Vartotojo Veronikusia pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-17 13:22:09 | Nuoroda
fainaa rašė:
matrica rašė:
Anele rašė:

Taip,mieli žmogiukai, jau nervai gerokai daugelio paveikti...aš  va svajojau, kad po egzaminų atsipūsiu, mėgausiuos vasara, bet esu toookioj deresijoj...Naktimis sapnuoju,kad gaunu rezultatus siaubingus,neišlaikau, mokytojai rėkia,tėvai nusivilia...Ir aišku, kad tai mano pačios problema, dėl to labai pykstu ant savęs, bet va neišeina nusiramint..Esu nusivylus savo egzaminais, visada buvau gera mokinė, bet buvau iš tų vadinamų "kalikų" , neturėjau niekad galingo loginio mąstymo,yppatingų gebėjimų, visada namų darbams man reikėdavo daug laiko, tiesiog turėjau daug kantrybės sėdėdavau ilgai...ir štai po kiekvieno egzamino šiemet jaučiuos kaip netekus kokios nors kūno dalies. Na,žinoma, daugeliui atrodys kvaila, nes kitiems viskas pasisekė ir panašiai ir aš už tuos žmogiukus džiaugiuso labai..mano rezultatai nebus blogi, bet dabar jaučiu, kai daugeliui buvo taip lengva(o išties ir buvo lengva), kad rezultatai nebus pakankami stojimui į nemokamą..,Štai,kad ir po anglų...žinau,kad praradau jau 12taškų..58/70..o juk žiopla būdama parašiau rašinį ne apie konkrečią profesiją,o kaip kokią rinktis, pagal kokius kriterijus...Tai dabar sukas mintys,kad negausiu nei 70proc, jei mane nubaus 0 už nepataikymą į temą.Matematiką iššvaisčiau balus per žioplumą,....ah..supranti,jog 12m mokeis ir va neparodei geriausio,nes nesugebi susikaupti, suvaldyt savęs, jog esi kažkiek glušas. ..:) Na ir niekam čia nepasiskųsi...atleiskit už minčių kratalyne, nenorėjau aš čia jums paverkti ar panašiai. Tik mąstau,gal kas nors yra panašioj būsenoj ir mane supras..Ir gal išgerty norės???      sėkmės,žmogeliukai.

 suprantu, man irgi panasiai..iki rezultatu paskelbimo man visos mintys suksis apie egzus nors tu ka..ir apmaudu kai jauti, kad susimovei, nors galejai..man labiausiai skauda sirdi del istorijos, nes tikrai daug moku, idejau labai daug pastangu, o per egza se tau, kad nori..pasimoviau ant nekonkreciu klausimu ir net nesuspejau visko padaryt..bet jau susitaikau, gyvenimas tesiasi tik baisiai sunku tu rezultatu islaukt..

 Negausi 0 uz rasini.As irgi nepasirinkau jokios specialybes ir rasiau bendrai,ir kas tau pasake,kad butina buvo pasirinkt,bent jau as uzduoti niekur nemaciau ,kad butu taip parasyta,ir su daug kuo kalbejau tai bent jau puse zmoniu rase bendrai.Tiesiog nusiraminkim ir laukim rezultatu,blogiausiu atveju prarasim du taskus uz turini ;)

 nenoriu nieko liudinti, bet bukit realistais. Juk  vertinimo instrukcijose aiskiai parasyta :

* **

If the content is irrelevant and is scored 0, the whole composition is scored 0.

 

 

Žinutė parašyta: 2010-06-17 17:07:05 | Nuoroda
robotas rašė:
luknei rašė:

 Kiek paklausau, tai daug kad rase ne apie konkrecia profesija, o kaip pasrinkti geriausia profesija(tarp ju ir as) Visu pirma tai geriausios profesijos nera, tai kas per suknista tema gali buti? anyway rasiniai nera mano stiprioji puse, taip kad is tos dalis per daug nesitikiu ir nesigruzinu del to :)

 Jei būtų reikėję parašyti, KAIP pasirinkt geriausia profesiją, tema būtų "How to choose the right/best profession" ar panašiai. Šiaip reikėjo rašyt apie konkrečią kažkokią ir jos pliusus, bet mūsų mokyklos anglistės sakė, kad užskaitys ir tuos rašinius, kuriuose buvo rašoma kokia turi būt profesija (na, atlyginimas, sąlygos ir pan.), kad ji būtų geriausia.

 visos tos mokytojos skirtingai sneka ir suprask dbr kur tiesa:D maniske tai vir. vertintoja ir sake, kad kai buvo 2008 the place i like to go to, ir  issiskyre taip pat i dvi grupes rasiusieji, tai visiem, kurie blogai suprato supyle po 0 . Sake, kad ir siemet, kas rase ne apie konkrecia profesija, skaitys kaip nesuprasta tema ir uz turini bus 0. Tai nejaugi jos visos skirtingai vertina? Arba cia siaip mus prigasdino, nes ji megsta :D 

Žinutė parašyta: 2010-06-27 17:46:55 | Nuoroda

 Aciu Dievui, musu mokykla kazka normalaus sugalvoju ir musu rezus iskart skelbs elektroniniam dienyne, kur tik savo pamatyt galesi, asmeniskai prisijunges, sake Informatikos iskart paskelbe, tai tikiuos ir lietuviu neveluos.

