Vartotojo NovilÄ— pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-06 19:51:05 | Nuoroda
Gudrius rašÄ—:
sanemis rašÄ—:

 Taip, matematikÄ… ir aš  B lygiu turÄ—jau. NorÄ—jau paklausti, egzaminai vyksta žodžiu ar raštu? Kaip su anglų kalba? Man ji ne itin sekas... 

 Egzaminai vyksta raštu. TaÄiau dažnai laboratorinius darbus reikia gintis žodžiu. Ginimasis sudaro dalį galutinio pažymio. Anglų kalba labai žemo lygio. Jei norit rezultatyvaus mokymosi gali tekti jÄ… gilinti kur nors kitur.

 O  pas gilini anglų kalbos žinias? Šiaip aš labai jÄ… silpnai moku tai galvoju, kad jei bus prastai eisiu į kokius kursus ar panašiai. :)

Žinutė parašyta: 2010-07-06 19:53:55 | Nuoroda

Kaip nuotaikos prieš rytoju, kai bus paskelbti rezultatai? :)

Žinutė parašyta: 2010-07-06 20:11:23 | Nuoroda

O aš jau šiandien ir draugÄ—s gimtadienį atšvÄ™sti sugebÄ—jau, tai gan linksmos bÅ«senos jauÄiuosi. :D Be to, visa diena griaustinių apsuptyje esu, bet man tai labai labai patinka. :D Šiaip žadu šiandien, kuo ilgiau žiÅ«rÄ—ti filmus, kad rytoj atsikelÄiau apie 12 ir neprailgtu laukimo diena. :D

Žinutė parašyta: 2010-07-06 20:17:47 | Nuoroda
Deivizs rašÄ—:

Jei tik mokykloj mokomai medžiagai atsiduoÄuia kaži ar  20 procentu gauciau iš bet kokio egzamino. Tau gerai kalbÄ—ti, kai gal mokaisi pas gerus mokytojus. O netinkamÄ… mokytojų darbÄ… įrodo ir moksleiviai, einantys pas korepetitorius.. O kodÄ—l jie ten eina? O gi todÄ—l, kad nori stipriau pasiruošti, nes, matyt, mokykloje pas juos panaši situacija kaip ir mano.

PrašyÄiau Äia neužsipuldinÄ—t, o kantraii laukt kiek pats egzo gausi, nes matau nervai per kraštus liejasi. Be to, ne visiems gyvenimo tikslas yra VBE, kai kurie mokosi ir tarptautinÄ—ms olimpiadoms, ar nes nori suprasti kažkÄ… plaÄiau. Ir kartais per giliai egze kapsto, todÄ—l ir nepasiseka, bet užtad ateity yra protingesni iš anksÄiau susikrovÄ™ daugiau žinių.

DÄ—l mano atsakymo matematikos įrodyme neaiškink, nes jau pasakaiu, akd man ir 2taškų už tÄ… klausimÄ… pakanka. O kas aš esu ne tavo reikalas, bet bent jau žinau savo tikslo kryptį :)

 Å½inau, kÄ… reiškia nekompetetingi mokytojai. Nes mano bio mokytoja pati nieko nemoka, tad visko siekiau tik viena pati. :)

Žinutė parašyta: 2010-07-06 20:31:54 | Nuoroda
Countess Raven rašÄ—:

blogos nuotaikos. chemija mokykloj tikrai gerai sekes, bet va egzamine kaip susimoviau, tai sakes... :/ greiciausiai reikes su maisu ant galvos vaiksciot is tos gedos :(((((

 Visi mes pridarome tų klaidų, pati mokiaus chemijÄ… geriausiai, bet manau rezultatas bus pats prasÄiausias...

Žinutė parašyta: 2010-07-06 20:38:36 | Nuoroda
Deivizs rašÄ—:

Tai vat, ir kodÄ—l pritari nuomonei, kad mokykloje moko taik tai  ko reikia egzui, jei taip nÄ—ra? Ir negi pati nemÄ—gsti pasimokyti už egzų programos ribų? Nedalyvavai LitCho ar LitBo?

