Vartotojo dekanize pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-19 14:53:13 | Nuoroda
lietuvaite77 rašė:
Ledutte rašė:
lietuvaite77 rašė:

O kaip dėl tos klaidos klausymo užduotyje,nusiepiešėte papildomą langelį?

Ir dar pastebejote,kad kazkurioje uzduotyje buvo ne Richtig-Falsch,o Falsch-Richtig?

 jo, nusipiešiau ir pažymejau nein :D  bile kur..

nu siaip sake ,kad kazkurioje uzduotyje buvo sukeisti langeliai,pimoje puseje Falsch,o antroje Richtig(bet cia saka tik vienoje uzduotyje).Anksciau tai visada budavo R,po to F

 Na,o va aš to net nepastebėjau(falsch-richtig),dariau iš inercijos,kaip pripratus.Tai dbr taip išeina,kad nors ir gerai būčiau supratusi klausimus,viskas atvirkščiai gautusi.Iš tikrų manau,kad čia klaida,o ne koks išbadymas,bet kad jie klaidą savo pripažins yra labai mažai tikėtina.

Kas pasikeitė egzmine apskritai:tai,kad vis labiau linkstama prie praktinių užduočių.Tarkim pačiam reikejo sugalvoti žodžius ir juos įrašyti.Apie interviu ir 5 klausimus po juo i6 vis tyliu.Dar tokio nesamoningo nesu mačius.

Kas labai užkliuvo,akd badomajame buvo gramatikos užduotis,kai reikėjo iš duotų žodžių sudaryti sakinį,bet ten tie žodžiai buvo pagak eilę,o čia viską sumaišdė.

Nu ką galiu pasakyt,seniau,kai darydavom valstybinius gaudavau apie 60-70 taškų,dbr bijau net pagalvoti,kaip žemai nukrisiu... :(

Žinutė parašyta: 2010-06-19 14:57:34 | Nuoroda

 gal tiesiog pamanys,kad tu nemoki tų laikų ir užskaitys kaip gramatinę klaidą:D

Žinutė parašyta: 2010-06-19 15:16:45 | Nuoroda
Ledutte rašė:
lietuvaite77 rašė:
Ledutte rašė:
lietuvaite77 rašė:

O kas dar pastebejo del apkeisto vienoj uzduody FALSCH-RICHTIG????nes as tai nepastebejau :(((

 nesuprantu kaip apkeista tom vietom, gi visada kai rašai tai pažiūri kurioj pusėj žymėt rchtig, kurioj falsch

 Juk VISADA budabo kaireje puseje R,desineje F!!!!!tai kdel vienoje uzduoty raso R oder F,kitoje F oder R,per 10 metu tokiu kvailu dalyku nebydaco,cia jauciu puse vaiku nepastebejo tooo!!!!!

 ai, aš kaip amžiai rimtai tokių dalykų nedarau, tai net neįsidėmėjau kad dažniausiai būna R ir F , o ne F ir R :D 

 

 Rektų pastebėti,kad toj užduoty rašoma taip:kreuzen an , ob  R oder F.Jei būtų teisingai sudarę užduotį,tai turėrų būti atitikmenys visur,net pačioje užduotyje,čia faktas.

Dbr mąstau,ar galima kažką padaruti,kad jie priisimtų kaltę,o ne mes kentėtumeme dėl jų klaidų..

Žinutė parašyta: 2010-06-19 15:20:38 | Nuoroda
Vergissmeinnicht rašė:

Aš jau tiek tų klausymų darius,kad iškart pastebėjau,jog pirma F,o paskui R parašyta..Net nesižiūrėjo kažkaip... Bet gana klaidina,nes po kiekvieno teiginio turi tikrintis,kur rašyt...O ir ta sekundė,kai dar mąstai kur rašyt, kainuoja,kai turi klausyt toliau,kad gerai suprastai... 

 Tame esmė,kad skaičiau užduotį ir pasitikėjau tai,ką jie joje rašo:R oder F.Jei jau langelio trūko,tai kokia galimybė ,kad ir kitur nepadarys.Ir dar kaip tik gretimos užduoys.

Žinutė parašyta: 2010-06-19 15:27:26 | Nuoroda

 Ai dar norėčiau paklaust,kokiu adresu kreptis šiuo klausimu.

