Vartotojo Ramu.ne pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-08 23:30:32 | Nuoroda
živilė rašė:

Man tai nusimato labai kuklus gyvenimas, bet del to labai nepergyvenu. Valgyt valgau viska, po brangius klubus nevaikstau ( namuose baliavot smagiau:)) ), o ir brangaus buto tikrai  nenuomosiu - bandysiu gaut bendrabuti. Tiesiog tevu atlyginimai nera kaip Maximos bosu  O dar uz mano moksla jiems reikes moketi, tai isvis...

 Živile, o ką tu ketini studijuoti, kad tau su tokiais aukštais balais reikės mokėti už mokslą?

Žinutė parašyta: 2010-07-09 13:35:02 | Nuoroda
živilė rašė:
~ImaGinatiOOn~ rašė:
 o kur planuoji stot?

 Filosofija VU

tai labai sveikinu su tokiais rezultatais tuomet ! :] beje gal gyvensim tam pačiam barake baltupiuose, aš psichologijon stoju, ar tu ne barake ketini?

Žinutė parašyta: 2010-07-09 22:22:08 | Nuoroda

7kl.uždavinynas 4lt.

8kl.uždavinynas 4lt.

Užduotys savarankiškiems, kontroliniams darbams 9kl.(su atsakymais)  8lt.

Savarankiški ir kontroliniai darbai 10kl. (be ats.)  4lt.

Kontroliniai ir savarankiški darbai, testai 11kl.(su ats.)    4lt.  

Į pagalbą ABITURIENTUI MATEMATIKA  1999-2003 valstybinių ir mokyklinių užduotys su ats. ir sprendimais.  4lt.

 

14 ENGLISH TOPICS exam practice abiturientams egzaminams ruoštis,buvo truputį daryta pieštuku  15lt.      (tikra kaina ~26lt.)

 

Pasirengimo lietuvių kalbos egzaminui užduotys XI - XII kl. (Kalbos kultūra, rašyba, skyryba)  7lt.

Lietuvių kalbos taisyklės,mokinio knyga  4lt.

 

Prancūzų kalba per 30 dienų  10lt.

 

Žinutė parašyta: 2010-07-09 22:23:02 | Nuoroda

pirmos knygos matematikos čia

Žinutė parašyta: 2010-07-09 22:30:29 | Nuoroda

Įdomu kokia žmogui iš Kauno  tikimybė gauti barake kambarį, ir pirmakursiams  ar duoda dviviečių..

Žinutė parašyta: 2010-07-10 09:57:17 | Nuoroda
SuperHP rašė:

Nuo raudono atestato mane apsaugojo 8 is LT, o daug kas, kas gavo ta raudona atestata is LT egzamino surinko maziau nei as :) 

 Man tas pats irgi, lietuvių aštuonetas vienintelis, o su lietuvininke niekad nesutariau, per tuos du metus tiek prisikonfliktavom, žiauriai keista moteriškė ;D  juokingas tas diplomas, įdomu kodėl riba yra 50, juk jei visų 9, 10 metiniai  tai savaime minimum 70 egzų turėtų būti :]

Žinutė parašyta: 2010-07-11 17:30:41 | Nuoroda

Sveiki, nežinot kiek vf vietų psicho šiemet bus? Stoja tai baisingai daug, tūkstantis su viršum, ir pirmu nr ~260 .

Žinutė parašyta: 2010-07-11 17:31:04 | Nuoroda

Sveiki, nežinot kiek vf vietų psicho šiemet bus? Stoja tai baisingai daug, tūkstantis su viršum, ir pirmu nr ~260 .

