Vartotojo chord pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-07 14:20:25 | Nuoroda

Mane irgi domintu atmosfera VPU. :}

Žinutė parašyta: 2010-06-07 18:30:05 | Nuoroda
fancita rašė:

sveiki, gal kas galetu pasakyti kas yra per motyvacinis testas? ir kam jis reikalingas???

 Jis reikalingas jei nori stori i pedagogini :) Motyvacija ar tikrai nori buti pedagogu :)

Žinutė parašyta: 2010-06-25 01:49:39 | Nuoroda

Saunu, o as jau maniau, kad viena istorijas noriu studijuoti.:)

Žinutė parašyta: 2010-07-06 17:26:24 | Nuoroda

Man irgi idomu kuo skiriasi taikomoji nuo paprastos:)

Žinutė parašyta: 2010-07-07 19:14:07 | Nuoroda
fregaria vesca rašė:

gal yra stojanciu i taikomaja istorija? 

 Buvo, bet po rezultatu kazin jau,

Žinutė parašyta: 2010-07-09 13:53:43 | Nuoroda
Kareivukas rašė:

siaubas, kaip šiandien nuliūdau. Dar vakar įvedžiau savo žinomus egzminų balus į naują balų skaičiuoklę ir anglų apytikriai, kiek galvoju, kad gausiu,  tai labai nudžiugino, nes balas pagal praitus metus gavosi pakankamas, kad įstočiau į VU istoriją Vf, dar pažiūrėjau, kad mažiausiai 8 reikia už anglų gauti, nedaug.

Tačiau šiandien tik suvokiau, kad ta balų skaičiuoklė mane žiauriai apmovė, nes skaičiuoja imdama tų dalykų oficientus, kurių reikėjo pernai, taigi, metinį pažymį ima ne geograg\fijos (kurio reikia šiemet ir kurio aš neturiu), o istorjos. Pagal šiandienos skaičiavimus, nes gavus 100 už anglų į istoriją man nėra kaip... :( žiauroka.

 Cia su ta geografija daug kam sumove. As viena is tu :/

Žinutė parašyta: 2010-07-09 19:09:23 | Nuoroda
Kareivukas rašė:

vis tiek bandysi? be goe?

 Na bandysiu, ka gali zinot.. gal pasiseks.. Viltis durniu motina :D

Žinutė parašyta: 2010-07-09 19:12:37 | Nuoroda
witiulka rašė:

Nežinau ar tiesa, tu pasidomėk, yra teko girdėti, kad jei neturi metinio to dalyko pažymį, imamas 10kl turėtas ir skaičiuojamas kaip b lygio :) Pvz turėjai 10, tai jis tas pats kas A9 :) O kaip egzaminus išlaikei? :)

 Neims, konsultavaus su zmogumi is VDU. Sake, kad prarandu 0.2 :)

Žinutė parašyta: 2010-07-18 19:32:34 | Nuoroda

ESFJ gavos :)

Žinutė parašyta: 2010-07-24 20:20:52 | Nuoroda

Sveikuciai, istojau i vpu, istorija :) gal yra busimu kolegu? skype: modest.iki 

Žinutė parašyta: 2010-07-28 18:18:09 | Nuoroda

Sveikuciai :) istojau i vpu - istorija :)

Žinutė parašyta: 2010-08-19 21:45:07 | Nuoroda

Svitrigailos 4, 59 kambarys. Gal atsiras mano kambariokes? :)

Žinutė parašyta: 2011-06-25 11:22:57 | Nuoroda
Monieka rašė:

 Sveiki, turiu klausima protingiems zmonems :D

As uzsiregistarvau tam motyvaciniam testui, bet prasyme rasiau dvi specialybes (nalgu ir geografija) tai apie kuria man reikes sneket pokalbyje? Ar reikes du testus laikyt? nes lam'oj tai neraso kokios butent specialybes testas bus :?

 Pokalbyje apie pačią specialybę kalbėt nereikėjo, bent jau preitais metais. Reikės iš pradžių raštu klausimus atsakyt (mums buvo 3), poto eiti į pokalbį. Nebijokit viskas bus gerai, pakalbėsit ir tiek :}

Žinutė parašyta: 2011-06-25 11:26:47 | Nuoroda
inetukeko rašė:

 Na as pati studijuoju VPU baigiau I kursa, o apie KU tai nieko nezinau. Taciau kalbant apie VPU tai cia lengva studijuoti na I kurse(nezinau kaip bus toliau), destytojai zaidziai kaip su pradinukais , visi masiskai nusirasineja, net su kai kuriais destytojais aina susitarti, kad tik viena koly rasytume per semestra ir t.t. Na jeigu norite, ka nors ismokti tai cia nestokite, taciau jei norite pasitusinti, pasidziaugti studentisku gyvenimu galite:)

 Jau tikrai įdomu ką studijuoji, nes aš taip pat baigiau I kursą ir tikrai nėra lengva, jei nori gerų rezultatų. Lengva jei  užtenka. :} Čia žinoma nuo specialybės priklauso/