Vartotojo sunflower pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-16 19:18:37 | Nuoroda

gal galit kas nors pasakyti kaip atsaket i ketvirtos uzduoties klausimus? :)

Žinutė parašyta: 2010-06-17 16:38:32 | Nuoroda

nebesukit sau galvos, dziaukites vasara :) aisku gaila prarasti atrodo lengvai uzdirbamus taskus bet ka parasem ta parasem :) as irgi savim nesidziaugiu  bet ka padarysi

Žinutė parašyta: 2010-07-02 11:51:42 | Nuoroda

tiesiog verkt noris..

Žinutė parašyta: 2010-07-02 20:53:59 | Nuoroda
Jenny rašė:
amare rašė:
Jenny rašė:
sunflower rašė:

tiesiog verkt noris..

 kiek gavai?suprantu bet as jau isverkiau visa nakti nusprendziau kad nebeverta kankintis patikek visada nesisekti negali kazkada ir mums pasiseks ir nusluosim tiems nosis kurie maziausiai to tikisi

 Nusiramink, manau tau dar pasiseks. Gal is anglu ir istorijos gausi puikiai ir visiems nusluostysi nosis. Jei kiti egzaminai gerai pasiseks, tas lietuviu nieko blogo nepadarys ir istosi ten, kur nori. Svarbu nepasiduok, pmirsk, kas bloga, stengis dziaugtis kazkuo, kas tau pakelia nuotaika. Viskas bus gerai, nera taip, kad absoliuciai nesiseka. Vat ims tau ir pasiseks kazkas, kas suteiks tiek DAUG laimes, kad kiti net pavydes.

 tikiuosi aciu uz grazius zodzius

 jusu optimizmas mane nuramino

Žinutė parašyta: 2010-07-07 17:13:13 | Nuoroda

sveikinu visus su sulauktais galu gale atsakymais :) tik pati dar nezinau rezultatu.. tai taip neramu 

Žinutė parašyta: 2010-07-23 17:28:23 | Nuoroda

puoliau i nevilti... pagal viska ten kur noriu maziausias kb pernai i vf buvo 12, o mano 14.30... pagal viska tikrai tureciau patekt nors i mokama... bet man nerodo nieko toj kvietimu skilty....

Žinutė parašyta: 2010-07-23 18:44:17 | Nuoroda

neistojau....nebeturiu zodziu...

Žinutė parašyta: 2010-07-23 18:53:09 | Nuoroda
MisCriminal rašė:
sunflower rašė:

neistojau....nebeturiu zodziu...

 sms?

 zinute dar neparejo, taip is lamos sprendziu, jokiu pasiulymu nera, o visi kiti jau zino

Žinutė parašyta: 2010-07-23 20:05:54 | Nuoroda

zadejo PASIULYTI viena vf ir viena vnf vieta, o net nesugebejo normaliai pasakyti ar is viso istojom... pamatai tuscia lauka ir nezinai ka galvot..

Žinutė parašyta: 2010-07-23 20:16:08 | Nuoroda
river rašė:
sunflower rašė:

zadejo PASIULYTI viena vf ir viena vnf vieta, o net nesugebejo normaliai pasakyti ar is viso istojom... pamatai tuscia lauka ir nezinai ka galvot..

 pritariu 100%!!!!! as jau siandien nieko nebesitikrinsiu,lauksiu pirmadienio,isvis buciau daba LT,as dar treciadieni nuvaziuociau i savo univera,ir man i akis pasakytu as istojau ar ne,as net su namiskiais nebesusikalbu,esu tokia pikta,asaros akyse kaupiasi

 o ka tu rasei pirmu numeriu? nepergyvenk, as jau issiverkiau ;D tikrai tikejaus istot, bet se tau kaip su slapiu mazginiu per veida... bandysiu visus etapus, jei antram nepasiseks, ieskosiu kai paskelbs likusias vietas

Žinutė parašyta: 2010-07-23 20:37:33 | Nuoroda
river rašė:
sunflower rašė:
river rašė:
sunflower rašė:

zadejo PASIULYTI viena vf ir viena vnf vieta, o net nesugebejo normaliai pasakyti ar is viso istojom... pamatai tuscia lauka ir nezinai ka galvot..