Žinutė parašyta: 2010-07-11 18:21:34 | Nuoroda
grekuxs rašė:

as irgi ketinu i psichologija vu arba mru. is tikruju matematikos tai nevirskinu, bet jau 12 metu ja atkentejau tai atkentesiu ir dar. uztat psichologija kaip mokslas man lb patinka. nesuprantu prieciom cia ta matematika.... geriau pirmoje vietoje butu lietuviu kalba, ji zymiai labiau lavina logini mastyma nei matematika. matematika iskali ir viskas... turejau 10 metiniame visada, bet niekada nemegau:)

 Lietuvių egzas yra toks šūdas kad baisu, jeigi psichuos būtų pagrindinis egzaminas tai sakyčiau būtų mažų mažiausiai idiotiška , nemanau kad ten labai daug loginio mąstymo, tiesiog, smegenų reikia, suvokt tekstą, o tai ką mokais egzaminui tai su logika tolima, gal vienetai mokytojų ir mokinių kažką ten protingo daro, bet šiaip visi 'išmoksta' kaip reikia suprasti tekstą pagal vertinimo instrukcijas, išmoksta, kokia forma atsakyt į klausimą teisingai, ir čia jau visai nebesvarbu kad protingas žmogus nežinodamas tų a la taisyklių suvokimo gauna mažai, nes parašo kitais žodžiais, O inter[retacijos... procentai visiškai priklauso ant kokios bobutės užsirausi

Žinutė parašyta: 2010-07-12 10:15:19 | Nuoroda
Anele rašė:
Ramu.ne rašė:

Sveiki, nežinot kiek vf vietų psicho šiemet bus? Stoja tai baisingai daug, tūkstantis su viršum, ir pirmu nr ~260 .

 na ,aš svajojau pirmu numeriu,bet kadangi susimaliau matkę,o ir anglų bus nekas ,tai nebent pavyks į Riomerį.

 tai galima juk rinktis anglų arba istorijos egzai , tavo istos tai labai gerai, manau turi šansų įstot į vu,  o dėl tų vietų tai jau pati radau, 75 vf ir 10vnf

Žinutė parašyta: 2010-07-12 12:00:15 | Nuoroda

aš ir 85 gavau ;D

Žinutė parašyta: 2010-07-12 12:21:00 | Nuoroda

ta prasme taip, nieko pačiai daryt nereik, turėjau galvoj kad yra du pasirinkimai anglų egzas istos pažymys arba atvirkščiai :] tai va smagu, gal būsim kursiokės

Žinutė parašyta: 2010-07-13 20:00:03 | Nuoroda
Stewie rašė:

na va, žiūriu matosi turbūt būsimi bendrakursiai :D

 barake gyvensi? Atleisk , jei jau klausiau kur nors .. ;D

Žinutė parašyta: 2010-07-13 22:07:22 | Nuoroda

juokingai skamba 'vaikų' ;D

bp.lamabpo.lt/bp/bpapp_main.html

čia virš laukelių spaudi studijų programų grupių pasirenkamumas ir reikies univerą

Žinutė parašyta: 2010-07-13 22:53:39 | Nuoroda
Stewie rašė:
Ramu.ne rašė:
Stewie rašė:

na va, žiūriu matosi turbūt būsimi bendrakursiai :D

 barake gyvensi? Atleisk , jei jau klausiau kur nors .. ;D

 ne, aš vietinė :D

 jergau, jau net pamiršau kad ir vilniečiai į vu stoja ;D

Žinutė parašyta: 2010-07-14 12:58:28 | Nuoroda
bliucha rašė:
Turka rašė:

taisyklese skaiciau kad ne neco xebriukas taiso. dokumenta wordo formatu kazkur uztikus buvau.

nors viena galima rasyt kita daryt... daug gavusiu nesamoningai per mazus rezus - valio universitetai ploja katuciu - bus priversti stoti i mokamus, o dundukai po kurio laiko unike privales moketis uz moksla nes nepatemps.

nekalbu apie gerai besimokancius ir gerai gavusius.

as manau visiems pasitaike labai skirtingi vertintojai  - vieniems ka tik papuka is gerkles vaikui istraukusios mamytes, 2 metus maciusios savo atzalos pasturgali, kitos siaip paplaukusios menininkes, kitos normalios, kitom px kad tik greiciau padaryt darba ir eit namo ziuret serialo.... juolab kai pacioms mokytojoms yra akys issokusios, sakyti, kad tai tik eiliniai kas mes esantys pamyzciojimai - nesamone.

