Vartotojo ak.fak pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-08 19:42:38 | Nuoroda
pongo rašė:

O ar yra kada buvę ir iš vis ar įmanoma, kad po apeliacijos gauni mažesnį balą ir tau jį įrašo į atestatą, nes vieni sako, kad po apeliacijos balas lieka toks pats, arba pakyla, o kiti , kad balas gali būt ir mažesnis. Galbūt kas nors žino, kaip yra išties? 

 Yra buvę. Balas gali būti toks pats, gali būti aukštesnis ( nors, kiek žinau, nedaug pakelia, jei ir pakelia), taip pat esamą balą gali ir numušti. 

Žinutė parašyta: 2010-07-09 23:44:10 | Nuoroda
Seniai matytas
rašė:

O studijuojant filosofiją, ar daug gilinamasi į religiją? Esu netikintis, todel religijos mokymasis man reiškia laiko švaistymą..

 Dažnai filosofija remiasi religija : )

F.Bacono pamąstymas : " Truputis filosofijos atitolina nuo religijos, o daug filosofijos prie jos sugrąžina." 

Žinutė parašyta: 2010-07-25 15:27:42 | Nuoroda

He, čia toks užburtas ciklas: kiekvienais metais būsimieji studentai  ramina ir guodžia būsimuosius abiturientus, nors patys gerai supranta, kad tai nėra efektyvi pagalbinė priemonė, kuri  numalšintų vis labiau artėjantį psichologinį nerimą. O supranta todėl, kad patys buvo jųjų vietoje. :)))   Ciklas. 

Nemiegam, po biški bundam iš gilaus 11 - tos klasės miego , vis galvojam, " kontempliuojamės" savyje, bet tik tiek, jokių  konkrečių veiksmų :D 

 

 

 

Žinutė parašyta: 2010-07-27 14:09:18 | Nuoroda

Aš kažkaip galvoju, kad egzai turėtų būti sunkesni mums, abiturientams,  laikantiems 2011m. Nes visad jaučiama tokia tendencija, jog kas antri metai egzaminai būna sunkūs. O šiemet jie nebuvo tokie, pernai buvo sunkesni.  

Žinutė parašyta: 2010-07-27 15:05:46 | Nuoroda

Na, aš apskritai kalbu, dar prieš tą "lygių sintezę" taip buvo - kas antri metai sunkūs egzai, net apie PUPP tą galima pasakyt  :) O kad lygiai sujungti, man rodos, mūsų dalią neabejotinai  tik lengvina tatai :D   

Žinutė parašyta: 2010-07-27 18:20:13 | Nuoroda

Palyginus su 2008 metais ir 2009m. PUPP ( imant bendru mastu) buvo lengvesni 2008m.  :) Nors, man ameniškai, pernai nebuvo sunkūs ;D kaip Tau?  

Žinutė parašyta: 2010-07-27 23:10:15 | Nuoroda
Sandrittta rašė:
ak.fak rašė:

Palyginus su 2008 metais ir 2009m. PUPP ( imant bendru mastu) buvo lengvesni 2008m.  :) Nors, man ameniškai, pernai nebuvo sunkūs ;D kaip Tau?  

 man irgi nebuvo sunkus, bet tikrai ju kazkodel bijojau nors visi sake kad ten juokai  va atsimenu tik teksto suvokimas kiek sunkesnis pasirode, bet is jo pradus tasku vistiek pavyko bendra 10 gaut.. :)

 Šauniai Tu čia. O tekstas, man rodos, buvo Hessės, tad nieko nuostabaus :D 

Žinutė parašyta: 2011-01-15 17:22:45 | Nuoroda

Įdomu, šiemet  daug bus teisininkų  'prikeptų' ? : D  Kas rimtai galvoja teikti prioritetą šiai specialybei? 

Žinutė parašyta: 2011-01-16 22:04:35 | Nuoroda

Anglų k., Lietuvių k., istorijos ir matematikos pažymio.  