 pritariu 100%!!!!! as jau siandien nieko nebesitikrinsiu,lauksiu pirmadienio,isvis buciau daba LT,as dar treciadieni nuvaziuociau i savo univera,ir man i akis pasakytu as istojau ar ne,as net su namiskiais nebesusikalbu,esu tokia pikta,asaros akyse kaupiasi

 o ka tu rasei pirmu numeriu? nepergyvenk, as jau issiverkiau ;D tikrai tikejaus istot, bet se tau kaip su slapiu mazginiu per veida... bandysiu visus etapus, jei antram nepasiseks, ieskosiu kai paskelbs likusias vietas

 matai as rasiau tik i viena specelybe,verslo administravima i neakivaizdini VNF. Tikriausiai bed a yra tame,kad as vidurine baigiau 2003m.ir mano visi egzaminai buvo mokykliniai,tai dar kazin ar ir kita met istosiu,o apie antraji etapa ir esu vilti praradusi.

 nesamone... ir dar nori kad zmones nevaziuotu mokytis i uzsieni...logikos tame nera

Žinutė parašyta: 2010-07-23 22:24:44 | Nuoroda

eilini karta pasinaudojo musu naivumu.... issiunciau tris zinutes ir nieko... siulyciau kreiptis i vartotoju teises... aisku cia tie keli litai nesvarbu, tiek to jau... bet per visus zinot kiek susikaupe?... nebloga bizniuka suvare...

Žinutė parašyta: 2010-07-23 22:49:20 | Nuoroda

nenoriu laukt rytojaus... gana ir taip nervus gadint... ateis rytojus ir vel neaisku kaip bus... jau baigiu prie sitos "tvarkos" priprast...

Žinutė parašyta: 2010-07-23 22:50:54 | Nuoroda

jei istociau ir man butu nesvarbu ;D bet tegu nepalieka nuosaly tu kurie nezino kaip bus su jais...

Žinutė parašyta: 2010-07-23 22:52:30 | Nuoroda
Hmm rašė:
Egle11 rašė:

tikekimes, kad ryt rite bus rezsultatai, nes kitaip isvis smegenis pames visi

 Mane nuo 3 ar 4 val pykina ...ryt jei nieko vel nebus,tai nzn. kaip reaguosiu :D

 as ir turiu tokia beda, kad kai kazko bijau pykinti pradeda ;D

Žinutė parašyta: 2010-07-23 23:00:56 | Nuoroda

mano dvi klasiokes istojo i sia specialybe :)

Žinutė parašyta: 2010-07-23 23:24:43 | Nuoroda

pernai viko dietetika vf buvo 12, o mano 14.30 pagal pirma prioriteta ir neistojau... tai negi net i mokama neistojau... nesamone kazkokia

Žinutė parašyta: 2010-07-23 23:25:58 | Nuoroda

ji112      o koks tavo kb buvo?

Žinutė parašyta: 2010-07-23 23:28:33 | Nuoroda
ji112 rašė:
sunflower rašė:

pernai viko dietetika vf buvo 12, o mano 14.30 pagal pirma prioriteta ir neistojau... tai negi net i mokama neistojau... nesamone kazkokia

 as su 14,76 neistojau irgi

 nu tada as patyliu...

Žinutė parašyta: 2010-07-23 23:32:15 | Nuoroda
ji112 rašė:
sunflower rašė:
ji112 rašė:
sunflower rašė:

pernai viko dietetika vf buvo 12, o mano 14.30 pagal pirma prioriteta ir neistojau... tai negi net i mokama neistojau... nesamone kazkokia

 as su 14,76 neistojau irgi

 nu tada as patyliu...

 ka zadi toliau daryt?

 kaip ir visi laukiu pasiulymu su vnf, bet stebuklais nebetikiu... tai bandysiu koreguot savo pageidavimus, gal net visur rasysiu vnf, nes nezinau ka darysiu jei niekur taip ir neistosiu. o ka tu galvoji?