Vartotojo Albo pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-08 16:23:11 | Nuoroda

Gal kas 18,3 galit pasakyti.

Žinutė parašyta: 2010-07-03 21:11:57 | Nuoroda
Jelefant rašė:
Pasidomek geriau Acer ir Asus.

 

 Tik jau ne Acer. Pasidomėkit Acer kokybe, jų kaitimu, korpuso tvirtumu ir pan. ;) Asus tikrai šaunūs ir nieko prieš juos. Na, o Dell sakyčiau dar geriau. Visiems kompiuteriams 3m. garantija.
Štai šaubus derinukas už 2500Lt. www.kilobaitas.lt/Nesiojamieji/Dell/Notebook_DELL_Inspiron_1564_15/DI1564HMEVW22DF5GBC6B/CatalogStoreDetail.aspx?CatID=PL_409&ID=331139

Žinutė parašyta: 2010-07-03 23:41:35 | Nuoroda
lintu13 rašė:

Ai, o dar žinot kodėl asus eee pc yra tiesiog tobulas kompiuteris? (aišku, apart to, kad mažas, lengvas, patogus, gražus, batarkė laiko aštuonias valandas) Dėl savo kainos. Kainuoja tik vos vos virš tūkstančio :} Tikrai geras pasirinkimas studentui.

 O kaip dėl ilgesnio darbo su juo? Man atrodo, kad dirbant kokį didesnės apimties darbą su Word akys paskaustų ir pasidarytų žiauriai nepatogu. :)

Žinutė parašyta: 2010-07-03 23:50:23 | Nuoroda

Aš taip pat į VGTU telekomunikacijas ketinu stoti. Tikiuosi neteks žiauriai nusivilt.

Žinutė parašyta: 2010-07-04 00:33:51 | Nuoroda

Pas mus mokykloje yra kas gavo ir 6 ir 15.

Žinutė parašyta: 2010-07-04 13:01:52 | Nuoroda

Jo, teko girdėti, kad problematiška situacija su bendrikais būdavo. Tačiau teko taip pat girdėti, kad šįmet laisvų vietų taip pat nemažai yra. Jei negausime bendrabučio, tai yra toks "Saulėtekio būstas", sako, kad ten galima gauti komercinį bendrabutį. :D T.y reiks brangiau mokėti, apie 250Lt, bet vis geriau nei butą už kokius 400Lt ir daugiau nuomotis.
Beje, dar toks durnas klausimas. :D Kodėl renkatės šią specialybę? Galbūt nuo mažens jau lituoklio iš rankų ir panašių rakandų nepaleidžiat ar tiesiog sudomino šios specialybės aprašymas, perspektyvos ir pan.? Nes pats tikrai nebuvau koks užkietėjęs elektronikos fanas, tiesiog mokykloje geriau sekės tikslieji mokslai, domino IT ir tai, kad ši specialybė atrodo gana perspektyvi. Kitaip sakant žinojau, kad rinksiuos kažkokią su IT susijusią inžineriją ir apsistojau prie šios.

Žinutė parašyta: 2010-07-04 15:50:52 | Nuoroda
Absurdus rašė:
 

 Pažįstamas mokėsi elektronikos fakultete VGTU. Tai pasakojo man taip: iš pradžių buvome nuteikti, kad pirmas kursas sunkiausias, adaptuotis nelengva ir pan. Po metų kita dainelė iš dėstytojų: antri metai sunkiausi, jei ištversit, tai galima sakyt baigėt studijas sėkmingai. Trečias kursas: dar sunkiau, plius skola dvi iš ankstesnių metų. Bet negi mesi kai jau tiek atkentėta. Na o ketvirtame kurse patampi visų galų meistru. Turiu minty diplominius darbus. Mačiau, kaip vargšas kankinosi lituodamas visokias mikroschemas, programuodamas ir t.t. Apie galvos skausmą nuo lituoklio kvapo net nešneku..

 Čia telekomunikacijose reikia tiek lituoti?

Žinutė parašyta: 2010-07-04 16:01:36 | Nuoroda

Laba diena, gal jau yra žinomas matematikos ir fizikos valstybinių egzaminų išlaikymo balas, bei egzaminų neišlaikiusių abiturientų skaičius procentais. Ačiū.