Žinutė parašyta: 2010-06-27 17:48:07 | Nuoroda

 nuuuuu kaip sekes? kokie ispudziai? 

Žinutė parašyta: 2010-06-27 19:03:59 | Nuoroda

 tai pasisakykit kokia kas uzduoti turejo ir kur laike, tada bus galima lyginti ;)

Žinutė parašyta: 2010-06-27 19:15:55 | Nuoroda

 Svesim liepos 15d, oficiali dalis bus VDU univere, o paskiau varysim visi i bajorkiemi, mokejom po 100lt, kokia grupe bus nznau :D jauciu kokia piramide:DDDDD o vedejas R.Cicenas.

Žinutė parašyta: 2010-06-27 19:17:04 | Nuoroda

 tada tokia pati, nes kiek girdejau ir ktu buvo su ritiniu, kede ir staciakampiu:)

Žinutė parašyta: 2010-06-29 23:26:04 | Nuoroda

 o gal kas nors jau zino apie apeliacijas ka nors? nes labai neramu. Pavyzdziu, per kiek dienu jas isnagrineja ir ar dave apeliacija mokiniai spes gauti atestata su visais?

Žinutė parašyta: 2010-07-02 03:33:11 | Nuoroda

 nu va, as turiu Apple MacBook Pro, bet apie kombus ne bum bum as. Zinau tik, kad lengviau naudotis man juo, viskas paprasciau, kaip studiju metu bus nznau, o cia kaip kazkas sake, jog butu kvaila turet Mac'e windowsus, et as juos kazkodel turiu, draugas irase 

Žinutė parašyta: 2010-07-02 03:37:30 | Nuoroda

 Diskusijos iki paryciu? :DDDD

Žinutė parašyta: 2010-07-02 03:43:33 | Nuoroda
jusste rašė:
Veronikusia rašė:

 Diskusijos iki paryciu? :DDDD

 Aha, diskusijos iki paryčių rezultatų belaukiat :D

 o tai dar nesulaukei? :/ kankina pavaduotojos?

Žinutė parašyta: 2010-07-02 12:01:42 | Nuoroda

Skustis tikrai nezadu, savo balu tikrai didziuojuos, turejau mokykloje 9, rasiau geras interpretacijas, ir zinau viena, kad gera interpretacija nuo blogos gali skirti vienas zingsnis, tad nesistebiu, kad kaikurie surinko maziau (is mano pazistamu rato). Klasioke mano literatura mokejo tiesiog tobulai, analizes jos budavo nepaprastai izvalgios ir tikslios ir ji gavo atitinkama bala, surinko 99.

Viskas cia butu gerai, tik kad man slykstu skaityti visus tuos pasisakymus:

"Va mokykloj durniu voliojau, pamoku nelankiau ir irodziau, kad lietuviu nereik mokytis, jeeeee surinkau ten 60-90 (cia visa intervala paimu), o tie kurie visa gyvenima mokes uz mane daugiau (juos vadina kalikais) gavo prasciau, jeeeee (pasidziaukim kitu nelaime) ir dbr eikm prisigert, nes mno atlygis buvo didesnis nei darbas! URA "

cia emiau kaip pavyzi, necitavau jeigu ka.....

Tai mane nervina butent tokio mastymo zmones, nes cia per visus galus univerai plesos ir skelbia, kad cia siais metais reik butinai atrink studentus, kurie yra motyvuoti. Aha tikrai labai motyvuoti, baisu ziuret.

 

Žinutė parašyta: 2010-07-02 12:14:45 | Nuoroda
Nepavyzdinga rašė:
Veronikusia rašė:

Skustis tikrai nezadu, savo balu tikrai didziuojuos, turejau mokykloje 9, rasiau geras interpretacijas, ir zinau viena, kad gera interpretacija nuo blogos gali skirti vienas zingsnis, tad nesistebiu, kad kaikurie surinko maziau (is mano pazistamu rato). Klasioke mano literatura mokejo tiesiog tobulai, analizes jos budavo nepaprastai izvalgios ir tikslios ir ji gavo atitinkama bala, surinko 99.

