buvo parašyta, kad nebūtų jokių žymų galinčiu parodyti vardą pavardę ar mokyklą... Ji valstybinį laikė?

Žinutė parašyta: 2010-05-31 17:04:52 | Nuoroda
mes_nugalesim rašė:

mano klasioke automatiskai teksto suvokime pasirase varda ir pavarde, kaip manot, uz tai gali skaitytis, kad jinai jo neislaike?

 Blemba blemba... aš ir pati tos klaidos vos nepadariau...

Taisyklėse buvo parašyta, kad nebūtų jokių žymų galinčiu parodyti vardą pavardę ar mokyklą... Ji valstybinį laikė?

Žinutė parašyta: 2010-05-31 17:10:32 | Nuoroda
Kristepistee rašė:

Sveiki, gal galit parašyt, ką rašėt tema apie lietuvių liūdnumą.labai bijau,kad nebūčiau nugrybavus 

 Nelabai aš į temą parašiau, bet gi kartais pavadinimas gali neatitikt teksto, ane? :D:D Tikiuosi...

Rašiau kad emigruoja žmonės, todėl pyktis ima, kad mus užsieniečiai laiko piktais žmonėmis.. Nelabai atsimenu ką dar... Škėma rėmiaus, Putino ir Juknaitės mintis citavau... :]

Ką tu rašei? :)

Žinutė parašyta: 2010-05-31 17:12:51 | Nuoroda

Nu nu ir aš taip. Konkrečiai ar mes liūdni ar ne nerašiau.. Čia , tipo, reikia tą suprasti iš mano teksto :D

Žinutė parašyta: 2010-05-31 17:15:27 | Nuoroda
Caramel90 rašė:
Martynas23 rašė:

Vat šito nesupratau:

"5 pastraipos pabaigoje užsimenama apie kelis lietuvių kultūros istorijos faktus. Nurodykite du."

Parašiau: 1) tautinis atgimimas 2) nelegaliai platinama lietuviška spauda

Yra čia teisybės?

 taaaaip :D aš irgi rašiau tautinį atgimimą ir spaudos draudimą 1864-1904 :D pravertė ir istorija

 Tą patį parašiau :] Dar , pagalvojau, pavaidinsiu protingą ir parašysiu datą nuo kada iki kada buvo draudžiama :D

Žinutė parašyta: 2010-05-31 17:19:10 | Nuoroda
SuperHP rašė:
Ingridele rašė:

 :) :) :) nevertins tavo darbo, man mokytoja taip sake 

 O man B. Gatesas sake, kad papirko visus vertitintojus, kad tik tu neislaikytum. :D:D:D

 LOL :D :D :D :D

Žinutė parašyta: 2010-06-01 20:36:22 | Nuoroda
kariaujantis rašė:

blem, pasakykit man dabar. skaitau vieną konspektų knygą. ten rašo: "1789m rugsėjį po ilgų svarstymų buvo priimta Prancūzijos Konstitucija" wtf? poto rašo "1791m konstitucija nustojo galiojusi". Bet gi ATR konstitucija,buvo pirmoji europoje, kuri priimta 1791 gegužės 3dieną.  Čia tokia grubi klaida knygoje, kuri gali suklaidinti abiturientą belekaip ir sušikti rezultatus ar čia aš kažkokio kampo nepagaunu?

 1789 buvo priimta visuotinė "žmogaus ir piliečio teisių deklaracija".

Pirma konstitucija ATR 1791-05-03

O tada gal po mėnesio kokio konstituciją paskelbė le France, kuri galiojo porą metų berots..

Žinutė parašyta: 2010-06-01 20:38:10 | Nuoroda
kariaujantis rašė:
melynakoala rašė:

Čia toks kvailokas klausimas  Kada kryžiuočių ordinas tapo Prūsija, jei taip galima sakyt?  

 hmm :D geras. ma atrodo per reformacija, nes jie tapo liuteronais, bet nežinau tiksliai kada.

 Geras klausimas, bet neįsivaizduoju atsakymo... Žinot gal kas?

Žinutė parašyta: 2010-06-02 09:47:02 | Nuoroda

Nieko nesimokiau... Gal reiktų ką?... :]