Vartotojo NovilÄ— pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-07 18:27:50 | Nuoroda

86 net nesitikejau. :D

Žinutė parašyta: 2010-07-07 18:28:32 | Nuoroda

97, net sapnuose tiek nesitikejau. :D

Žinutė parašyta: 2010-07-08 23:56:06 | Nuoroda
Siguteee rašÄ—:
NovilÄ— rašÄ—:

o aš neisiu į savo išleistuves, nes dirbu...

 o kÄ… dirbi ?:)

 Advokato kontoroje padÄ—jÄ—ja. :)

Žinutė parašyta: 2010-07-09 00:06:11 | Nuoroda
SuperHP rašÄ—:
NovilÄ— rašÄ—:

o aš neisiu į savo išleistuves, nes dirbu...

 Nejau tas darbas toks svarbus, kad vertas isleistuviu kainos? :) Man net baugu pagalvoti, ka buciau prarades, jei i savo isleistuves nebuciau ejes...

Pirmiausia šiais laikais visoks darbas yra svarbus. :D Ir šiaip nelabai aš sureikšminu tas išleistuves, nes man smagiau, kai mes visa klasÄ— susirenkame tai pas viena, tai paskita kalsiokÄ…, kokioje sodyboje, statom per nakti palapines, kuriose vistiek niekas nemiega, kepam šašlykus, kurie valgomi neiškepÄ™ ir t.t.. :D nei, kad sedÄ—ti su mokytojais, pavaduotojais, kurie tikrai yra per daug arogantiški, nors neturi dÄ—l ko tokiais bÅ«ti... Apibendrinus tai žinau, kad vistiek, jei ne kas savaite, tai kas dvi tikrai dar visa klasÄ— susibeginÄ—sim. :D

Žinutė parašyta: 2010-07-09 00:16:55 | Nuoroda
nanno rašÄ—:

Man irgi dar kažkiek realesnis variantas lieka farmacija, BET, ar turint 59 iš chemijos stoti į farmacijÄ… yra logiška, šito nežinau... KÄ… pasakys labiau patyrÄ™ ar šiaip turintys minÄiuų? :)

 Manau, kad egzaminas neatskleidžia tavo susidomÄ—jimo chemija. Pvz, mano klasiokÄ— (žinau, kad neteisingai, bet ta "bendraklasÄ—" toks negyvybingas žodis man. :D ) iš chemijos gavo 74, bet jin ja tiesiog gyvena. :D Jai patinka skaitinÄ—ti paÄia įvairiausia literatÅ«rÄ…, jau lietuviška nepasitenkina, tai dabar jau ir kitų šalių skaitinÄ—ja. :D Pamenu, kai pasakojo, kad visÄ… mÄ—nesį gyveno su rusų kalbos žodinu, nes turÄ—jo "gera" chemijos knygÄ…. :D Tad apibendrinus, jei mÄ—gsti chemija, nekreipk dÄ—mÄ—sio į tÄ… rezultatÄ…, o siek tikslo.:D P.s. gal busim kolegos. :D

Žinutė parašyta: 2010-07-09 00:25:44 | Nuoroda
Artas1991 rašÄ—:
seirara rašÄ—:

as surinkau apie 70 tasku,o cia tik 52%... labai skaudu,kad tiek daug mokiausi,dirbau,naktim sededavau,spresdavau,o mergina pvz ,kuri yra prootinga is prigimties,nieko ten smarkiai nesiruose ir 88%... apmaudu...

 As irgi padariau ta pacia klaida, kad per daug mokiausi ir pries egzus nepailsejau, todel irgi gavau maziau negu tikejausi.