Viskas cia butu gerai, tik kad man slykstu skaityti visus tuos pasisakymus:

"Va mokykloj durniu voliojau, pamoku nelankiau ir irodziau, kad lietuviu nereik mokytis, jeeeee surinkau ten 60-90 (cia visa intervala paimu), o tie kurie visa gyvenima mokes uz mane daugiau (juos vadina kalikais) gavo prasciau, jeeeee (pasidziaukim kitu nelaime) ir dbr eikm prisigert, nes mno atlygis buvo didesnis nei darbas! URA "

cia emiau kaip pavyzi, necitavau jeigu ka.....

Tai mane nervina butent tokio mastymo zmones, nes cia per visus galus univerai plesos ir skelbia, kad cia siais metais reik butinai atrink studentus, kurie yra motyvuoti. Aha tikrai labai motyvuoti, baisu ziuret.

 

 ;D tu nemanai kad jei jau tikrai butume nieko nesimoke, tai butume ir negave tiek? pvz tie kurie jau zinau tikrai nesimoke ir ten tikrai nusivvaziave buvo, tai tie pas mus ir gavo vos 20% :) mes nesakom kad durniu voliojom, mes tik sakom, kad nuejom atsipalaidave ir nieko per daug stengtis nereikejo :) tik paskutini vakara uzteko pasiskaityt buvusias interpretacijas, permest akim buvusias klaidas ir viskas - rezultatas yra :) 

 as ir nekalbu apie konkretu atveji, pvz tavo, jei jau permetei kazka akim ,tai tikrai ruosiais ir nenumojus ranka ejai....  :D ka zinau, as ivertinimu nelaikau neteisingais, tik tas toks kaikuriu poziuris bjaurus labai. 

Žinutė parašyta: 2010-07-02 14:18:14 | Nuoroda
Jenny rašė:
Nepavyzdinga rašė:
Jenny rašė:
Nepavyzdinga rašė:

kiek gavot tiek IR BUVOT VERTI kaip jus nesuprantat? mano geriausia drauge gavo 99, mokes tikrai gerai ir daug pastangu dejo. ir daug tokiu mergicku yra kur tiek gavo. o jei jus tarp ju nepapuolet TAI REISKIA KAZKA NETAIP PADARET. uzteks cia cypaut ir kaltint visus tik ne save;DD

 uzsiciaupk tu isvis niekam neidomus tavo komentarai

 kodel tureciau uzsiciaupt? ka as tau blogo padariau? nestumiu nei ant tu kur maziau gavo nei ant tu kur daugiau. :) tiesiog yra kaip yra ka cia pakeisi jau :) 

 Nes kvaksi per daug 

 o tu tai nekvaksi? Parasykit  tas savo apeliacijas ir rami galva, ko cia dar draskytis ir aiskint kitiem kokia cia neteisybe..... Visi taip kalba lyg butu dideli proto bokstai ir tiesiog neimanoma buvo jiems susivartyti egze.

Žinutė parašyta: 2010-07-02 14:23:18 | Nuoroda
Jenny rašė:
Veronikusia rašė:
Jenny rašė:
Nepavyzdinga rašė:
Jenny rašė:
Nepavyzdinga rašė:

kiek gavot tiek IR BUVOT VERTI kaip jus nesuprantat? mano geriausia drauge gavo 99, mokes tikrai gerai ir daug pastangu dejo. ir daug tokiu mergicku yra kur tiek gavo. o jei jus tarp ju nepapuolet TAI REISKIA KAZKA NETAIP PADARET. uzteks cia cypaut ir kaltint visus tik ne save;DD

 uzsiciaupk tu isvis niekam neidomus tavo komentarai

 kodel tureciau uzsiciaupt? ka as tau blogo padariau? nestumiu nei ant tu kur maziau gavo nei ant tu kur daugiau. :) tiesiog yra kaip yra ka cia pakeisi jau :) 

 Nes kvaksi per daug 

 o tu tai nekvaksi? Parasykit  tas savo apeliacijas ir rami galva, ko cia dar draskytis ir aiskint kitiem kokia cia neteisybe..... Visi taip kalba lyg butu dideli proto bokstai ir tiesiog neimanoma buvo jiems susivartyti egze.

 As kvaksiu i tema apie apeliacijas o tu ryskiai ne i tema nesiruosi jos rasyti tad ir nesirupink 

 isvis pirma paskaityk nicka, paskiau puldinekis! ka as cia ne i tema rasiau? isvis tema Lietuviu VBE, o ne OMG einam pasiverkslent ir isliet pykti ant kitu...... 

Žinutė parašyta: 2010-07-04 21:02:55 | Nuoroda
NONcom rašė:
Rutelia :) rašė:
fainaa rašė:
Rutelia :) rašė:

Ir tik JAM'e tai ismokys? idomu, kuo ta megstamiausia plyta man padetu stojant... Man protingas zmogus patare eit privaciai pas patyrusi destytoja.