Pritariu, tai nuomonei, todÄ—l, kad chemijos tikrai nesimokiau, daugiau nei programos reikalavo, nes įtariu, kad mokytoja mums skirdavo neprograminius uždavinius, teorija ir šiaip turÄ—jau A 10, ko niekas per 3 metus pas jÄ… neturÄ—jo, tad nesijauÄiau, kad daug nemokÄ—Äiau, beje, mano mokytoja daugiau nei 6 metus taiso valstybinius egzaminus, tai pastoviai likus kelioms minutÄ—ms pamokos pabaigoje užduodavo užduoÄių, kur dažniausiai neteisingai ar blogai atsako mokiniai.  Dalyvavaus abiejuose. :D

Žinutė parašyta: 2010-07-06 20:41:31 | Nuoroda
Deivizs rašÄ—:

TikÄ—kimÄ—s, kad mums B lygio mokiniai pakels balus :) Bet aš irgi jauÄiuosi išlaikÄ™s prastokai, nors visada iš bandomų gaudavau 70-80, tai turÄ—Äiau kaip ir neliÅ«dÄ—t...Bet juk beribis noras gauti daugiau ir daugiau :D

 Kad manau nelabai ir daug buvo tų B lygio mokinių, bent jau kiek aš žinau.. :/

Žinutė parašyta: 2010-07-06 20:45:42 | Nuoroda
Gabrielle* rašÄ—:
NovilÄ— rašÄ—:
Deivizs rašÄ—:

TikÄ—kimÄ—s, kad mums B lygio mokiniai pakels balus :) Bet aš irgi jauÄiuosi išlaikÄ™s prastokai, nors visada iš bandomų gaudavau 70-80, tai turÄ—Äiau kaip ir neliÅ«dÄ—t...Bet juk beribis noras gauti daugiau ir daugiau :D

 Kad manau nelabai ir daug buvo tų B lygio mokinių, bent jau kiek aš žinau.. :/

 buvo buvo, pusÄ— sporto salÄ—s mÅ«sų išÄ—jo po pusvalandžio, tikrai matyt ne šedevrus palikÄ™ ;D

 Na ir mane draugai ramino, nes sakÄ— matÄ—, kai rinko atsakymų lapus, kad paskutinis dažnai buvo tušÄias. :D

Žinutė parašyta: 2010-07-06 20:46:12 | Nuoroda
Polikondensacija rašÄ—:

Man tai visiškas fiasko nusimato su chemijos egzu.Turiu kokius 70 taškų surinkus,tad nieko gero tikÄ—tis ir nebeišeina :) Gerų visiems ryt rezultatų ;)

 Tau irgi geru, kad gautum daugiau, nei tikiesi. :)

Žinutė parašyta: 2010-07-06 20:48:01 | Nuoroda
NovilÄ— rašÄ—:
Deivizs rašÄ—:

Tai vat, ir kodÄ—l pritari nuomonei, kad mokykloje moko taik tai  ko reikia egzui, jei taip nÄ—ra? Ir negi pati nemÄ—gsti pasimokyti už egzų programos ribų? Nedalyvavai LitCho ar LitBo?

Pritariu, tai nuomonei, todÄ—l, kad chemijos tikrai nesimokiau, daugiau nei programos reikalavo, nes įtariu, kad mokytoja mums skirdavo neprograminius uždavinius, teorija ir šiaip turÄ—jau A 10, ko niekas per 3 metus pas jÄ… neturÄ—jo, tad nesijauÄiau, kad daug nemokÄ—Äiau, beje, mano mokytoja daugiau nei 6 metus taiso valstybinius egzaminus, tai pastoviai likus kelioms minutÄ—ms pamokos pabaigoje užduodavo užduoÄių, kur dažniausiai neteisingai ar blogai atsako mokiniai.  Dalyvavaus abiejuose. :D

 *Dalyvavau :D

Žinutė parašyta: 2010-07-07 09:51:54 | Nuoroda
Countess Raven rašÄ—:
sanemis rašÄ—:
Polikondensacija rašÄ—:

Kaip manot,kelintÄ… valandÄ… ryt gali pradÄ—ti skelbti rezultatus?

 manau apie 15-16 valandÄ…... 

 mano mokyklos rastine dirba tik iki 14 val., tai vadinas, siandien chemijos nesuzinosiu :/

 Aš tikiuos, kad gal chemijos rezultatai bus anksÄiau, juk mÅ«sų tiek nedaug. :D

Žinutė parašyta: 2010-07-07 13:39:51 | Nuoroda

Kad ir sÄ—džiu darbe, bet vis tiek galvoju tik apie chemijos egzamino rezultatÄ…. :D Ir vis pasižiÅ«riu ar dar niekas rezultatų nežino, tada tuoj pavaduotojui skambinÄiau. :D SpÄ—ju, net telefonas iš rankų kris, kad tik kuo greiÄiau. :D