 O aš jei buÄiau prieš egzus nesimokius, tai įtariu sau vietos nebuÄiau radus. :D Ir taip atsimenu, bÅ«dama su draugais vis pagalvodavau (jei nlb linksma nuotaikÄ… bÅ«davo), kad gal geriau dabar pasimokyÄiau. :D Nemoku šiaip paaiškyti, tiesiog jauÄiau sau pareigÄ… mokytis, nors kelias dienas prieš egzaminÄ…. :D

Žinutė parašyta: 2010-07-09 00:28:54 | Nuoroda
Monika rašÄ—:

Dėl manęs irgi vieną vietą palikit visuomenės sveikatoj ;DD

 O kuo jus taip ši studijų programa traukia? :D Šiaip aš mažai apie jÄ… esu girdÄ—jus. :D

Žinutė parašyta: 2010-07-09 00:38:32 | Nuoroda
LegetutÄ— rašÄ—:

1 VU 612L20001 0347 politikos mokslai vf NL
2 VU 601M90001 0421 teisÄ— vf NL
3 VU 612L20001 0347 politikos mokslai vnf NL
4 VU 601M90001 0421 teisÄ— vnf NL
5 MRU 612M90003 0423 teisÄ— vf NL
6 VU 612V10001 0026 istorija vf NL
7 MRU 612M90003 0423 teisÄ— vnf NL
8 VU 612V10001 0026 istorija vnf NL
9 VU 612U10002 0094 lietuvių filologija ir užsienio (suomių) kalba vf NL
10 VU 612U10002 0097 lietuvių filologija ir užsienio (ispanų) kalba vf NL
11 VU 612U10002 0092 lietuvių filologija ir užsienio (estų) kalba vf NL
12 VU 612U10002 0097 lietuvių filologija ir užsienio (ispanų) kalba vnf NL
 

Štai, naujasis pildymas :) melsiuosi, kad pasisektų.. tÄ—vai nežino, kad ir į nemokamÄ… parašiau :) norÄ—Äiau juos nustebinti :)

 Nuoširdžiai tau linkiu, kad pavyktų staigmenÄ… padaryti. :)

Žinutė parašyta: 2010-07-09 00:48:24 | Nuoroda
Linksmas22 rašÄ—:

Nes norim visa gyvenima praleisti ziuredami pro mikroskopa i mikrobus ir dirbti su popieriais..... 

 Gana įdomu tada. :)

Žinutė parašyta: 2010-07-12 11:12:40 | Nuoroda

Ir vel tas ilgas laukimas.... Bet vis tikiuos, kad siandien rezultatai bus anksciau. :D

Žinutė parašyta: 2010-07-12 12:43:45 | Nuoroda

Kokia as laiminga, net dabar dar rankos dreba. :D

Žinutė parašyta: 2010-07-12 12:57:19 | Nuoroda
Gabrielle* rašÄ—:

!! 100 (party)

 Sveikinu. :D

Žinutė parašyta: 2010-07-14 21:02:41 | Nuoroda

Na, as dar nesu apsisprendus, nes visada galvojau apie farmacija, o dabar ir apie odontologija pradejau galvoti. :D

Mano trejetukas:

  • Odontologija
  • Farmacija
  • Genetika

O KB tai 20,34. :)

Žinutė parašyta: 2010-07-15 13:52:46 | Nuoroda

Aš visai nesiruošiau eiti į išleistuves, bet tÄ—vai ir klasiokai privertÄ—. :D Dabar tik grįžau po oficialios dalies. :) Jau turiu savo atestatÄ…. :D Nežinau gal Äia tik man taip, bet kai Ä—jau pasirašyti, taip rankos iš jaudulio drebÄ—ti pradÄ—jo, kad ten tas raštelis tai baisiai mano atrodÄ—. :D

Na, o dabar belieka sulaukti vakaro. :) Eisiu su tÄ—vais, bet jie ilgai nebus. :) Tikiuos bus smagu. :) O jei ne klasiokas prižadÄ—jo praliksminti, o tai jis sugeba puikiai. :D Ech, šiandien supratau, kad myliu visus savo klasiokus ir visu pasiilgsiu, jei reÄiau susimatysim . :)

