Vartotojo Sandra90 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-13 23:41:41 | Nuoroda

Sveiki,

Kadangi esu iš tos pačios (Jums padėti norinčios) komandos. Tai atsakysiu į visus klausimus aš :)

Pirmiausia prisistatysiu esu Sandra Kavaliauskaitė, studijuoju KTU'ne Ekonomiką ir jau keliauju į trečią kursą. 

O dabar atsakymai į Jūsų klausimėlius :

1. Panašumai/Skirtumai

Pasirinkęs kažkurią iš šių specialybių vistiek mokysies panašius modulius bent pirmame kurse, tai tikrai. Antrajame jau šiek tiek pradės skirtis, o trečiajame jau tiksliai pagal savo specializaciją, ketvirtame kurse specializacijų baigiamasis darbas, jau priklausys nuo to ką mokeis ir ko sieki toliau.

Skiriasi, pagrinde tuo ką norite matyti/turėti parašyto ant savo diplomo, bei gilinantys giliau ką nori studijuoti ar pastoviai skaičiuoti (skaičiai, skaičiai,balansai,lentelės t.t.) tuomet tinka Finansų, Ekonomikos, Apskaitos sritys ar mėgsti ne tik skaičiuoti, bet ir gerai pakrutinti savo smegenukus kur reik ir iš savęs informacijos ir viską išmokti pritaikyti įvairiose situacijose. (Sorry jei ką ne tiksliai paaiškinau :) ), taigi tuomet tinka Vadybos, Žmonių išteklių vadybos, Marketingo sritys.

2. Privalumai.

Kas bent man buvo aktualu, jog su dėstytojais lengva bendrauti, susitarti (dėl koliokviumų,egzaminų ir pnš.). Jei gerai mokysies privalumas - stipendija, į kurią galite pretenduoti jau po pirmo kurso, kai matomas Jūsų metinis balas, kuris kiekvienais metais kinta. :)

3. Mokymo kokybė.

Kokybė yra labai aukšta. Spaust spaudžia, bet padėt padeda ir aiškinama kol išaiškinama.
Kolkas jokių kliūčių man nekilo, nors ir neesu mokslo gumbas t.y. mokausi vidutiniškai.

 

Jei kas dar domina klauskite, čia ar el.paštu (Atsakymai visą parą )
 

Žinutė parašyta: 2011-07-17 21:28:02 | Nuoroda

 Sveika,

Esu KTU Ekonomikos ir vadybos fakulteto būsima trečio kurso studentė 

Mano tikslas visiems atsakyti į klausimas ir Jums padėti.

Taigi tik šiais metais t.y. 2011m. ( tik Jums) atsirado tokia atskira studijų programa kaip marketingas. Kiekvienais metais balas skiriasi. Tad nuo šių metų turėtume pastebėti kaip kas maždaug. 

Jei kyla kokių dar klausimų klausk drąsiai čia arba el.paštu

Žinutė parašyta: 2011-07-21 03:34:06 | Nuoroda

 andriusk92 -  Sveikas  Informacija reikėtų domėtis, kuri pateikta stojantiems nuo 2011 m. 

Apie, tai tiksliai gali rasti http://www.vfsa.lt/busimiems-studentams/

Na, o jei tingisi pasižiūrėti, tai galiu pavardinti:

  • Verslo ekonomika
  • Tarptautinė ekonomika ir prekyba
  • Turizmo ekonomika

Invisible -  

Marketingo spec. įstoti reikalaujama turėti tokius svertinius koeficientus:

Egzaminų:

Matematika - 0,4

Lietuvių k. - 0,4

Užsieno k. arba istorija - 0,2

Met. pažymių:

Istorija arba užsieno k. - 0,2

Tai gali maždaug pasiskaičiuoti kaip kas :)

 

 

 

Žinutė parašyta: 2011-07-23 13:28:53 | Nuoroda

 Sveiki

Kad temos nesikartotų ir nebūtų daug daug klausimų apie vieną, sukūriame vieną temą:)

Ji skirta KTU Ekonomikos ir vadybos fakulteto būsimiems studentams :)

Turi klausimų apie:

  • Ekonomika;
  • Vadyba;
  • Marketinga;
  • Viešojo sektoriaus ekonomika;
  • Apskaita;
  • Finansus;
  • Žmonių išteklių vadyba?

Klausk drąsiai čia ar el. paštu: :)

Klausimai Jūsų - atsakymai Mūsų :)

Būkit drąsūs! Mes Jūsų laukiam :))

Žinutė parašyta: 2011-07-23 15:41:37 | Nuoroda

 Sveiki būsimi Ekonomikos ir vadybos studentai :)

Jei kyla kokie klausimiukai ar ne tik klausimiukai visada Jūsų paslaugoms :)

Čia arba  

Klausimai mūsų atsakymai Jūsų kikiki :)

Žinutė parašyta: 2011-07-23 15:42:57 | Nuoroda
Sandra90 rašė:

 Sveiki būsimi Ekonomikos ir vadybos studentai :)

Jei kyla kokie klausimiukai ar ne tik klausimiukai visada Jūsų paslaugoms :)

Čia arba  

Klausimai mūsų atsakymai Jūsų kikiki :)

