Vartotojo SauliusS. pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-03 19:53:15 | Nuoroda

Nu jau? viskas turėtų būti gerai... juk ne veltui 12 metų tą istoriją mokėtes :) 

Žinutė parašyta: 2010-06-03 19:58:10 | Nuoroda

Sveiki kolegos, ir aš ketinu laikyti matematiką. :) 
Kažkas čia klausė, kaip dėl tų formulių, kurių ner egzaminų lape...:)
Bent jau mano mokytoja siūlė susirašyt tai ko reikia ant mažo lapuko, ir isidėt pvz į kokia kojinę :)
Paskui pasitrašyt i tuoletą, ir pažiūrėt ko ten reik :) juk ne kalėjime sedėsim, gal netikrins visų angų :D

Žinutė parašyta: 2010-06-04 19:53:39 | Nuoroda
SuperHP rašė:

 Geriau pagalvok, kokiu papildomu darbu apsikrausi. Visu pirma reikes tas formules usirasyti, atsirinkti, kurios svarbiausios. Paskui spargalke karpyti... Tada, pires egzamina, tavo mintys suksis ne apie egzamina, o apie spargalke! Pamatysi pirmus egzamino klausimus, ir pirma mintis greiciausiai bus, po kuriu klausimu eiti i tualeta... O tualete ne tik kad isties uzsimanysi gamtiniu reikalu, o dar per tas 5 mintutes reikes speti susirasti reikiama formule, papildomai dar galvosi apie priziuretoja, kuris laukia uz duru... Argi gali buti blogiau?! Zinoma, jei esi labai gerai susikoncentruoti sugebantis zmogus ir zinai, kad nepasimesi, gal ir verta bandyti. Bet ar verta del kokios vienos formules tiek papildomo darbo apsikrauti? Jei nuo to bus ramiau, gal ir verta. Pats nebandziau per joki egzamina naudoti spargalkes, taigi tai tik mano samprotavimai. Rinktis jums.

 Žinoma sutinku su tuo, ką parašei.... Nors tas darbo kiekis priklauso nuo to, kiek matematikoj yra spragų... Pvz kas liečia mane, tai man reiktų pasirašyti nebent geometrijos formules...  visą kitą galima rasti egzamino fomulyne 

Žinutė parašyta: 2010-07-07 16:12:24 | Nuoroda

Man tai jau stogas važiuoja ;D

Žinutė parašyta: 2010-07-07 16:16:23 | Nuoroda

Nu pagaaaliau bent kažkokios žinios... Mūsų sekretorė tik 17 val ateis, tai man dar 45 min nervų iki rezultatų, ir dar nežinia kiek nervų po rezų..... ;D

Žinutė parašyta: 2010-07-07 16:17:42 | Nuoroda
Joncee rašė:

Mane taip informavo NEC direktoriaus pavaduotoja Teresė Blaževičienė. :)  

 Na jei blogai informavo, tai jos namas degs....

Žinutė parašyta: 2010-07-07 16:23:38 | Nuoroda
~ImaGinatiOOn~ rašė:

bijau. bijau. bijau. nuo sio egzo priklauso mano ateitis

 netik tavo.... pvz aš visas viltis sieju su matematika, o jei bus ablomas kaip su lietuvių, tai net nežinau ką bedaryt..

Žinutė parašyta: 2010-07-07 16:31:13 | Nuoroda
Valdefas rašė:
kirrut rašė:

 Dar rezų nėra, o aš pradėjau galvoti apie apeliaciją :D

 O kuo ji padetu? mano manymu niekuom.... butu cia jie nekalti ir pns...

 Lietuvoje niekada ir nebuvo kaltų :)) nors pats ir rašiau apeliaciją dėl lietuvių...

Žinutė parašyta: 2010-07-07 16:37:05 | Nuoroda

Zekit, pasibaige atnaujinimo darbai.... db atrodo viskas ok ten...

