Vartotojo Ievut pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-04 20:06:55 | Nuoroda

As irgi noriu i situos stot, bet kvaila buvau ir nelaikau anglu, nusprendziau kad tikrai man jos nereiks:) kazin yra realiu sansu istot jei kiti egzai bus neblogai? :/

Žinutė parašyta: 2010-07-18 16:33:06 | Nuoroda

Mano rezultatų irgi nėra dar.. Blogiausia tai, kad nežinau dėl ko, ar dėl apeliacijos lietuvių k. ar dėl kokios klaidos, nes prieš porą dienų sužinojau kad mano pasas, kortelė ir viskas yra su klaida, tai nebežinau kurią pavardę rašyt :( ryt iš pat ryto reiks skambintis kur nors jiems

Žinutė parašyta: 2010-07-21 21:50:52 | Nuoroda

O dokumentus kada, kokius ir kam pristatyt?

Žinutė parašyta: 2010-07-23 17:06:00 | Nuoroda

Statybos inžinerija vgtu:)

Žinutė parašyta: 2010-07-23 22:25:46 | Nuoroda

ir aš tarp VGTU studentų:) statybos inžinerija..

Žinutė parašyta: 2010-07-27 19:47:31 | Nuoroda

Būtinai prisijunk, Number!:)) Jų čia forume tai laabai mažai, atrodo nemačiau be savęs daugiau nieko, arba bent jau nepamenu :D

 

Žinutė parašyta: 2010-07-29 18:22:55 | Nuoroda
Number rašė:
Ievut rašė:

Būtinai prisijunk, Number!:)) Jų čia forume tai laabai mažai, atrodo nemačiau be savęs daugiau nieko, arba bent jau nepamenu :D

 

 Done tai va kad tuščia, o atrodo ir nemažai įstojo. Net prie priėmimo komisijos nei vieno neradau  

Į fux'ų stovyklą užsirašei?  

 Nee, nesirašiau aš, biški per toli važinėtis :D o tu?:)) Nu aš kai tvarkiaus dokumentus, tai per 15min apsisukau, o paskui klasiokai irgi ten pat įstoję tvarkėsi kelias valandas, nes eilės visur buvo:D

Žinutė parašyta: 2010-08-08 14:20:34 | Nuoroda

prisitrinsiu ir aš čia:)) sveiki būsimi kolegos:)

Žinutė parašyta: 2010-08-17 13:28:01 | Nuoroda

Del bendrabuciu sutarties pasirasymo tai tikrai ne anksciau kaip 26d, buvau as nuvaziavus ten ir taip pasake:)

Žinutė parašyta: 2011-07-14 13:23:00 | Nuoroda

Sveiki busimi fuxai:)) treciam barake Niujorke gyvena statybininkai, ketvirtam elektronikai, jis buvo uzdarytas rekonstrukcijai bendru patalpu, tai nuo rugsejo atvers duris ir jis, butent todel dauguma norinciuju siais metais gaus baraka :) jei kas domina, klauskit, gal kada netycia cia uzsukus atsakysiu:))

Žinutė parašyta: 2011-07-14 13:27:49 | Nuoroda

Beje, kartais pasitaiko, kad gyvena zmones ne pagal savo fakulteta. Man rodos jei nera vietu jau tavo fakulteto bendrabuty, apgyvendina i kita. Siaip ziema, atlaisvejus kambariams, gali persikelti :) o pavasari/vasara is vis daug laisvu kambariu, taip kad jei jau labai blogai bus, tai po pirmo kurso keltis i kita kambari gali (na arba kai tik nori). O siaip didziausias barako pliusas yra tas, kad salia univeras. Misko takuciu ryte nueini per 5min :)

Žinutė parašyta: 2011-07-14 13:41:14 | Nuoroda

Tai kad kambarius remontuojasi patys studentai nebent, mes va su kambarioke per metus issitapetavom, puse lubu nusidazem :D

Žinutė parašyta: 2011-07-24 21:17:04 | Nuoroda

KU tikrai prastas :) as pvz nors esu klaipediete, ir labai noreciau studijuot savo mieste, studijuoju VGTU statybos inzinerija.. Kai kurios spec puse velnio KU, bet atsiliepimai apie statybos inzinerija kiek girdejau nekokie. Zinoma tau spresti, jei mokais tik del diplomo - bandyk KU :) jei nori igaut ziniu, siulyciau KTU arba VGTU. Man asmeniskai Kaunas nelabai, todel pasirinkau VGTU ir kas dvi sav vazineju namo, i Klaipeda