 Ir cia raso abituriente? !! omg

darbus taisyti aisku vaziuoja kompetetingi zmones, kurie mokesi ta dalyka..ir beja viena darba taiso 3 mokytojai..o jei skiriasi rez. istaiso ir ketvirtas..

 dievaž, iš kur tiek naivumo ir idealizmo, važiuoja tik kompetentingi...geras pokštas. Važiuoja ten belekas, tu ką nemačiusi mokyklose prastų mokytojų? Mano mokyklinė mokytoja sakyčiau kraupoka, papildoma mokytoja absoliučiai kitaip vertina, ir dar mokausi gimnazijoje.. tai net baisu įsivaizduot kokių ten vertintojų prisirenka. Vieniems kontekstų reikia, kitiems nereikia, vieni pastraipų struktūrą žiūri, kitiems dzin... nu žodž, aš tai sutinku su pirmos citatos autore ;D

Žinutė parašyta: 2010-07-14 18:36:27 | Nuoroda

Bluebell, o yra vertinimo instrukcija jau? Gal kokių nors dalykų tiesiog nepastebėjai, tarkime grafiką nubrėžei ne iki pat kraštų ir visokių kitokių smulkmenų.. o beje, galima į nec'ą nuvažiuoti egzaminų pasižiūrėt. Po apeliacijos parašyk kiek gavai, tikrai įdomu

Žinutė parašyta: 2010-07-15 18:19:24 | Nuoroda
Sandruti rašė:

Kaip jums toks variantas: nueinu į mokyklą rašyti apeliacijos ir išgirstu atsakymą, kad negaliu, nes viską jau patvirtino. Negana to, dar lieku apšaukta, kam anksčiau neatėjau. Nesvarbu, kad abiturientams duotos trys dienos, kad galėtų pagalvoti..... Viršune. Dar kažkaip pyktis neimtų, jei normaliai pasakytų. Maždaug, negerai išėjo, bet dabar nieko nebegalim padaryti... Bet ne! Čia su pasipiktinimu! Kaip čia dabar drįso kažkas paskudinę dieną ateiti! Tik pamanykit, kas apšaukė dar....! Bobelė pusę gyvenimo laborante buvo, mėgintuvėlius plovė ir šiais metais gavo raštinės vedėjos pareigas... O jau ego išaugo penkiolika kartų.... Nosį užrietusi, girdi, kas per aš...... Oi, kaip sunervino..........

 eina sau, kaip nepernešu tokių...  reikėjo griežtai, pačiai aprėkt, ir nesicackint, sakyt kad apskųsi ją, negali taip elgtis, ir išvis iki paskutinio ieškot teisybės, blyn kažkokia tingi pinda galbūt atėmė galimybę pasikelti procentą.

Žinutė parašyta: 2010-07-15 21:20:22 | Nuoroda

Temos autoriau, rimtai pirmas pradėjai 'kieno iš mūsų balai aukštesni?' , o vėliau kabinies prie žmogaus, kad puikuojasi konkursiniu.... nežinau, ir nereikia čia taip bobiškai reaguoti, manau draugiškai patarimų davė, tiesiog rašei kad uliavojai daug, tai ir sako jei pijokas nepasimokysi..ko čia taip stradalinti, ne pijokas tai ne pijokas.

Žinutė parašyta: 2010-07-17 12:34:14 | Nuoroda
mes_nugalesim rašė:

vargstat be reikalo su tom apeliacijom, negi taip sunku susitaikyti su tuo, kiek surinkot? niekas kitas nekaltas del jusu ziniu ivertinimo tik jus patys, kiek mokejot, tiek ir gavot, tad cia ir apeliacijos maza ka pades, susimastykit, gal is tiesu nesat verti to aukstesnio balo? 

 nesuprantu taip kalbančių žmonių, ar įsivaizduojat kad ten kažkam rūpi tikslumas kai reik taisyt dvidešimt tūkstančių rašinių, ar įsivaizduojat kad visos mokytojos vienodai mąsto ir vienodai sąžiningos yra... bet gal iš tiesų? žmogus neišlaikė... o mokės devynetais, nu lochas, adaptas, matyt pervertino save, visgi davė apeliacija ir parėjo 50 proc.  Nu ir dabar nežinia kaip čia suprast... gi vertina KETURI vertintojai pirmą kartą, ir dar nežinia kiek antrą, po apeliacijos...