Vartotojo cukree pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-05-31 16:20:18 | Nuoroda

Tai va ruosiuosiu as apie emigrantus kalbeti,kaip manot ar nedarau klaidos?Ir ar daug sansu,kad siemet bus kas nors susija su emigrantais? Pasidalinkit savo nuomonemis :))

Žinutė parašyta: 2010-05-31 16:26:04 | Nuoroda

Na mano toks ir ruosimasis kaupimas imformacijos :D Tiesa pasakius per daug nesijaudinu del rydienos nes einu 14 valanda,tad turesiu daug grazaus laiko pasirasyti visai kalbai,o jei nieko nebus apie emigrantus,galesiu issirinkti kita tema :D

Žinutė parašyta: 2010-05-31 16:36:22 | Nuoroda
Aushra rašė:
Panic* rašė:
cukree rašė:

Tai va ruosiuosiu as apie emigrantus kalbeti,kaip manot ar nedarau klaidos?Ir ar daug sansu,kad siemet bus kas nors susija su emigrantais? Pasidalinkit savo nuomonemis :))

 as irgi istraukiau info apie emigracija, galbut kas nors  bus tikiuosi, o labiau noreciau apie vaikus seimoje

 iš kur išsitraukei tos informacijos? :) galgeltum tsiusti?? mano el paštas  bučiau labai dėkinga :)

 Tuojau imesiu :))

Žinutė parašyta: 2010-05-31 16:40:42 | Nuoroda

Beja gal kas zino kokiu nors citatu susijusiu su emigracija? :)

Žinutė parašyta: 2010-05-31 16:44:01 | Nuoroda
Neringike rašė:
cukree rašė:

Beja gal kas zino kokiu nors citatu susijusiu su emigracija? :)

 Su emigracija ieškojau, bet nieko neradau ... turbūt nelabai mėgsta apie ją kurt kokius gražesnius pasakymus :D

 Ot velnias,butu gerai kokia iterpti i savo kalba :D

Žinutė parašyta: 2010-05-31 16:50:52 | Nuoroda

Girdejau,kad egzaminai.lt jau 8 valanda ideda potemes,kaip manos tai tiesa? :)

Žinutė parašyta: 2010-05-31 17:07:16 | Nuoroda

Egzaminai.lt galbut :)

Žinutė parašyta: 2010-05-31 17:27:59 | Nuoroda
Gretulee rašė:

Būtų gerai ir man gauti tos informacijos.. gal ir man gali imest?

Iš anksto ačiū ! ;D

 Na mano nuomone yra tokios kaip pagrindines temos 5 is kurius sakojasi ivairios potemes :)

Na,o dazniausios temos yra virtualus bendravimas,tolerancija,kasnors susija su namais,gamta ar seima,na ir zinoma emigracija :) Na,bet cia tik mano nuomone :)

Žinutė parašyta: 2010-05-31 19:30:47 | Nuoroda
Enrika.M. rašė:

Kai buvo kalbėjimo bandomasis egzaminas, kalbėjau apie emigraciją, bet įžangą pasirašiau tokią bendrą temai žmogus ir aplinka. Mano įžanga: Kažkodėl visiems, kas išgirsta žodį aplinka, ji asocijuojasi su gamta. Tačiau aplinka nėra tas pats, kas vien tik gamta. tai yra labai plati sąvoka. Pats žodis aplinka, yra ką nors supanti erdvė arba gamtos reiškinių ir sąlygų visuma. Šiandien aš kalbėsiu apie ką nors supančią erdvę, o tas kas nors, bus žmogus, jeigu konkrečiau, norėčiau aptarti klausimą, kaip žmogui, gyvenančiam užsienyje, nenutolti nuo savo šaknų. (paskutinis sakinys skirtas pasakyti apie ką ruošiesi kalbėti). Nors čia gal tinka tada kai nekalbi apie gamtą. Na, bent jau aš nekalbėsiu apie gamtą, man visokie šiltnamio efektai ar tarša yra nelabai suvokiami dalykai. Todėl rinksiuosi labiau socialinę potėmę ir manau, kad tokia įžanga tiks:)

 Gal turi visa kalbejima pc? ar siaip kokios imformacijos susijusios su emigracija? :) Buciau labai dekinga jeigu atsiustum y pasta ) :)

Žinutė parašyta: 2010-05-31 23:14:51 | Nuoroda

Nu ka sekmes visiems kas eis rytoj is ryto :))) Svarbiausia nesijaudinkit per daug,galvokit,kad tai tik repeticija ir nieko daugiau :)

Žinutė parašyta: 2010-06-01 08:13:06 | Nuoroda

Labas rytas visiems :))Nu kaip nuotaikos snd? ;)

Žinutė parašyta: 2010-06-01 08:15:04 | Nuoroda
Egzotikaaaa rašė:

 Blemba, cia ne kas su tuo kalbejimu :/ Visa nakti sapnavau galimus variantus ;D 

 Va va as irgi,ir net kai kuriuos prisimenu :D Ir dar sapnavau,kad aplamai pavelavau :D

Žinutė parašyta: 2010-06-01 08:23:08 | Nuoroda
kestas123 rašė:
Shprots rašė:

Sėdžiu ir visas iš jaudulio krutu, nors kalbu tik 13:30... :D

 jojo man dar 1 h veliau bet vistiek jau "kakinu" i kelnes blem reik eit stobalei duma uztraukt kad tiek nesinervinciau :(((

 Nu as tai is vis 14 einu :D Bt va dumo uztraukt irgi noreciau:D Tik velnias neturiu :D

Žinutė parašyta: 2010-06-01 08:27:45 | Nuoroda

Aha as irgi sitas maciau,gal tikros,kaip manot? :)

Žinutė parašyta: 2010-06-01 08:36:36 | Nuoroda
*RoKaS* rašė:

neskubekim siaip gali buti tikros , bet neverta manau skubeti nes pvz tos technologijos tai tikrai man atrodo ia ne i tema pr musu temos, neskubekim dar suzinosim greit tikros ar ne :)

 Pritariu ir is visos visos potemes labai keistos :D Nors apie emigrantus jei tikra poteme,tai mane labai dziugintu :)

Žinutė parašyta: 2010-06-01 09:58:04 | Nuoroda

Hey gal kas turi info apie internetines pazintis-virtualu bendravima ir pan. ? atsiuskit i pasta Aciu is anksto

Žinutė parašyta: 2010-06-05 13:42:26 | Nuoroda

Gal zinot kokiu geru puslapiu kur butu kokios nors uzduotys?Beja ka kartosites ar kartojaties?

Žinutė parašyta: 2010-06-06 12:45:31 | Nuoroda

Musu klase rimtai afterparty darys :D Oj svesim :DD

Žinutė parašyta: 2010-06-06 13:05:04 | Nuoroda

Nu ka lietuviu 8,labai gaila ;// O is matematikos tai daugiausia irgi 8 tikiuosiu,nes su geometrija tai man sakes :D

Žinutė parašyta: 2010-06-06 13:09:02 | Nuoroda

Hmm,kazkaip snd keistai jauciuosiu :DD Man jau tokios atostogos,o cia dar reik prisiverst matke pasiziutet,sunkoka kzkp :D Ir dar prastai miegojau,tai kzn ar ka pasikartosiu :DD