Apskritai,manau,kad daug vaikų tiesiog viską darė greitai,tokio dalyko galėjo net nepastebet,nes negi galima iš vis susimąstyt apie,tai,kad 10 metų egzaminų sudarinėtojai pasitikėjo 12-tokų pastabimu,o šiemet ėmė ir pakeitė nuomoinę.O gal juos pasiekė žinia,kad šių metų 12-tokai ne tokie,kaip visi vaikai per tiek metų :DDD

Žinutė parašyta: 2010-06-19 15:36:30 | Nuoroda

 Man užteko ir užduotį perskaityti,kurioje aiškiai nurodoma:R oder F.O tų užduočių esu tiek dariusi,tai niekada neatkreipdavavau dėmesio,ar jie čia mane klaidina,ar ne.Jei užduotyje būtų parašyta :pažymėkite F oder R,tada nieko nesakyčiau,o suprasčiau tai,kaip naują užduočių sudarymo būda,kas iš vis man nerealu

Žinutė parašyta: 2010-06-19 15:38:08 | Nuoroda

 7 taškai.Jaučiu,kad viską gerai supratau,tai pagal idėją turėjau gauti ų taskelius,o dabar 0...........

Žinutė parašyta: 2010-06-19 15:38:11 | Nuoroda

 7 taškai.Jaučiu,kad viską gerai supratau,tai pagal idėją turėjau gauti ų taskelius,o dabar 0...........

Žinutė parašyta: 2010-06-19 15:59:36 | Nuoroda

 Va,jau nusiučiau pasipiktinimą necui ,tik manau,kad čia liks tik emocijos,kas,žinoma,yra be galo apmaudu.

Žinutė parašyta: 2010-06-19 16:26:35 | Nuoroda

 Svarbiausia,kad niekas nebūtų apatiškas tokioms nesamonėms.Žinoma,kad tie,kurie suprato,nesutiks,bet reikia prižažinti,kad netesinga yra abiejų pusių atžvilgiu.

Žinutė parašyta: 2010-06-19 16:37:05 | Nuoroda

 Čia galima taip išvartyti,bet rimta institucija-egzaminų sudarymo centras turėtu vadovautis priimtomis taisyklėmis ir normomis,juk net man aišku,kaip reikia teisingai formuluoti klausymą,kad visur būtų atitikmuo.

Žinutė parašyta: 2010-06-19 17:00:34 | Nuoroda

hm..dbr kai pažiūrėjau tos užduoties pavyzdį,pamačiau,kad uždėta varnelė ant F,nes Julia nesimoko 5 kartus per savaitę(mokosi lygais ę)Tai išeina,kad jei būtų netyčia sukeista F/R R/F,tai varnelė būtų uždėta kairėje pusėje(kaip įprastai toj pusėj būna F ).Tai dbr nesuprantu,ar jie rimtai taip tyčia padarė,nors iš tikrų klausimo formulavimas neturėtų klaidinti mokinių...

Žinutė parašyta: 2010-06-19 17:11:46 | Nuoroda
melanie rašė:

taip, tycia taip padare, kad paziuret, ar esam demesingi..

Kaip jau ančiau reašiau,kad 10  metų netikrino,tai dbr užsimanė tikrinti ne tavo žinias,o atiduma(nors  koks čia atidumas,kai svarbiau yra klausytis,ka sako ir žiurėti i tekstą).Ad tikriausiai nusileisciau ,jei klausimas butu formuojamas kitaip,bet kodel tureciau tokio akivaizdaus dalyko nepastebeti.Manau,tai esminis faktas,uz kurio galeciau uzsikabint,negi cia reikia dideliu dalyku,kad irodytum klaida>Uztenka man ir to klausimo formuluotes ir  10 -ties metu egzamino uzduosiu ;DDDDDDDDD

Žinutė parašyta: 2010-06-19 17:55:57 | Nuoroda
asorrti rašė:

rasinį tai rašiau aš apie aplinkosaugą, tema labai patiko, norėjau jos, kadangi buvo daug ruoštasi kalbėjimo įskaitai, tai rašyti patį turinį sunku nebuvo, tik vėlgi gramatinės klaidos ;]] o kaip dėl laiško? tai visgi būtuoju reikėjo rašyti? nes aš taip ir parašiau ir dabar net susibalamutinau kaip iš tikro viskas turėjo būti? ;] zusamenfasungas padarytas mano visiškai iš lempos, grynai pagal prasmę perskaičiau tekstą ir parašiau ;D

As ir rasiau apie apsauga aplinkos.Taip isejo,kad esu rasiusi rsaini lygiai tokia pacia tema,ir net 3 klausimai buvo tokie patys(net zodis zodins su tuo personlicher Beitrag),Idomu,is kur ta rasini as istraukiau...Taiatgaminau pacia pradzia ir viska perrasiau.

