Vartotojo lapace pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-09 13:02:33 | Nuoroda

sociologija, istorija... kas taip pat ruosiasi ta studijuot, isimeskit mane i skype kontaktus jolitat.lt :)

Žinutė parašyta: 2010-07-09 22:24:49 | Nuoroda

Sveiki. Ar į taikomąją istoriją nereikia motyvacinio testo ir todėl galima papulti į vf? :) 

Žinutė parašyta: 2010-07-20 15:58:34 | Nuoroda

O čia jau visų rezultatai suvesti į LAMA BPO? Nes mano dar nerodo.... :( 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 10:38:41 | Nuoroda

rimtai, gal kas tikrai zino, kas jau pasirase? 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:13:09 | Nuoroda

Kaip manot, ar apsimoka studijuot sociologiją VNF? :) 

Žinutė parašyta: 2010-07-25 18:12:24 | Nuoroda

o, pagaliau radau savo vieta :) skype jolitat.lt 

Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:08:04 | Nuoroda
simulyte rašė:
melynakoala rašė:
simulyte rašė:

kaip jus suprantate tas diagramas? ar gali taip buti kad paskutinis pakviestasis balu yra zemiau manes o as i ta programa nesu pakviestas? ar cia kaip suprasti tas paskutinis pakviestasis isvis toks balas gali buti paskutinis?

 man ir nesuprantama ten

 o dar svarbiausia paskambinau i savo univiera sako nieko mes nezinome skambinkit i lama ir ten klauskit, o ten dar ragelio nekelia, kas cia per tvarka, jie nori mus is proto galutinai isvaryti

 pas mane lygiai ta pati problema. negi taip ir paliksim? :/

Žinutė parašyta: 2010-07-26 11:22:32 | Nuoroda
man irgi tas patslaurynassss rašė:

siandien perzvelgiau atsiradzusia lama diagramos lentele . Ir nesuprantu pagal ja turejau pakliut ten kur norejau nes stojamasis mano balas zymei aukstesnis uz paskutiniojo pakviestojo studijuoti mano studiju programa, bet pakvietimo negavau ... gal dar kamnors taip yra ????? skambinau numeriais nurodytais lamoje - uzimta kiek beskambinciau

 

 

 man irgi tas pats. jei prisiskambinsi, pasakyk ka sake :D

Žinutė parašyta: 2010-08-03 11:15:00 | Nuoroda
kyyyyyyyyyyysa rašė:
Number rašė:

Aš turiu ASUS K50IJ, neseniai pirkau už 2000 ir dar krepšį pridėjo :)

Kolkas priekaištų neturiu. Gražus dizainas, baterija ilgai laiko, patogus, nekaista touchpad :) Dar akį buvo patraukęs DELL Vostro 1015(tvirtesnis), bet jis neturi skaičių klaviatūros(ta prasme tik linijinę) ir baterija "lygtais" trumpiau laiko. Beto ASUS kaip ir laikomas patikimiausiu :D

 

 

 as ir ji zadu imt. lengvas jis? :) ir kur pirkai, kad ir idekla gavai? :)

 mane irgi domina ASUS K50IJ. laukiu jusu nuomoniu :)