Vartotojo Beatle pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-24 09:12:44 | Nuoroda
nerami rašė:

sveiki,kur jūs lamabpo'e matot,kiek žmonių davė apraiškas į atitinkamas specialybes,tarkim į vdu psichologiją 100 ir t.t ?>

 Gal gali paaiškint, kur radai? :D

Žinutė parašyta: 2010-07-03 22:47:01 | Nuoroda

Atsiprašau, kad įsiterpsiu į jūsų flirtą, bet norėjau paklaust. :D Pirmam kurse kineziterapijoj daug reikėjo sportuot? Dabar žiauriai išsigandau, nes man viena pažįstama sakė, kad nelabai ten sportavo, o jeigu sportuot daug, tai nafik, einu taisyt savo prioritetų :D Šiaip man labai graudžiai liūdna, kad medicina viena tokia priimtina yra, nes kitos sritys turi per daug minusų- odontologija = per dideli balai, slauga = per daug visokių paliatyvių ligonių ir pampersų, o tai labai slegia, farmacija = per daug chemijos, visuomenės sveikata = per daug vadybos, dar jeigu kineziteracija = per daug sporto, tai išvis gaunas uždaras ratas. Į mediciną pakliūt beveik nebesitikiu.. Tai ką rinktis? :( Kokias studijas rašėt eilės tvarka? (gal nusižiūrėsiu ką nors :) )

Žinutė parašyta: 2010-07-06 21:06:47 | Nuoroda

Kada bus atiduoti atestatų priedai su egzų rezultatais? Ar dar liks laiko nueit paduot prašymą į univerą? Ta prasme, ar atiduos iki 19d?

Žinutė parašyta: 2010-07-12 14:52:56 | Nuoroda

Taaaip skauda... Dar negaliu patikėt. Turėjau gyvenime vienintelę svajonę ir taip sumautai jos nesugebu įgyvendint. Nuplaukė medicina ir nebeturiu ko daugiau siekt. Net ir į farmaciją nebėra jokių šansų patekt. Liko visuomenės sveikata, apie kurią tikrai nesvajoju :( Seniai taip beverkiau.. Ir kas baisiausia, visi įkyriai kartoja "kas čia tokio, bandyk kitais metais". O kitais metais mano visi buvę klasiokai bus ketvirtakursiai.. O aš nesugebu NET ĮSTOT.  Taip abydna, kaukiu kaip vilkas. O mokykloj buvau tarp pirmūnų.. Ir tikrai tikėjausi, KAD ŠĮ KARTĄ JAU SUGEBĖSIU. Nė velnio.

Žinutė parašyta: 2010-07-18 09:55:41 | Nuoroda

Nežinau, ar į tą temą pataikiau, bet turiu klausimų..

Jeigu, tarkim, įstoju į specialybę, kuri pas mane nr2, bet dar noriu dalyvaut papildomam priėmime į tą, kuri nr1, tai turiu nieko nedaryt, ta prasme, nenešt dokumentų į tą vietą, sėdėt ir laukt? Ar taip suprantu? Ir dar, jeigu po papildomo priėmimo visgi neįstoju į tą nr1, tai ar dar galiu "sugrįžt" į tą, kur įstojau (nr2)?
 

Žinutė parašyta: 2010-07-23 21:32:55 | Nuoroda

Mano versija tokia: žmonės atidirbo iki 17val ir išėjo namo savaitgaliui. O kad gali būt klaidų ir kažkokie abiturientai raunas plaukus, tai kas čia tokio. Taigi savaitgalis 

 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 14:48:42 | Nuoroda
cacalele rašė:

Ka čia beprisiruoši antram, nei diagramų gaunam - nieko. O ir tai bus grynas nervų tampymas, matysim kiek lieka laisvų vietų, stebėsim žiūrėsim į kokias 2 bandys bent 50 žmonių sušokti. Kaip ir tie prioritetai, manau i prieki iškelsiu visokį šlamštą apie kurį niekad nei svajojau, nei galvot norėjau, ir viskas tik dėl to kad nebenoriu nervintis, tiktu man šiuo metu ir kolegija kokia - deja nerašiau. Atrodo bėgčiau kur pirštu pamotų... Visą naktį sapnavau ką reiks veikti metus - tėvams ant sprando sėdėti? Į užsienį viena padirbėti važiuoti bijau, kad čia darbo rasiu sėdėdama provincijoje ir be šansų.. Žodžiu.

 

 

Pas mane viskas identiška... 100% tikėjau, kad įstosiu ir išvis dabar smūgis. Nerašiau nei VNF, nei kolegijų. Į užsienį irgi bijau, čia darbo rast tikrai neįmanoma pabaigus tik vidurinę. Tai ką daryt?! Nebent savanoriaut kur nors, bet ten irgi labai sunku patekt.. Labiausiai abydna, kad buvau gerai įstojus, turėjau šiltą vietą ir mečiau, nes buvau garantuota, kad įstosiu, kur geriau. O dabar net ten pat nepakliūčiau :D Juokas pro ašaras.

 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 14:50:01 | Nuoroda

Ten ne citata turėjo būt  

Žinutė parašyta: 2010-07-25 15:25:08 | Nuoroda

Kaip suprast (cituoju) : 15. Dalyvaujančiųjų antrajame pagrindinio priėmimo etape pageidavimų eiliškumo keitimas arba išbraukimas - nuo 2010-07-24 11 val. iki 2010-07-28 17 val.

Čia kas nors pasikeitė, ar kaip? Nes kiek matau pas save, tai nieko dar keist negalima.

Žinutė parašyta: 2010-07-26 20:50:54 | Nuoroda
Domona rašė:

Sveiki,dabar susirupinau ir as, ten parasyta, cituoju:"Jeigu negavote ar nepriėmėte jokio kvietimo, antrajame priėmimo etape galite dalyvauti tiek dėl valstybės finansuojamų tiek dėl valstybės nefinansuojamų vietų. ". Tai palaukit, kodel man neduoda tada nieko prideti jei as niekur neistojau nei i mokama nei i nemokama, nieko nesuprantu,gal kas galite paaiskinti?

 Pridėt nieko ir negalima (bus galima 3 ture), galima tik sukeist vietom prioritetus.

Žinutė parašyta: 2010-07-26 21:01:08 | Nuoroda

Man įdomu - jeigu priėmė 1 vf į visuomenės sveikatą ir 1 vf į slaugą, tai kas bus jeigu neatsiras norinčių mokėt visą kainą ir nesusidarys grupės? Nelabai populiarios specialybės, juo labiau, jeigu jau pasiryžti mokėt, o šiemet į mokamą galima įstot beveik bet kur, tai kam stot ir mokėt ten? Krepšelių daugiau neatsiras, tai ką, bus grupėj kokie 7 žmonės?  O gal čia aš labai klystu, ir bus populiarios šitos specialybės?

Žinutė parašyta: 2010-08-09 18:21:37 | Nuoroda

po papildomo priėmimo aš jau patapau jūsų kolega