Laike reikejo parasyti apie tai,kaio jauteisi suzinojusi,kad vaziuosi i kelione,nu kokios nuotaikos,ar laukei.O kiti 2 punktai buvo apie tai,kaip tau ten sekes,tai yra reikejo rasyti perfekt laiku

Žinutė parašyta: 2010-06-19 18:33:09 | Nuoroda

 Del nulemimo,tai kiekvienas taskas svarbus,nes kylant aukstyn labai didelis kontrastas.Tarkim surenki 40 tasku-gauni 40 proc,o jei 60-tai guni jau 80 proc._cia pagal senesniu metu diagrama)Tai taskas prei tasko ir...

Žinutė parašyta: 2010-06-20 12:51:04 | Nuoroda
lalalaskaiste rašė:

man sitas egzas buvo tikras nesusipratimas. klausymo diskas buvo brokuotas. prasidejo pirmoji klausymo dalis, isklausem pirma teksta, tada vietoj antro, isijunge trecias tekstas. vykdytojos gavo stabdyt laika, prasidejo tikras balaganas, galiausiai mums liepe daryt sekancias uzduotis, o klausyma nukele i pabaiga. faktas tas, kad ziauriai isblaske, jau maniau, kad nutrauks mums ta egzamina isvis. ok, padarem visas uzduotis, tada pacioj pabaigoj atnese kita diska, kuris pasirodo irgi su tuo paciu broku. jau maniau, kad liksim to antrojo teksto neisklause ir prarasim septynis taskus, bet pasirodo tas tekstas diske buvo po zodziu KLAUSYMO PABAIGA. absurdas kazkoks. bet cia dar negraziausia. padariusi antra teksta pamaciau, kad sukeista F su R, vel gavau viska taisyt. ka jau sneketi apie papildomu kvadraciuku braizyma egzamine... negi nec'ui sunku sudaryt normalias uzduotis? man reikejo is vokieciu egzo 90 procentu, kiek dabar gausiu, baisu net pagalvot.

 Tau tai bent pasiseke,kad veliau pastebejai klaida, suzinojau jau po egzaminu...Kas del to langelio,tai ziuriu,kad kazkas ne taip,bet is to streso vistiek zymejau lyg butu viskas gerai,tai dbr pati net nezinau,kaip ten kas.Tik va,idomu,girdejau ten kompas taiso,tai kaip del to braukymo....

Žinutė parašyta: 2010-06-20 13:25:35 | Nuoroda

Nezinau,kas ir kaip bus,bet noreciau bent atsakymus suzinoti,ar cia tycia buvo kalidinama,ar ne.Svarbiausia yra atsakymai...Negi mes tiesiog gausim rezultatus ir nezinosime,ar tikrai tiek esame verti,as cia jau ne musu jegoms viskas buvo.Bet speju nieks mums tu atsakymu nepateiks,nes abejoju,kad kas nors rimtai kazkur kreipsis.

Žinutė parašyta: 2010-06-20 20:07:14 | Nuoroda

 Visai nesuprantu tų žmonių,kurie rašo:kaip blogai,negaliu patikėti...tik tiek???omg,tik 81 tašką surinkau.

Man tai panašu į pasityčiojimą iš tų,kurie surenka mažiau arba daug mažiau.

Žinutė parašyta: 2010-06-21 15:29:36 | Nuoroda

Tiesiog reikia pripažinti faktą,kad dėl istorinių alpinkybių daug rusiakalbių dabar yra Vilniuje.Jie visi tikrai moka tą lietuvių kalbą-vieni mažiau,kiti daugiau,bet ne visi nori ją mokėti geriau(pasipūtimas,negerbimas,nesusiformavus tautinė savimonė?).

Tą dramą " Meilė,velnias ir džiasas"  buvo pakankamai lengva suprasti.Nu mums,pavyzždiui mokytoja akcentavo pagrindinę mintį,temą,problemas.Nebent jūs nesupratote,ką skaitote.

 

Žinutė parašyta: 2010-06-21 15:56:52 | Nuoroda

 Viskas tik internetu,nebent baigei mokyklą ne šiemet.

 

Kas gali atsakyti,kur būtų galima rasti konkrečių studijų programų vietų skaičių(nu kiek tam tikrame universitete tam tikroje programoje gali būti nemokamų vietų)?