Vartotojo invisible132 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-02 16:30:35 | Nuoroda

 Surinkau apie 40 tasku - nedaug :| Dar gal praktines dalies gausiu kelis taskus uz failo nuskaityma :D Nelabai ten mus mokino to paskalio. Kiek esu girdejes, kitus net nuo 9-10 klases paskali mokina. 

 

Gal zinot kiek mazdauk egzaminu procentu reiktu surinkt norint istot i VU informatika/programu sistemas/informacines technologijas? Ir koks skirtumas tarp ju(pasiskaites aprasymus nelabai radau skirtumu, tik tiek kad i progsis sunkiau istot)?

Žinutė parašyta: 2010-06-02 16:30:47 | Nuoroda

 Surinkau apie 40 tasku - nedaug :| Dar gal praktines dalies gausiu kelis taskus uz failo nuskaityma :D Nelabai ten mus mokino to paskalio. Kiek esu girdejes, kitus net nuo 9-10 klases paskali mokina. 

 

Gal zinot kiek mazdauk egzaminu procentu reiktu surinkt norint istot i VU informatika/programu sistemas/informacines technologijas? Ir koks skirtumas tarp ju(pasiskaites aprasymus nelabai radau skirtumu, tik tiek kad i progsis sunkiau istot)?

Žinutė parašyta: 2010-06-02 16:30:49 | Nuoroda

 Surinkau apie 40 tasku - nedaug :| Dar gal praktines dalies gausiu kelis taskus uz failo nuskaityma :D Nelabai ten mus mokino to paskalio. Kiek esu girdejes, kitus net nuo 9-10 klases paskali mokina. 

 

Gal zinot kiek mazdauk egzaminu procentu reiktu surinkt norint istot i VU informatika/programu sistemas/informacines technologijas? Ir koks skirtumas tarp ju(pasiskaites aprasymus nelabai radau skirtumu, tik tiek kad i progsis sunkiau istot)?

Žinutė parašyta: 2010-06-02 16:30:50 | Nuoroda

 Surinkau apie 40 tasku - nedaug :| Dar gal praktines dalies gausiu kelis taskus uz failo nuskaityma :D Nelabai ten mus mokino to paskalio. Kiek esu girdejes, kitus net nuo 9-10 klases paskali mokina. 

 

Gal zinot kiek mazdauk egzaminu procentu reiktu surinkt norint istot i VU informatika/programu sistemas/informacines technologijas? Ir koks skirtumas tarp ju(pasiskaites aprasymus nelabai radau skirtumu, tik tiek kad i progsis sunkiau istot)?

Žinutė parašyta: 2010-06-02 16:40:35 | Nuoroda
SuperHP rašė:

IStoti i bet kokia informatikos specialybe praktiskai uztenka islaikyti egzaminus, arba du islaikyti kiek geriau, o trecio is vis gali buti neislaikes. Bent pernai uzteko 11 konkursinio balo. Pasiskaiciuok su balu skaiciuokle kiek mazdaug tau reiketu. (kalbu apie VF). Programu sistemose skirtumas tas, kad ten iskart kryptis priskirta - programavimas. Kitose informatikos specialybese paprastai krypti galiam rinktis po 2 kursu. O is esmes lygiai tas pats, nes dalykus vis tiek reikia visus iseiti. 

 

Aisku, dekui uz atsakyma. Skaiciavausi tuos konkursinius balus, tik siemet manau stipriai kils jis, nes nebera mokykliniu, ir ta 1% valstybinio surinkti yra zyyyymiai lengviau negu praeitais metais. Gal zinai, ar labai dauk matematikos reikia mokytis studijuojant kuria nors IT specialybe? Pagrinde koki matematiniai dalykai dominuoja ten?

 

Žinutė parašyta: 2010-06-02 17:36:39 | Nuoroda

 o gal zinot kur maziausai matematikos reikia mokytis (informacines technologijos/programu sistemos/informatika)?

Žinutė parašyta: 2010-06-02 18:07:28 | Nuoroda
Apt18 rašė:

Sveiki, siandien irgi laikiau informaciniu technologiju valstybini egzamina. Man pasirodo, kad jis lengvas buvo. Kas galit pasakyti atsakyma i 13 egzamino klausima?

 licenzija

Žinutė parašyta: 2010-06-02 19:56:41 | Nuoroda
ZygisX rašė:
invisible132 rašė:

 o gal zinot kur maziausai matematikos reikia mokytis (informacines technologijos/programu sistemos/informatika)?

 vienareiksmiskai informacines technologijos ;)

Dekui, reikes gal pirmu numeriu rasyt. Nors tiksliai nesuprantu ko ten mokys. :D

Žinutė parašyta: 2010-06-02 22:25:55 | Nuoroda
SuperHP rašė:

invisible132, negalima vien pagal programos pavadinima pasakyti, kiek joje matematikos. Ziurek konkreciai pagal konkretu universiteta ir jo siuloma programa, Toje inzinerijoje gal kiek issisuksi nuo matematikos, bet visokios elektronikas gali isesti negyvai.

egluciux, informatika desto beveik visuose universitetuose: SU, VU, KTU, VDU, KU...