 Nebutinai JAM,kursai vyksta ir KTU ir VDA universitetuose,ir tiesiog busi tikra kad mokaisi to ka gausi per egzamina.Galbut zinai apie perspektyva,bet ar tikrai moketum teisingai pavaizduoti savo sugalvota pastata?

O tarkim JAM'e moko akademinio piesimo, visu taisykliu ir panasiai, piesimo pagrindu? Nes stojant pagrindas manau vistiek yra tai, kaip darba ispildai o man tame dar labai tobulet reikia. JAM manau reikia labiau patyrusiam but, nei as, kiek domejausi tais kursais.

 Aš atėjau visai, galima sakyti žalias, bet JAM`e tikrai labai labai nemažai pramokau, nors praktiškai nelabai ir mokiausi. Aš tikrai žinau, kad asmeniškai taip nepasiruoši, kaip galėtum pasiruošti JAM`e. 

 Kodel taip isitikines, kad nepasiruostu? Mano dvi drauges lanke privaciai, bet grupelemis buvo zmoniu. Ejo ir i piesima, ir i kompozicija( Kaune) ir abi gavo gan aukstus ivertinimus, viena 95, o kita 100. Tad manau viskas priklauso nuo to kiek pats zmogus pasiryzes dirbti, o dirbt reiks daug.

Žinutė parašyta: 2010-07-04 21:26:37 | Nuoroda
fainaa rašė:
Veronikusia rašė:
NONcom rašė:
Rutelia :) rašė:
fainaa rašė:
Rutelia :) rašė:

Ir tik JAM'e tai ismokys? idomu, kuo ta megstamiausia plyta man padetu stojant... Man protingas zmogus patare eit privaciai pas patyrusi destytoja.

 Nebutinai JAM,kursai vyksta ir KTU ir VDA universitetuose,ir tiesiog busi tikra kad mokaisi to ka gausi per egzamina.Galbut zinai apie perspektyva,bet ar tikrai moketum teisingai pavaizduoti savo sugalvota pastata?

O tarkim JAM'e moko akademinio piesimo, visu taisykliu ir panasiai, piesimo pagrindu? Nes stojant pagrindas manau vistiek yra tai, kaip darba ispildai o man tame dar labai tobulet reikia. JAM manau reikia labiau patyrusiam but, nei as, kiek domejausi tais kursais.

 Aš atėjau visai, galima sakyti žalias, bet JAM`e tikrai labai labai nemažai pramokau, nors praktiškai nelabai ir mokiausi. Aš tikrai žinau, kad asmeniškai taip nepasiruoši, kaip galėtum pasiruošti JAM`e. 

 Kodel taip isitikines, kad nepasiruostu? Mano dvi drauges lanke privaciai, bet grupelemis buvo zmoniu. Ejo ir i piesima, ir i kompozicija( Kaune) ir abi gavo gan aukstus ivertinimus, viena 95, o kita 100. Tad manau viskas priklauso nuo to kiek pats zmogus pasiryzes dirbti, o dirbt reiks daug.

 tai cia jos turbut ir lanke tokius kursus apie kuriuos kalbam,nes ne tik JAM ruosia stojamiesiems. :) o tavo drauges i KTU zada stot?

 na prasyme juk 12 vietu :D zada stot daug kur, bet mokes privaciai pas destytoja, o ne bendri kazkokie kursai.

Žinutė parašyta: 2010-07-07 02:24:14 | Nuoroda
Legetutė rašė:

O kaip manot, jei už lietuvių gavau 95, už istoriją manau 85 tikrai gaut, na anglų tarkim 70.. čia taip preliminariai, o matematika metinis A lygiu -  8. Tai yra šansų VU politiką įstot mokamą? ten reikia tikrai nerealių balų...

 Viskas priklausys nuo kitu ketinanciu stot, jeigu nebus daug, kuriu balai zibes, tada tikrai imanoma, ir net ne paskutiniu numeriu ;))

Žinutė parašyta: 2010-07-08 00:38:43 | Nuoroda
Ray Ray rašė:
grečius rašė:

gavau 83 ir tai sužlugdė mano norą studijuoti VU teisę vf galutinai. Rezultatas vidutinis nei džiaugtis, nei verkt, bet studijuot ten nebegalėsiu.

 Po galais, o tai į mokamą nebandysi?

 Juk ne visi turi pinigu uz ta moksla susimoket :P

Žinutė parašyta: 2010-07-08 14:42:27 | Nuoroda
As:) rašė:

 Turiu klausima..Aukletoja parasydama visu rezultatus, laiske paras etarkime 68 taskai uz ta, 8 taskai uz ta, 20 tasku uz ta..Ar sie taskai atitinka ir procentus tiek pat? ar reikia apsikaiciuoti aptiems, o galbut suklyasta parasant zodi "taskai"? Aciu

 Tiesiog vieni vadina taskais, kiti procentais, bet kalba eina apie tapati bala:)