Vartotojo aqwute pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-07 22:45:29 | Nuoroda

 o aš svajoju apie farmaciją, tikiuosi svajones išsipildys, bio taip pat virš 90 turėtų būti, jei nebus tokių žioplų klaidų kaip chemijoj :)

Žinutė parašyta: 2010-07-07 22:52:58 | Nuoroda

 tikiuosi ir as isirasyti i jusu gretas :) ir sulaukti is patyrusiu pirmakursiu kancias pagalbos ir patarimu :)

Žinutė parašyta: 2010-07-07 23:21:10 | Nuoroda

 Chemijos 93 :)

Žinutė parašyta: 2010-07-23 22:51:06 | Nuoroda

 KMU Farmacija Vf. Yra busimu kursioku? brukstelkit i az, butu malonu susipazinti 

Žinutė parašyta: 2010-07-23 22:59:10 | Nuoroda

 Kvietimas jau kiseneje  butu labai smagu susipazinti is anksto su kolegomis :) dziaugiuosi pati ir sveikinu jus ! 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 00:09:04 | Nuoroda
chola rašė:
aqwute rašė:

 KMU Farmacija Vf. Yra busimu kursioku? brukstelkit i az, butu malonu susipazinti 

 o pas tave koks kb buvo?

 20.14 :)

Žinutė parašyta: 2010-07-24 00:17:26 | Nuoroda
chola rašė:

su kokiais balais jus istojot?

 mano 20.14, drauge su 19.54 istojo :)

Žinutė parašyta: 2010-07-24 18:14:27 | Nuoroda

mano facebook: Gintarė Birštonaitė :)

Žinutė parašyta: 2011-06-26 16:09:08 | Nuoroda

 Sveiki visi. Aš jau praleidau metus kartu su farmacija ir galiu tikrai pasakyt, kad chemijos cia reikia ir tikrai daug, vien per pirmus metus mes jau mokėmės 3 skirtingas chemijos rūšis. Taip kad, jei jum su chemija nelabai sekas draugaut, tai pagalvokit ar verta čia stoti, nes chemija yra vienas iš tų dalykų, iš kurių daugiausiai skolų yra pas mus :) Kitas dalykas, jei norit įstoti į nemokamą, tai tam, kad išlaikytumėt nemokamą vietą, reiks padirbėt, nes programa nelengva, o ir studentai (konkurentai) dažniausiai yra stiprūs, todėl visą laiką graužia baimė ar pavyks tą vietą išlaikyti, bet galim padėkoti tiem, kurie per pirmus metus jau 3-4 skolas turi ir muša bendrą vidurkį. Bet jei jau pasiryžot, tai lauksim jūsų rugsėjį ir gal net konspektėliais pasidalinsim, kad lengviau būtų ;)

Žinutė parašyta: 2011-06-26 23:30:01 | Nuoroda

 Chemijoj matematika pati elementariausia, dazniausiai apseinam su proporcijom (buvo labai juokinga, kai chemijos destytoja visa paskaita aiskino, kaip skaiciuoti naudojantis proporcija :D) taip pat kelios paprastos formulytes, kuriu daugelis is mokyklos zinomos, taip kad del to galit nepanikuot :) kiek baisiau buvo su aukstaja matematika, nes ir as pati matkes nemegeja :) na bet ejo ir praejo, gal dar padejo tai, kad destytoja atlaidi buvo, o jei ir nesupranti, tai gali lyst i akis kol suprasi :) bet pasimokyt tikrai teko :)

Del stojamojo balo. Tiksliai jo nepamenu pernai, bet tikrai zinau, kad jis buvo virs 19, nes mum buvo didelis sokas, kad per metus jis taip smarkiai soktelejo ir kiek pamenu buvo beveik auksciausias is visu studiju programu KMU. VF vietu yra apie 40, o musu kurse apie 100. Su savo balais as buvau 13.. todel norint patekt i VF reikia egzus issilaikyt kazkur apie 90proc, na aisku cia priklausys ir nuo to kiek stojanciu bus :)

Žinutė parašyta: 2011-06-26 23:46:57 | Nuoroda

 Del laisvo laiko, tai manau, kad medikai jo turi daugiau nei farmacininkai, zinoma jei esi rimtai pasiryzes mokytis :) nes medikai mokosi ciklais, o mes ariam kruva dalyku vienu metu :) savaite be 2-3 koliu yra retas dalykas musu gyvenime :)

Žinutė parašyta: 2011-06-27 23:34:54 | Nuoroda

Kad maziausias VF balas pernai nebuvo nei 15, nei 18 as jum galiu garantuot, ieskokit neieskoje tose balu skaiciuoklese :)

 

O apie musu mylima chemija, tai pvz neorganine chem., kuri buvo pirma pusmety, tai kokius 70-80proc mokemes ta pati, ka mokykloj, todel nepameskit mokykliniu konspektu, nes tikrai gali praverst :) siaip destytojas pateike medziagos ir apie ivairiu elementu savybes, panaudojima medicinoj, bet to moket nereikejo :) prisidejo dar siek tiek uzdaviniu bei kompleksai is to, ko mokykloj nesimokem, bei ivairios mandros reakcijos, kurias tenka kalt mintinai :)

Toliau ANALIZINE chemija, kitaip tariant zaidimas su mini megintuveliais ieskant pasleptu X`iuku :) t.y. jonu, kurie yra tirpale. darbas uzknisantis, bet prisiziuri tikrai graziu spalvu reakciju metu, o ir mokytis ja nera sunku.

Linksmiausia dalis - organine. Musu siaubas. Medziagos beproto daug, atsiskaitymai kiekviena savaite, ju metu renkames pliusiukus, kurie sudaro dali galutinio pazymio (beje visai nemaza) todel tinget nepatariama, nes ismokt vienam koliui kelis simtus skaidriu su reakcijom buna gana sudetinga :)

 

O siaip tikrai viskas imanoma, tik reikia turet noro ;) konspektu galeciau parodyti jei lb norit, kreipkites i mane asmeniskai :)