Ka dar nezinot kaip preliminairai pasiskaicuoti rezultata, tai jums nuoroda http://nec.lt/failai/1285_IT_ST-AN_2009.pdf
 

 

 Na as ne pagal pavadinimus sprendziau :) skaiciausi cia :)

 

 

www.vu.lt/site_files/SD/Programos/Informacines_technologijos.pdf

www.vu.lt/site_files/SD/Programos/Programu_sistemos.pdf

www.vu.lt/site_files/SD/Programos/Informatika.pdf

Žinutė parašyta: 2010-06-14 12:30:25 | Nuoroda

 na pasirode nepersunkiausias :) essay/laiska rasiau tiesiai i svarasti, tai pribraukyta biski, tikiuosi nelabai knis prota delto :)

Žinutė parašyta: 2010-06-18 12:38:19 | Nuoroda

 Sveiki. Ką rašėt prie Gyvenvietė(paštas) ? Draugas sakė, kad nieko čia nereikia rašyti, tas laukelis skirtas kaime gyvenantiems žmonėms.. 

Žinutė parašyta: 2010-06-18 14:32:51 | Nuoroda

 Aš irgi galvoju apie informacines technologijas, tačiau kuo toliau, tuo labiau mane ji atbaido, nes kažkodėl esu susidaręs nuomonę, kad ji yra prasčiausia iš visų kitų siūlomų (programų sistemos/informatika/informacinės technologijos). Esu visiškai pasimetęs... Informatikos bijau, nes programos aprašymas aiškiai sako kad matematikos ten labai dauk, o matematika man visada neperlabiausiai sekėsi (metinis pažymys vos 5 a lygiu), o programų sistemos kiek supratau ten grynas programavimas (baisoka šokt vien ant programavimo,  nes programuoti dar nemoku ir nežinau ar pakankamai lengvai su juo susitvarkyčiau). Kiek esu girdėjęs, tai matematikos mažiausiai reikia informacinėse technologijose, tačiau išvis nesuprantu ką ten mokys...

Žinutė parašyta: 2010-06-18 17:18:14 | Nuoroda

 Na aš irgi kolkas parašęs VU informacines technologijas nr.1 :) Jeigu konkursiniai balai bus panašūs į 2009m, tai turėčiau įstoti ten :) Tikiuosi bus įdomu ten jeigu įstosiu..

Žinutė parašyta: 2010-06-18 17:33:38 | Nuoroda

 Na mum klasės auklėtoja aiškiai pasakė, kad šiais metais rezultatų sms žinute nebus..

Žinutė parašyta: 2010-06-19 11:32:49 | Nuoroda
yplon rašė:

Ir dar noriu paklaust...ar studijuojant informatika reikia jau is prigimties buti PC "vergu", moketi programuoti ir pns. ? Zodziu ar nebus per sunku, jeigu tarkim nemoku programuoti ir pns. ?

Na jei mokykloj per informatikos pamokas nemiegojai ir bent kiek pascalį moki, tai neturetų būti persunku. Pascalis nors ir niekur nenaudojamas, tačiau šiokius tokius pagrindus duoda...

Žinutė parašyta: 2010-06-19 21:07:34 | Nuoroda
yplon rašė:

Neturejau isvis informatikos ;D 

 Na buna ir savamoksliu :D

Žinutė parašyta: 2010-06-21 01:38:04 | Nuoroda

 Na negaliu kažką teigti, nes pats nestudijuoju dar, bet manau su daug pastangų galima viską išmokti :)

Žinutė parašyta: 2010-06-24 17:19:04 | Nuoroda

 as vis dar neapsisprendziu, kuria informatikos specialybe rinktis :|

Žinutė parašyta: 2010-06-25 00:17:44 | Nuoroda
Dainius rašė:
invisible132 rašė:

 as vis dar neapsisprendziu, kuria informatikos specialybe rinktis :|

 Tiesą sakant ir aš neapsisprendžiu  žinoma rašysiu kelias, bet eilės tvarka daug reiškia

 Būtent :| Meginčiau į informatiką, tačiau baisoka, kad programavimas gali nepatikt arba matematika užgrauš (šito labiausiai bijau).

Žinutė parašyta: 2010-06-28 13:35:16 | Nuoroda

 Vos 26%, tikejausi bent kiek daugiau :) O siaip imanoma kokiu nors budu atgauti ta egzaminu sasiuvini jau istaisyta?