 Pfiu klausimai Jūsų atsakymai mūsų :D

Žinutė parašyta: 2011-07-23 19:00:19 | Nuoroda

 deimante581 Sveika :) iš tavo išvardintųjų specialybių perspektyviausia atrodo finansai, jei tiksliai žinai, kad sieksi būti geriausia finansininkė :) 
Vš. administravimas ir ekonomika, manau šiek tiek mažiau perspektyvi, ekonomika dėl to, kad tikrai daug stoja ir įstoja į šią sritį :) o administravimas, na man atrodo ne taip stipriai stovinti specialybė :)
Jei neklystų tu man rašei į paštą, ir kaip minėjau mokslas Kaune ir Panevėžyje  nelabai kuo skiriasi, žiūrėk savo patogumo atžvilgiu kur labiau nori ten ir stok, mokslo specifika bus ta pati tik dėstytojai skirsis :)
Toliau dėl VF ekonomikos balo praeitais metais minimalus buvo I-jame etape 16,32 tad gali maždaug atsižvelgti :)

 

LadyShadow į finansus toks pats balas buvo praeitais metais kaip ir į ekonomikos t.y. 16,32 :) 
O tu savojo kaip ir neparašiusi, tai negaliu tavęs patikslinti :)

Visada su Jumis,
Sandra :)

Žinutė parašyta: 2011-07-24 00:08:17 | Nuoroda

 Na mano el. paštas visada buvo atviras merginos :)

Ir čia tik praeitų metų rezultatai, tad nereikia nusivilti, gal ir pateksite :)

Viskas prieš akis tik reikia tikėti :)

O šeip, va aš mokame studijuoju ir esu tikrai labai patenkinta vien dėl to, kad nereik įdėti begalės pastangų, kad išlaikyčiau savo stadija (t.y. mokamą/nemokamą), norint turėti nemokamą iki trečio kurso patikėkit reikia įdėti pastangų ir negali labai nuleisti rankų :)

Tad Jūsų pasirinkimas :) Mokamas mokslas nėra toks baisus jei galite tai įveikti, nes yra tam ir paskolos ir visa kita:) Nereikia išsigąsti reikia tik žinoti ko norite ateityje :) 

Tikiuosi ir linkiu įstoti ten kur širdelė trokša :)

Žinutė parašyta: 2011-07-24 17:55:27 | Nuoroda

 Na ir neigiamumas, mergyt.. 

Nesamonę iš tikrųjų didelę pasakei :)

Jei nori būti geriausias ir įstojai į tą kryptį, kurią norėjai (nors ir mokamą), tai jei sieksi savo stipriai, tai ir pasieksi ir darbą gausi, čia nore esmė, ar nori pasakyti, kad jei nemoki už mokslą, tai ta kryptimi iškart ir darbą gauni? Truputi nelogiškai :) Viskas yra įmanoma bet kokiomis sąlygomis ;)

Visada su Jumis,

Sandra

Žinutė parašyta: 2011-07-25 00:33:24 | Nuoroda

 Na mielieji nesipykit, ne to čia susirinkom :)

Online10 hmm jei kalbi apie dėstomus modulius, man labiausiai patiko psichologija, kuri kaip papildoma pasirenkamoji buvo tais metais, kai įstojau :) Patiko matematika, nes myliu skaičius :)
Priskiriu įdomiausiams t.y. :) Sudominti moka vadybos dėstytoja, paskaitos būna pagyvintos įvairiais pribumbasais :)) o lengviau ar sunkiau čia jau priklauso nuo tavęs pačio :) man pvz sunkiai ėjosi suprasti makro/mikro ir su statistika kariavau baisiai, nes ne mano galvai buvo:) o kitiems visai gerai ir šios paskaitos buvo :)
 

Žinutė parašyta: 2011-07-25 23:15:51 | Nuoroda

 Sveiki mielieji,

Su savimi reikia turėti:

  • asmens dokumentą (ID arba pasą);
  • brandos atestatą ir jo priedą su egzaminų rezultatais ir metiniais pažymiais;
  • pažymas apie perlaikytus arba papildomai laikytus brandos egzaminus;
  • diplomą ir jo priedėlį, jeigu baigta aukštoji arba aukštesnioji mokykla;
  • Studijų kokybės vertinimo centro išduotus dokumentus, patvirtinančius ne Lietuvoje įgytą išsilavinimą;
  • visus kitus papildomą išsilavinimą patvirtinančius dokumentus;
  • tarptautinių ir šalies olimpiadų arba konkursų I-III vietų laimėtojams – tai įrodančius dokumentus;
  • dokumento, patvirtinančio pavardės keitimą, jeigu ne visi pateikiami dokumentai yra ta pačia pavarde, notaro nuorašą.

Norintiems užsiregistruoti dėl bendrabučio reikia papildomai turėti dar plius:
Jei esi neįgalus, tai liudijantį dokumentą;
Jei esi socialiai remtinas, taip pat dokumentą, kuris tai įrodytų.

Nuotraukos neštis nereikia, nes darys vietoje LSP skyriuje.

 

Visada su Jumis,

Sandra


 

Žinutė parašyta: 2011-07-27 00:43:02 | Nuoroda

 Labukas,

Dar kartelį visi , kas patekot į KTU Ekonomikos ir vadybos fakultetą

Laukiu iš Jūsų laiškiukų :

Sujungsime visus į vieną ir suteiksime visą reikiamą info :)

Jei kyla kokių kl. ir reikia greito ats. kreipkitės telefonu: 860875384

Žinutė parašyta: 2011-07-27 16:20:01 | Nuoroda

 Taip visiškai teisingai :)