Vartotojo MisCriminal pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-25 18:46:27 | Nuoroda

Sveiki,

 

norejau paklaus ar labai sunku butu mokytis matematika universitete? gal is pazystamu zinot ar seip domejotes kur. is esmes man ji nelabai patinka, o ir mokykloj A lygi turejau  tik 6. ar neprisirinkciau skolu univere?? ;/ stociau i vadybos, verslo puse.

 

dekui uz mintis !

Žinutė parašyta: 2010-06-25 20:54:11 | Nuoroda

hmm. aisku viskas pasiekiama sunkiu darbu, bet bijau, kad valios gali neuztekti butent matematikai ;/ bet kiek ziurinejau, skaiciau tai kaip ir nera tokios taip sakant perspektyvios ir placios studiju programos be matematikos.. jei jau dauguma susidoroja, tai manau ir man pavyks :)

Žinutė parašyta: 2010-06-25 20:57:40 | Nuoroda
x-az2010 rašė:

Sveiki abiturientai,

Gal galite patarti būsimiems abiturientams kai ruoštis LIETUVIŲ K. VE? Gal galite pasidalyti mokymosi būdais ir pan.? Ir galų gale, kaip išmokt rašyti interpretaciją? :D

 skaityk visas knygas kurias einat per pamokas, isimink ju esme, nes poto bus lengviau remtis rasant rasini ar interpretacija. ;) net gailiuosi, kad kaikuriu knygu neperskaiciau..;/ mastyk, stenkis per pamokas suprasti viska ka mokytoja aiskina. o daugiau nematau jokiu ruosimosi budu :)

Žinutė parašyta: 2010-07-01 20:09:25 | Nuoroda
Gabrielle* rašė:

kažkaip įdomiai su tuo egzu.. pvz mane tiek draskė dėl respublikinės, kad važiuočiau, o laabai ten nenorėjau ir, aišku, nevažiavau.. ojoj, pamanykit, tokia gera mokinė, tokia gabi lietuvių kalbai.. o tos pačios mokytojos kitos mokinės šiandien ir 99, ir 96, ir 94 procentus gavo. aišku, man negaila, bet nesuprantu, kodėl tos panos išvis nesireiškė ir nežibėjo moksluose, o dabar va šitaip už mane geriau pavarė. ar čia mokytoja jas nuvertino, nepastebėjo.. tikrai nesuprantu kažko čia;D

 netikiu, kad tos merginos prastai mokesi, jei gavao 99, 96, 94 procentus :) turint semestre 8,9,10 laisvai galima tiek turet :) man keisciau, kai zmogus varo vos ne geriausiai klaseje, bet gauna tarkim kokius 40 proc... cia anomalija.

Žinutė parašyta: 2010-07-01 20:22:00 | Nuoroda
Artas1991 rašė:
MisCriminal rašė:
Gabrielle* rašė:

kažkaip įdomiai su tuo egzu.. pvz mane tiek draskė dėl respublikinės, kad važiuočiau, o laabai ten nenorėjau ir, aišku, nevažiavau.. ojoj, pamanykit, tokia gera mokinė, tokia gabi lietuvių kalbai.. o tos pačios mokytojos kitos mokinės šiandien ir 99, ir 96, ir 94 procentus gavo. aišku, man negaila, bet nesuprantu, kodėl tos panos išvis nesireiškė ir nežibėjo moksluose, o dabar va šitaip už mane geriau pavarė. ar čia mokytoja jas nuvertino, nepastebėjo.. tikrai nesuprantu kažko čia;D

 netikiu, kad tos merginos prastai mokesi, jei gavao 99, 96, 94 procentus :) turint semestre 8,9,10 laisvai galima tiek turet :) man keisciau, kai zmogus varo vos ne geriausiai klaseje, bet gauna tarkim kokius 40 proc... cia anomalija.

 Pas mane klasėje irgi vienas tok buvo, kuris nesimoke lietuviu ir jam vos keturis isvedė ir jis lengviausiai VBE išlaikė, o dviem klasiokėm kurių metinei buvo 8 ir 9 iš vis neišlaikė, o čia tai keista

 gal tiesiog pasiseke zmonems, nes abejoju ar 3 vertintojai taip "ziauriai" suklystu. gal parase gerai suvokima ir tiek. :) gi yra darbas ir ji vertina. kiek vertas tiek ir gauna ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-01 21:19:35 | Nuoroda
oniponi rašė:

 Pasiskaičius komentarus kad ir po šiuo straipsniu ( www.lrytas.lt/-12144762961213949104-po-baigiamojo-gimtosios-lietuvi%C5%B3-kalbos-egzamino-kilo-viesulas-papildyta.htm ), ėmiau jaustis kaip nevykėlė, kuri per klaidą tą savo 100 gavo. Suprantu kai kurių pasipiktinimą, bet nereikia iškart kurti konspiracijos teorijų, kad kažkas buvo sumaišyta, idioto vertinta ir panašiai. Klaidų, aišku, pasitaiko, ir aš tikiu, jog jų šįmet taip pat nebuvo išvengta: žmones ir pervertina, ir nuvertina. Taip bus tol, kol abiturientai rašys interpretacijas ir rašinius, o darbus taisys... žmonės. Rašto darbų neįmanoma objektyviai įvertinti.

Bet kuriuo atveju, reikia nepamiršti, jog stresas ir pritempti kai kurių mokytojų pažymiai taip pat daro savo. Gal visgi ne visi buvo tokie stiprūs, kokie tikėjo esą, o kažkam gal paprasčiausiai nepasisekė. Gaila, bet taip būna ir gabiausiems mokiniams: vieni 'iš didelio rašto išeina iš krašto', kiti nepataiko į temą, tretiems tas pats jaudulys pakiša koją -- ar tikrai reikia dėl to ieškoti kaltų?