Žinutė parašyta: 2010-07-15 14:22:53 | Nuoroda

Na, mÅ«sų mokyklÄ… remia keletas verslininkų, tai jie 3 vaikams suteikia vienkartines stipendijas (1000, 500, 250). Aš šiandien gavau paÄia didžiausia, nors tikrai nesitikÄ—jau, nes atestato su pagyrimu negavau. :D Šiaip dar žinau, kad pas mera lyg ir bus susitikimas su šimtukininkais, bet Äia dažnai žada, bet retai buna. :D

Žinutė parašyta: 2010-07-18 01:19:31 | Nuoroda
Nonselora rašÄ—:

Kažko 2 dailės ir Kūno kultūros pas mane???

 pas mane irgi taip pat. :D Aj, vis daugiau desimtuku. :D

Žinutė parašyta: 2010-07-18 01:21:12 | Nuoroda
bambukaz rašÄ—:

man tai paplojo  per išleistuvÄ—s visi ir tiek. nieks Äia nedalina provincijose pinigų :D

 Deja, as esu is provincijos. :D

Žinutė parašyta: 2010-07-18 01:23:26 | Nuoroda
bright_night rašÄ—:

bandysiu i KMU odontologija stot vf kb-19,7 jei neistosiu, tai ir nereikia, nieko tada nestudijuosiu metus laiko :)

 Palaikau as tokius zmones, kurie tikrai zino, ko nori is gyvenimo. Nuosirdziai linkiu, kad nereiketu laukti kitu metu. :)

Žinutė parašyta: 2010-07-18 01:31:33 | Nuoroda
bright_night rašÄ—:
NovilÄ— rašÄ—:
bright_night rašÄ—:

bandysiu i KMU odontologija stot vf kb-19,7 jei neistosiu, tai ir nereikia, nieko tada nestudijuosiu metus laiko :)

 Palaikau as tokius zmones, kurie tikrai zino, ko nori is gyvenimo. Nuosirdziai linkiu, kad nereiketu laukti kitu metu. :)

 labai aciu :) kai pasikalbu su kitais, tai suprantu kaip yra nerealu zinoti ka tikrai nori studijuoti, todel jei nepasiseks istoti, nenoriu stoti i belekur :)

 Labai pavydziu tau to apsisprendimo, nes as pastaruoju metu metausi tarp odontologijos, farmacijos ir genetikos. Visos 3 studiju programos traukia, visas jas noreciau isbandyti, bet turiu issirinkti tik viena... :)

Žinutė parašyta: 2010-07-18 01:44:29 | Nuoroda
NONcom rašÄ—:
NovilÄ— rašÄ—:
bright_night rašÄ—:
NovilÄ— rašÄ—:
bright_night rašÄ—:

bandysiu i KMU odontologija stot vf kb-19,7 jei neistosiu, tai ir nereikia, nieko tada nestudijuosiu metus laiko :)

 Palaikau as tokius zmones, kurie tikrai zino, ko nori is gyvenimo. Nuosirdziai linkiu, kad nereiketu laukti kitu metu. :)

 labai aciu :) kai pasikalbu su kitais, tai suprantu kaip yra nerealu zinoti ka tikrai nori studijuoti, todel jei nepasiseks istoti, nenoriu stoti i belekur :)

 Labai pavydziu tau to apsisprendimo, nes as pastaruoju metu metausi tarp odontologijos, farmacijos ir genetikos. Visos 3 studiju programos traukia, visas jas noreciau isbandyti, bet turiu issirinkti tik viena... :)

 Galiu tik negražiai įsikišti ir pasakyti, kad žmogus daug kam gabus yra, taÄiau nežino savo galimybių. Tad jei visos traukia, manau, kad ir kur beįstosi, bus gerai :) Priedo visos trys specialybÄ—s perspektyvios ;)

 Aciu uz palaikyma. :) Bet jau toks as zmogutis, kad kai turiu galimybe rinktis visada pasimetu... :D Gal del to, kad gyvenime retai budavo galimybe savo norus reiksti...