Vartotojo Krystee. pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-05-31 15:29:11 | Nuoroda

As rasiau antra :D pamaciau zodi "lietuviai" ir iskart nusprendziau rasyti, nes daugiausiai argumentu turejau apie lietuva, tautiskuma. Bijau, kag galbut nuo temos galejau gerokai nukrypt. Bet bus matyt kaip ivertins. Siaip daug rasiau apie Lietuvos istorija, remiausi okupacijom, spaudos draudimo metais, ivairiomis knygomis, o isvada visur rasiau mazdaug kad nors ir gule tas nuliudimas lietuviams ant peciu, jie to paskatinti kovodavo uz savo teises, laisves ir t.t. Galiausiai parasiau, kad ne nuolat tas liudnumas lietuvius kankina :) kaip tu samprotavai?

Žinutė parašyta: 2010-05-31 16:23:32 | Nuoroda

Matau turim kompanijoj narcize viena :D Na tegul, jai tebunie ramu dabar, zino kad auksta bala gaus (bus matyt dar) :D o mes pasinervuosim dar iki liepos :) as rasiau antraji samprotavima, turiu bendraminciu? Kurie rase apie lietuvius slegianti nuliudima? :D Jei taip, pasidalinkit ispudziais, ka rasete. O teksto suvokimo klausimu suktu keletas irgi buvo. Patys paskutiniai idomus.. tad pasikartosiu, kaip jau kazkas cia rase, ir paklausiu, ka primastete atsakydami i klausima apie kalbines raiskos pokycius? :)

Žinutė parašyta: 2010-05-31 16:36:42 | Nuoroda
Hushaby rašė:

Kiek girdėjau, jei parašai daugiau 450 žodžių, tai nuo ribos nubraukia ir netikrina. Tiesa?

 Bent mums mokytoja aiskino, kad nuo 400 zodziu (kur ir reikejo uzzymet) nebetikrina gramatikos klaidu, bet pati samprotavima tikrina. Nezinau kaip su tikrinimu virs 450 zodziu, bet mums buvo sakyta, kad rasyti placiai ir virsyti, jei tik turim ka pasakyti, tuos 450 norma. Nes sunku isdestyt viska, ka nori pasakyt vos 400 zodziu su trupuciu. Siaip tai nesamone, jei jau virs 450 netikrina, nesupras vertintojai musu isvadu ar pan... nors jei kazkas rase kokius 600 zodziu, tai jau irgi gerokai per daug..

Žinutė parašyta: 2010-05-31 16:56:51 | Nuoroda
Niktė rašė:

na speju nelabai, girdejau kiti atsake kad parasyta tiesiogine nuosaka ;o

 as irgi kazka leptelejau apie tiesiogines ir netiesiogines nuosakas ir apie numanoma veiksni :x  :D

Žinutė parašyta: 2010-05-31 17:28:19 | Nuoroda
rutaaa rašė:

o kai reikejo 2.2 klausime parasyti dvi metaforas nusakančias kazkokius išgyvenimus tai parasiau 1),,širdis sušyla" 2),,nežinai, kuo savo širdį kūrenti" kas nors parase taip pat?:D

 taip pat parasiau :)

Žinutė parašyta: 2010-05-31 17:46:57 | Nuoroda
Agnė. rašė:

 rašiau rašinėlį antra tema, tai kaip įsijaučiau, vos perrašyt spėjau. žodžių milijonu daugiau negu reikia, bet ką man daryt, jei trumpai ir galustai rašyt nemoku? :D pradėjau teigt, kad dėl lietuvių liūdnumo kalti mūsų protėviai į netinkamą geografinę vietą atsikraustę, kažką apie tai, kad dėl visokių okupacijų dar teka skausmo kraujas ir dėl to negalim būt laimingi :D pati save prajuokinau, kad pindama į literatūrinį kontekstą Mačernio citatą taip nucitavau, kad visai esmė pasikeitė (Mačernis mano mėgstamiausias poetas : ) :D turbūt dėl to reikėtų verkaut čia, bet ot, ką žinau, egzaminas ne gyvenimo pabaiga dar. bus kaip bus :) o sunku ar lengva, tai sudėtinga atsakyt. sukta greičiau (ypač suvokimas). ir šiaip įvertinimas bus subjektyvi vertintojų nuomonė, tai čia viskas nuo jų nuotaikos priklausys :D 

o jūs, kolegos, džiaukitės gyvenimu, kol dar yra laiko prieš studijas :D

 as ta pacia tema rasiau, tai idomu, kokia tu isvada parasei? Kad nuolat tas liudnumas kankina ar nenuolat? :)

Žinutė parašyta: 2010-05-31 19:07:21 | Nuoroda
vytaka rašė:
~ImaGinatiOOn~ rašė:
dofkė rašė:

nei lengvi tie autoriai, nei ką.. o į 5 klausimą ati atsakiau: ten kažkaip buvo barsto šimtus milijonų, tačiau nevisi sudygsta :D ar kažkas panašaus. tai čia maždaug investuoja ten į tas dideles šventes, bet jokios prasmės tos šventės neturi. nu maždaug, kad tas investavimas bevaisis.