Žinutė parašyta: 2010-07-04 16:15:46 | Nuoroda

Ajajaj Dar persigalvosiu per tą laiką ir kur stoti. :D

Žinutė parašyta: 2010-07-04 17:55:25 | Nuoroda

Kažkaip teorinių mokslų nelabai bijau - matematikos, fizikos ir pan. Labiausiai bijau visokių litavimų, konstrukcijų ir pan. Ypač jei ten susirinks liaudis, kuri nuo mažens lituoklio iš rankų nepaleidžia ir jiems ten atrodys elementariausi darbai, tai man gali būti išmetimo priežastim. :D Man telekomunikacijos asocijuojasi su įvairiais siųstuvais, laidais, visokiais routeriais, switch'ais, modemais ir pan., o ne kokios mini michroschemos darymu.

Žinutė parašyta: 2010-07-04 21:28:02 | Nuoroda

Na, reikia tikėtis, kad viskas bus gerai.

Žinutė parašyta: 2010-07-07 18:05:49 | Nuoroda

puga.vdu.lt/vdu/naujienos/skaiciuokle/skaiciuokle.php
Ši gal tiks

Žinutė parašyta: 2010-07-07 18:25:51 | Nuoroda

Na, tada reiškia nusišneka ta skaičiuoklė. :) O studijos.lt balų skaičiuoklė netinka?

Žinutė parašyta: 2010-07-08 22:39:01 | Nuoroda

Pats irgi ruošiuos VGTU studijuoti telekomunikacijas. Nors balas tikriausiai "pavežtų" ir VU, bet kažkur skaičiau ir šiaip pats manau, kad VU daug daugiau "kalimo" ir mažiau praktinių užsiėmimų nei VGTU. Galbūt klystu, bet ar VU turėdamas absoliučiai vieną technologinių mokslų specialybę gali suteikti tokias pat sąlygas, kokias turi VGTU, kurio pagrindinė studijų kryptis technologiniai mokslai? Kažkaip VU ir inžinerija mano akyse nelabai dera. :)

Žinutė parašyta: 2010-07-10 15:22:57 | Nuoroda
TikAsh rašė:

O ASUS turi didesnę atminties talpą?Na žiūrinėju internete,bet dauguma 1GB.Apie kompiuterius neišmanau...:(

 Apie kokio dydžio ekraną kalbi? Jei apie tuos minėtus 12,1, tai čia šioks toks jų pasirinkimas yra. www.asusshop.lt/lt/eee-kompiuteriai/eee-nesiojamieji-kompiuteriai/

Žinutė parašyta: 2010-07-11 15:11:16 | Nuoroda

Pvz. VGTU reikia štai ko: www.vgtu.lt/priemimas/lt/pakviestuju_studijuoti_priemimo_iforminimas/782.47285
Bendrabučiui gauti reikia turėti pažymą apie šeimos sudėtį ir pajamas. Dėl visa ko pasitikslink savo universiteto tinklalapy.
 

Žinutė parašyta: 2010-07-11 15:20:41 | Nuoroda
pikee rašė:

Mane labai domina Dell Inspiration 1564. Šiaip naudočiau tik darbui ir naršymui internete. Gal galėtų kas pasidalinti mintimis/ patirtimi? :)

 Pats neseniai pirkau šį Dell'ą. Problemų jokių kaip ir nepastebėjau. Šitų Dell yra įvairių komplektacijų, bet jei poreikiai nedideli pilnai užtektų šitokio www.1a.lt/special/akcijos/dell_inspiron_1564/3568246/ 

Žinutė parašyta: 2010-07-12 12:00:42 | Nuoroda

Šaunus rezas. Man teks laukti 16val ko sužinosiu, uh kaip nervina .

Žinutė parašyta: 2010-07-12 12:37:27 | Nuoroda
gebene rašė:

Gal kansors kąnors girdėjote, kada bus lietuvių apeliacijų rezultatai?

 22d. jei neklystu.

Žinutė parašyta: 2010-07-12 14:21:10 | Nuoroda
laimelijus rašė:

Su mokytoja tikrinausi, 50 taškų surinkau, gavau tik 29%, kas žino kur tą apeliaciją rašyt?

 Pas direktorių arba pavaduotoją.