Žinutė parašyta: 2011-01-18 19:28:36 | Nuoroda

Žinoma, užtenka. Esmė tame, kad stojant su A lygiu Tau prie balo stojamojo yra pridedamas +1, o jei matematikos B lygis, Tau nieko nėra pridedama.   

Žinutė parašyta: 2011-01-18 19:28:37 | Nuoroda

Žinoma, užtenka. Esmė tame, kad stojant su A lygiu Tau prie balo stojamojo yra pridedamas +1, o jei matematikos B lygis, Tau nieko nėra pridedama.   

Žinutė parašyta: 2011-05-10 20:23:45 | Nuoroda

I am going to try.  

Žinutė parašyta: 2011-05-29 17:43:51 | Nuoroda

Aš nesuprantu žmogaus, kuris apie specialybę, kurią žada pasirinkti, klausia kitų nuomonės. Po velnių, jeigu Tau patinka ir Tu matai save su ta specialybe tolimoje perspektyvoje, tai ir rinkis. Visi žinom, kad MRU šūdas, bet jeigu kitaip neišeina, nepavyksta įstot kitur, tai ką daryt.  

Beje, kas iš to, jei žmogus bus 1 iš 50,jeigu jam ta specialybė nepatiks?  Tu gali būt 1 iš 1000, kuris sėkmingai įsidarbins,  ir atlikinės  savo darbą suinteresuotai.  

Žinutė parašyta: 2011-06-02 13:04:33 | Nuoroda

"Stojamosios studijų įmokos šiemet nėra. Nereikia mokėti ir už prašyme nurodytų pageidavimų koregavimą."  Na, kaip suprantu, tai taip, nėra.

Žinutė parašyta: 2011-06-02 22:41:44 | Nuoroda

kas žinot, kiek kainuoja studijuoti teisę VU ? Niekur nerandu info.. 

Žinutė parašyta: 2011-06-02 22:50:48 | Nuoroda

Nekenčiu vilniaus univero puslapio, niekad nieko neįmanoma rast, užknisa 

Žinutė parašyta: 2011-06-05 11:53:18 | Nuoroda

Sakykit, kiek kainuoja metams VU studijuoti teisę ? Be to, apie kokį magistrą kalbat, jeigu studijuojant teisę, tarkim, VU, po 5 metų studijų iš karto gaunamas ir magistras? Aš pati galvoju apie teisę, bet po paskutiniųjų egzų jau supratau, kad į VU be šansų į nemokamą vietą pakliūt. Visi egzai turi būt virš 90.  Šiaip, mano manymu, jei studint teisę, tai tik VU.  

Žinutė parašyta: 2011-06-05 12:42:36 | Nuoroda

Turiu pažįstamų, kurie patys studijuoja MRU ir skundžiasi tiek akademiniu jaunimu, tiek pačiais dėstytojais. Apskritai, visad kartoja, kad labai gerai pagalvot, ar nori stoti į teisę, tikrai sunku prasimušt, netgi jei ir turi pažįstamų, praktika labai sunku rast... Nežinau, manau, VU toks daugiau 'koncentruotas' univeras negu MRU. Be to, VU 5 metai ir magistras, romery 6 metai ir tik tada magistras.

O 4,5 tūkst., tikrai nėra labai jau daug..nepalyginsi, kiek reikia medikams, psichologams ar menininkams mokėt.. 

Žinutė parašyta: 2011-06-05 17:48:08 | Nuoroda

Kada maždaug ateina atsakymai iš universitetu/kolegijų?  

Žinutė parašyta: 2011-06-06 11:00:17 | Nuoroda

Iš tikrųjų dar nežinau, bandysiu stot gryn į teisę, be jokių valdymų ir pan., o tada jau žiūrėsim pagal įdomumą :D  Konstitucinė teisė nieko būtų.. O pats/pati?