Žinutė parašyta: 2010-07-07 13:54:21 | Nuoroda
amare rašÄ—:
NovilÄ— rašÄ—:

Kad ir sÄ—džiu darbe, bet vis tiek galvoju tik apie chemijos egzamino rezultatÄ…. :D Ir vis pasižiÅ«riu ar dar niekas rezultatų nežino, tada tuoj pavaduotojui skambinÄiau. :D SpÄ—ju, net telefonas iš rankų kris, kad tik kuo greiÄiau. :D

 Ä®sivaizduoju, kaip baisu, kaip jaudiniesi, bet tikÄ—kim, gausi tiek, kiek lietuvių ar bent panašiai. O šiaip kur Äia dirbi, jei galima sužinoti:) ?

 Kad tiek negausiu, tai jau aš žinau, bet vis tiek jauduliukas yra. :D O dirbu, tai advokato kontoroje padÄ—jÄ—ja. :D Na gal juokinga, kai mÄ…stantis žmogus apie biomedicinos mokslus tokį darbÄ… atlieka. :D

Žinutė parašyta: 2010-07-07 13:55:46 | Nuoroda
Gabrielle* rašÄ—:
NovilÄ— rašÄ—:

Kad ir sÄ—džiu darbe, bet vis tiek galvoju tik apie chemijos egzamino rezultatÄ…. :D Ir vis pasižiÅ«riu ar dar niekas rezultatų nežino, tada tuoj pavaduotojui skambinÄiau. :D SpÄ—ju, net telefonas iš rankų kris, kad tik kuo greiÄiau. :D

 kur stosi? :)

 Ä® farmacijÄ… bandysiu, nors dabar aplinkiniai įnirtingai bando įtikinti, kad stoÄiau į medicina. :D

Žinutė parašyta: 2010-07-07 13:58:09 | Nuoroda
NovilÄ— rašÄ—:
Gabrielle* rašÄ—:
NovilÄ— rašÄ—:

Kad ir sÄ—džiu darbe, bet vis tiek galvoju tik apie chemijos egzamino rezultatÄ…. :D Ir vis pasižiÅ«riu ar dar niekas rezultatų nežino, tada tuoj pavaduotojui skambinÄiau. :D SpÄ—ju, net telefonas iš rankų kris, kad tik kuo greiÄiau. :D

 kur stosi? :)

 Ä® farmacijÄ… bandysiu, nors dabar aplinkiniai įnirtingai bando įtikinti, kad stoÄiau į medicina. :D

 medicinÄ…*

Žinutė parašyta: 2010-07-07 14:11:18 | Nuoroda
amare rašÄ—:
NovilÄ— rašÄ—:
amare rašÄ—:
NovilÄ— rašÄ—:

Kad ir sÄ—džiu darbe, bet vis tiek galvoju tik apie chemijos egzamino rezultatÄ…. :D Ir vis pasižiÅ«riu ar dar niekas rezultatų nežino, tada tuoj pavaduotojui skambinÄiau. :D SpÄ—ju, net telefonas iš rankų kris, kad tik kuo greiÄiau. :D

 Ä®sivaizduoju, kaip baisu, kaip jaudiniesi, bet tikÄ—kim, gausi tiek, kiek lietuvių ar bent panašiai. O šiaip kur Äia dirbi, jei galima sužinoti:) ?

 Kad tiek negausiu, tai jau aš žinau, bet vis tiek jauduliukas yra. :D O dirbu, tai advokato kontoroje padÄ—jÄ—ja. :D Na gal juokinga, kai mÄ…stantis žmogus apie biomedicinos mokslus tokį darbÄ… atlieka. :D

 Visiškai nejuokinga, matos, esi labai atsakingas, savo galva mÄ…stantis, ant tÄ—vų peÄių nesÄ—dintis žmogus. Ir šiaip aš palaikau tavo sprendimÄ…, nes farmacija, mano galva, tikrai įdomus mokslas, net ir aš buvau užsinorÄ—jus tai studijuoti, o medicinÄ… tegul renkasi tie, kurių nereikia įkalbinÄ—ti rinktis šias studijas, juk tai toks sunkus, atsakingas ir, svarbiausia, ilgas darbas, kol pasieki galbÅ«t to, ko norÄ—jai. Farmacija irgi sunku, bet bent kiek trumpiau ir gal net įdomiau.