O kad prastai besimokantys džiaugiasi stebėtinai aukštais rezultatais, išties šokiruoja, bet kartais tikrai būna, jog žmogus būna nederamai nuvertinamas, arba nesutelpa į mokyklos rėmus, todėl ir pažymiai atitinkami. Aišku, keistoka, kai žmogus, komentare privėlęs 20 gramatinių klaidų, giriasi gavęs 89. :O

Faktas tas, kad egzaminai tikrai neparodo realių žmogaus gebėjimų. Tas ir yra didžiausia bėda.

Bet kuriuo atveju, aukštyn nosis, nes gyvenimas ties tuo nesibaigia (ech, bepigu man kalbėt, a?), bet jeigu tikrai jaučiat, kad kažkas ne taip, ieškokit teisybės -- turit tokią teisę.

 dziaugiuosi uz tavo 100! :) na, o tie, kurie nepatenkint tegu raso apeliacija :) visais metais buvo ir bus nepatenkintu.

Žinutė parašyta: 2010-07-01 21:23:44 | Nuoroda
Agnė. rašė:

 ai, aš tai galvoju, jeigu ir istorijos bus taip pat, tai sudeginsiu visus savo diplomus ir važiuosiu braškių skint :D :D

 i ispanija apelsinu ! ten bent nereikia but susilenkus ;DDD

Žinutė parašyta: 2010-07-01 22:02:04 | Nuoroda
grečius rašė:

ten jau pradžioj matosi, kad ne apie šiuos metus rašo, nes rašo apie tai, kad pernai žmonėm teko perlaikyt egzaminą dėl pardavinėjimo.. įdėmiai skaito žmonės :)

bleem. kai liūdna. gavau tuos sušiktus 80. atrodo nei labai daug, nei labai mažai. nbet nu kamon. ;//

 man kazkaip pazymys 8 visada budavo per viduri - nei blogai, nei gerai :DD bet 7 ir 9 tai jau daugiau emociju keldavo :DD

Žinutė parašyta: 2010-07-06 17:57:15 | Nuoroda

dievuleliau, kaip man baisu. net prie lietuviu taip nebijojau :(((((

Žinutė parašyta: 2010-07-06 21:17:50 | Nuoroda

o tie kurie neislaike ir padave apeliacija, tai laikys ryt lietuviu mokyklini egza ??

Žinutė parašyta: 2010-07-06 21:29:18 | Nuoroda
schaba rašė:
Laurynas rašė:

Lietuvių nesveikai bijojau. Gavau gerokai mažiau nei tikėjausi, kai pora klasiokių, kurios net pamokų nelankė, virš 80.. Visiškai nebetikiu nec'u, todėl isotrijos visiškai nebebijau :) Kaip bus taip, visvien nec'as ir visa Lietuvos švietimo sistema yra šūdo verta :)

 Tavo nuomonė yra šūdo verta ir pati lietuvių egzamino sandara. Ne pamokų lankymas ar pažymys turi įtakos lietuvių egzo rezultatui, o labiau žmogaus įgimtas gebėjimas šūdą malt raštu ar sugebėjimas lemiamu momentu susikaupt ir normaliai pavaryt. Nebeverkit, ne pasaulio pabaiga tas lietuvių egzas.

 butent ! dar nereiskia, kad padarysi egza 100 procentu, vien del gero pazymio semestre ar neturedama ne vienos n raides.

Žinutė parašyta: 2010-07-07 00:29:00 | Nuoroda
jusste rašė:

Kaip abiturientams sekasi laukt rezultatų? ;)

 aj nieko tik seip lipam sienom, nervinames ir ziauriai prakaituojam :DDDDD

Žinutė parašyta: 2010-07-07 19:51:30 | Nuoroda

o tie, kurie gavo apie 40-60  visus uzd issprende?  ar tikejotes tiek gaut? :)

Žinutė parašyta: 2010-07-07 20:19:26 | Nuoroda

o gal kur atsakymai yra egzo?????

Žinutė parašyta: 2010-07-09 23:56:57 | Nuoroda

jei rasyciau matematikos apeliacija, didele tikimybe, kad sumazintu man procentus?? ;OO

 

gal kas raset jau?

Žinutė parašyta: 2010-07-10 00:07:06 | Nuoroda
maiklasjordanas rašė:
MisCriminal rašė:

jei rasyciau matematikos apeliacija, didele tikimybe, kad sumazintu man procentus?? ;OO

 

gal kas raset jau?

 as norejau rasyt, bet nedrisau... man cia ziauriai mazi balai matkes.... na, bet susitaikysiu su tuo sykart, tikesiuos gero fizikos balo ir istosiu ten kur noriu

 as gavau keliais maziau nei tu. nesitikejau gaut 70 proc. bet bent jau 45-50. nepadariau gal 3 uzdaviniu. beto as ir tikiuosi stot i VGTU :PP

Žinutė parašyta: 2010-07-17 22:47:47 | Nuoroda

as irgi galvoju apie sita prorama.. ;>

Žinutė parašyta: 2010-07-17 23:16:35 | Nuoroda

as.i vf.

Žinutė parašyta: 2010-07-19 16:20:59 | Nuoroda

noriu cia istot, bet nezinau ar istosiu. ir isvis kartais atrodo, kad visai pasimeciau tarp savo noru. :D

Žinutė parašyta: 2010-07-23 14:32:08 | Nuoroda
tillary rašė:
Inede rašė:
tillary rašė:

nu bet i mokama tureciau istot ane???? pasakykit, kad taip

 su kokiu kb?

 15:D nu i vgtu tikiuos bliamba

 kokia specialybe?