Žinutė parašyta: 2010-07-07 17:10:35 | Nuoroda
HappyWyy rašė:

nafik matke 82 ;DDD

 mano irgi 82 ;DD Brol ;D tiesa tikejausi bent 90....

Žinutė parašyta: 2010-07-23 08:09:19 | Nuoroda

Man tai žiauriai įdomu, ar su 17.4 pateksiu į VU telekomunikacijų fiziką :D

Žinutė parašyta: 2010-07-23 09:11:56 | Nuoroda
Ezeriz rašė:
SauliusS. rašė:

Man tai žiauriai įdomu, ar su 17.4 pateksiu į VU telekomunikacijų fiziką :D

 Aš su 19,4 bijau to paties įstosiu ar ne :D nors praeitų metų paskutinį lenkiu 1,5 balo.

 jei tu su 19.4 bijai, tai man su mano balu nešviečia..:) gal bent VGTU į telekomunikacijas  priims :D

Žinutė parašyta: 2010-07-23 10:21:00 | Nuoroda
Gretutis rašė:
SauliusS. rašė:
Ezeriz rašė:
SauliusS. rašė:

Man tai žiauriai įdomu, ar su 17.4 pateksiu į VU telekomunikacijų fiziką :D

 Aš su 19,4 bijau to paties įstosiu ar ne :D nors praeitų metų paskutinį lenkiu 1,5 balo.

 jei tu su 19.4 bijai, tai man su mano balu nešviečia..:) gal bent VGTU į telekomunikacijas  priims :D

 I VGTU visus ima ;DDDD Draugas ten mokosi, tai sako, ten jei per egza surenki 4,4 balo raso penketa, kad tik neislektum is univero, nes jiems studentu truksta;DDDD 

 Bet tai jeeeeeeeeeeezau kaip nenoriu i ta VGTU..... kaip sakoma Visa Gyvenima Tevu Islaikomas... :D

Žinutė parašyta: 2010-07-23 15:49:28 | Nuoroda

Kaio ir sakiau sian ryte... i VU telekomunikacijas neistojau, bet VGTU tai prieme..... apmaudu. . . ;D

Žinutė parašyta: 2010-07-23 16:08:13 | Nuoroda

Beje, atsiprasau uz OT, bet norejau paklaust, ar jau ryt galima vaziuot i VGTU priduot dokumentus? 

Žinutė parašyta: 2010-07-23 16:39:53 | Nuoroda

turiu tik 2 klausimus.

 

1. Ar ryt jau galima vaziuot i universiteta priduot dokumentu?
2. Ar tuos 120 negalima tiesiog i rankas perduot? :D

Žinutė parašyta: 2010-07-23 16:46:20 | Nuoroda

VGTU telekomunikacijos :)

Žinutė parašyta: 2010-07-23 19:32:32 | Nuoroda

kiek supratau, tai ta mokesti bus galima uzmoket tik ten pas juos is ju kompu... O pas mane beda tokia, kad as nuosavos banko korteles neturiu... kazi ar tiktu is mamos? :)

Žinutė parašyta: 2010-07-23 19:55:32 | Nuoroda

as i telekomunikacijas :) klausykit, gal kas zino ka daryt su ta 120 lt imoka? kur ja moket? ne as tai pvz banko saskaitos neturiu :))

Žinutė parašyta: 2010-07-23 20:00:23 | Nuoroda
Krystee. rašė:
MindaugasBer rašė:

As nezinau, bet leksiu 2d, vnz 1d pasidarysiu atestato kopija, kad nerieketu ten nes zinau kokios ten eiles po to bus :)

 o jei pats pasidarai atestato kopija, tai reikia kokio nors patvirtinimo ale notaro, ar nebutina ir univeras pats uzantspauduos ka reik? :)

 Jei neklystu, tai univeras pats patvirtina, jeigu jame darai ta kopija :)