 

 cia ne apie zemdirbiska buvo kultura?

 barsto - grūdus sėja, kurie vėliau dygsta arba ne - žemdirbiai tą daro

drofkę, man atrodo geras tavo šitas, aš ir norėjau šitą rašyt, bet paėmiau malūnus :DD

 as taip pat apie malunus rasiau :D

Žinutė parašyta: 2010-06-08 13:54:44 | Nuoroda
Gretukass rašė:

gal kas atsimena ta uždavinį,kur buvo trys prastinimai, pirmi du b lygio,trečias A su šaknimi iš 6? kiek gavot?  aš ten prastinau šaknis gavosi 5, bet bijau,kad būsiu kažką praganius... 

 As irgi 5 gavau, manau gerai bus :) tik nezinau kaip tu skaiciavai, as bendravardiklinau, dauginau veliau, o galiausiai iracionaluma panaikint reikejo.

Žinutė parašyta: 2010-06-08 15:32:30 | Nuoroda
Strujus rašė:
fainaa rašė:

toliau taip? 9.3 10.1 900 10.2 990 10.3 55 11.1 10,8 11.2 11,34 11.3 660 12.1 6x 12.2 -2 13. 33 14.1 0,5 14.2 3 14.3 5

 Aš lygiai taip pat gavau. :)

As irgi B))

Žinutė parašyta: 2010-06-14 13:58:44 | Nuoroda
GiedreGudauskaite rašė:

o listening part4 koks skaicius ten buvo? ne 2100? 

 as lyg 2500 rasiau.

Žinutė parašyta: 2010-07-01 14:42:31 | Nuoroda

sveikinu ir as tuos, kurie jau zino rezultatus :) smagu jau jum :D mums Kedainiu kraste dar kolkas neskelbia nieko.

Žinutė parašyta: 2010-07-01 14:44:03 | Nuoroda

Katik gavau :DD  96%     as laimingaiusia pasaulyje!!!!!!!!

Žinutė parašyta: 2010-07-01 14:48:19 | Nuoroda
Erika rašė:
Krystee. rašė:

Katik gavau :DD  96%     as laimingaiusia pasaulyje!!!!!!!!

 Sveikinu :) Kaip suprantu, tu iš Kėdainių? Iš kokios mokyklos? :)

 Aciu aciu visiems :D smagu tiketis maziau, o gaut daugiau :) Jums irgi to linkiu. As is Kedainiu r. Akademijos vidurines (jau dabar gimnazijos) mokyklos.

Žinutė parašyta: 2010-07-01 14:49:34 | Nuoroda
Margaritta rašė:
Krystee. rašė:

Katik gavau :DD  96%     as laimingaiusia pasaulyje!!!!!!!!

 Oho! Sveikinu labai! O kiek lietuvių metiniam turėjai?

 Turejau stipru 9 :) bet del egzo rezultato abejojau, nes turejau minciu, kad gali vertintojai nepatikt rasinys, bet pasirodo viskas gerai. O tie keturi procentai, kuriu nebuvo, tai is nelemto suvokimo paskutiniu klausimu :D

Žinutė parašyta: 2010-07-01 14:50:14 | Nuoroda
vitae rašė:

Rankos, kojos ir viskas dreba.... Gavau 99%.... Nežinau kur dėtis :D

 Saunuole!!

Žinutė parašyta: 2010-07-01 17:00:37 | Nuoroda

Visai padorus rezultatai kiek matau, reiskias atestatus gauti daugumai yra sansu :D

Žinutė parašyta: 2010-07-07 18:13:13 | Nuoroda

Nu va, su man reikiamu istorkes egzu susimoviau biskeli, pramazinau raudona atestata, bet klasiokas sake galesiu nusispalvint :D tad, dziaukimes visi, kad jau beveik visus rezultatus zinom!!!

Žinutė parašyta: 2010-07-07 18:26:55 | Nuoroda
IcanFLY rašė:
Krystee. rašė:

Nu va, su man reikiamu istorkes egzu susimoviau biskeli, pramazinau raudona atestata, bet klasiokas sake galesiu nusispalvint :D tad, dziaukimes visi, kad jau beveik visus rezultatus zinom!!!

 aš irgi spalvinsiu :D :D 

reik uzsipirkt raudonu rasymo priemoniu mum :D

 

Žinutė parašyta: 2010-07-07 18:27:19 | Nuoroda
Gintare1991 rašė:
IcanFLY rašė:
Krystee. rašė:

Nu va, su man reikiamu istorkes egzu susimoviau biskeli, pramazinau raudona atestata, bet klasiokas sake galesiu nusispalvint :D tad, dziaukimes visi, kad jau beveik visus rezultatus zinom!!!

 aš irgi spalvinsiu :D :D 

 Man, tikiuosi, nereikės spalvinti :D

 To tau ir linkiu ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-07 18:33:42 | Nuoroda
Gintare1991 rašė:
Krystee. rašė:
Gintare1991 rašė:
IcanFLY rašė:
Krystee. rašė:

Nu va, su man reikiamu istorkes egzu susimoviau biskeli, pramazinau raudona atestata, bet klasiokas sake galesiu nusispalvint :D tad, dziaukimes visi, kad jau beveik visus rezultatus zinom!!!

 aš irgi spalvinsiu :D :D 

 Man, tikiuosi, nereikės spalvinti :D

 To tau ir linkiu ;)

 Dar geriau būtų, jei įstočiau, kur noriu :)

 Cia visiem butu gerai, jei istotu ten, kur nori :)