 Taip ir aš manau, nes medicina yra labai atsakingas ir kruopštus darbas, kur bet kokia tavo žinių spraga gali nulemti žmogaus likimÄ…. :) O farmacijoje irgi yra to atsakingumo, bet tikrai mažiau. :D Kaip mano tÄ—tis sako: nori ten, nes vaikystÄ—je dar mažai "prichimiÄinai" visko. :D

Žinutė parašyta: 2010-07-07 14:17:28 | Nuoroda
Gabrielle* rašÄ—:
NovilÄ— rašÄ—:
NovilÄ— rašÄ—:
Gabrielle* rašÄ—:
NovilÄ— rašÄ—:

Kad ir sÄ—džiu darbe, bet vis tiek galvoju tik apie chemijos egzamino rezultatÄ…. :D Ir vis pasižiÅ«riu ar dar niekas rezultatų nežino, tada tuoj pavaduotojui skambinÄiau. :D SpÄ—ju, net telefonas iš rankų kris, kad tik kuo greiÄiau. :D

 kur stosi? :)

 Ä® farmacijÄ… bandysiu, nors dabar aplinkiniai įnirtingai bando įtikinti, kad stoÄiau į medicina. :D

 medicinÄ…*

 rašei prašyme jÄ…? :)

 Na, po vakar yra įtraukta, bet tik KMU, taÄiau ar ji užsibus, tai vargu. :D O tu apie medicinÄ… galvoji? :)

Žinutė parašyta: 2010-07-07 14:29:05 | Nuoroda
Gabrielle* rašÄ—:
NovilÄ— rašÄ—:
Gabrielle* rašÄ—:
NovilÄ— rašÄ—:
NovilÄ— rašÄ—:
Gabrielle* rašÄ—:
NovilÄ— rašÄ—:

Kad ir sÄ—džiu darbe, bet vis tiek galvoju tik apie chemijos egzamino rezultatÄ…. :D Ir vis pasižiÅ«riu ar dar niekas rezultatų nežino, tada tuoj pavaduotojui skambinÄiau. :D SpÄ—ju, net telefonas iš rankų kris, kad tik kuo greiÄiau. :D

 kur stosi? :)

 Ä® farmacijÄ… bandysiu, nors dabar aplinkiniai įnirtingai bando įtikinti, kad stoÄiau į medicina. :D

 medicinÄ…*

 rašei prašyme jÄ…? :)

 Na, po vakar yra įtraukta, bet tik KMU, taÄiau ar ji užsibus, tai vargu. :D O tu apie medicinÄ… galvoji? :)

 pirmu numeriu KMU medicina ;D

 Stengsiuos nebÅ«ti konkurentÄ—, kad neatimÄiau galimybÄ—s įstoti. :D

Žinutė parašyta: 2010-07-07 14:37:36 | Nuoroda
Gabrielle* rašÄ—:
nanno rašÄ—:
NovilÄ— rašÄ—:

 Stengsiuos nebÅ«ti konkurentÄ—, kad neatimÄiau galimybÄ—s įstoti. :D

Ech, kad daugiau tokių.. :))

 joo.. nestokit į medicinÄ…, jei nÄ—ra noro.. mes ne taip gerai mokomÄ—s, kaip jÅ«s, bet labai norim! tikrai! ;D

 Bet tada jus farmacijos nerašykit kaip atsarginio varianto. :D

Žinutė parašyta: 2010-07-07 14:50:52 | Nuoroda
nanno rašÄ—:
Gabrielle* rašÄ—:
nanno rašÄ—:
NovilÄ— rašÄ—:

 Stengsiuos nebÅ«ti konkurentÄ—, kad neatimÄiau galimybÄ—s įstoti. :D

Ech, kad daugiau tokių.. :))

 joo.. nestokit į medicinÄ…, jei nÄ—ra noro.. mes ne taip gerai mokomÄ—s, kaip jÅ«s, bet labai norim! tikrai! ;D

 Exactly! :D Nors aš vistiek farmacijÄ… parašiau 3vt, bet su tokiais mano chemijos balais bÅ«simais.... šimtukininkei Äia nekonkurencija :D

 Vis tiek konkurencija. :D Bet jÄ… jausti sveika, o ir įstojus jautiesi labiau užtikrinta, kai daugiau stojanÄiųjų aplenki. :D