Vartotojo Monique pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-18 21:41:55 | Nuoroda
Countess Raven rašė:

Balas: 19,96

VU Medicina

bet kazin, ar istosiu :((((

 toks pats balas,toks pats nr 1, bet gal istosim :D

Žinutė parašyta: 2010-07-23 15:46:21 | Nuoroda

jeigu norit 100 reikia mokytis 12 metu,bet man atrodo, to jau net nereikia aishkint:D o del geru balu, mano nuomone, uztenka kaip kazkas cia sake po shimtadienio, o gal dar veliau praeit visa egzu programa ir sistemingai pagal ja viska pakartot, bent ash taip dariau... bet patariu neit ish proto,kad ta 12a klase....nes paparasciausiai ner ko :D:D

Žinutė parašyta: 2010-07-29 17:02:26 | Nuoroda

Sveiki sveiki:D

Na tai aš irgi paišaus į šią garbių būsimų medikų draugiją :D

Pora sakinių apie mane...Jau 4us metus mano hobis šokiai, dabar lankau tribal fusion, turbūt nelabai girdėtas stilius Lietuvoje, gimęs Amerikoje, o įkvėptas arabiškojo,egiptietiškojo pilvo šokio dar kiek pamaišytas su flamenco, popin&locking ir apsk. turintis dalelę viso pasaulio šokių stilių. Muzikos taip pat klausau labai įvairios: nuo Šopeno iki Systemų:D

Gaila,kad negalėsiu atvažiuoti į fux'ų stovyklą, bet užtat labai laukiu susipažinomo su visais,matau, įdomiais žmogiukais, rugsėjo 1ą:) mano skype:monabur

Žinutė parašyta: 2011-06-24 18:19:27 | Nuoroda

Tikiuosi įsiplaukti į jūsų gretas :P

 

Žinutė parašyta: 2011-06-24 18:22:12 | Nuoroda

Dabar dar šovė mintis. Gal yra kokų rekomendacijų, ką galima būtų pasiskaitinėti per vasarą, kad studijų metu būtų lengviau? Teko pabūti medicinos studijose, ten visad labai trūkdavo laiko normaliai pasimokyt...

Žinutė parašyta: 2011-07-26 22:44:09 | Nuoroda

Na va, aš irgi jau oficialiai būsima VU psichologijos studentė. WUHU! :D Aš tikiuosi, mus kuratorius apšvies apie apsipažinimo galimybes, ar taip? :)

Žinutė parašyta: 2012-10-16 17:34:19 | Nuoroda

Tribal Fusion

Paslaptingas ir hipnotizuojantis šis šokis atskleidžia ne tik subtilų moterišką žavesį, bet ir karės, kovotojos, žynės dvasią. Tai padeda padaryti įvairūs šokių stilių elementai, susiliejantys su bendra pilvo šokio technika.

Daugiau informacijos: www.satrijosklubas.lt/index.php?option=com_content&task=view&id=162&Itemid=0

www.youtube.com/watch?v=uaLtBVAjPRg&feature=plcp

PIRMA PAMOKA NEMOKAMA!

Registracija tel: 2 765 672; +370 673 90069
Repeticijos vyks Vilniuje, Vaikų ir jaunimo klube „Šatrija“, Kalvarijų g. 156 2 kartus per savaitę, antradieniais ir ketvirtadieniais, 20h. Užsiėmimų laiką dar bus galima derinti.
Mėnesio abonemento kaina 50Lt.

Kviečiame registruotis, pradedančiųjų grupėje vietų dar yra !