Vartotojo pikee pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-04 16:01:06 | Nuoroda

Sveiki, gal kas galit papasakoti kaip tie seminarai vyksta?

Žinutė parašyta: 2010-07-04 18:06:01 | Nuoroda
aviator rašė:
pikee rašė:

Sveiki, gal kas galit papasakoti kaip tie seminarai vyksta?

 Pirmiausia noriu pasakyti, jog visiškai sutinku su kupu, kad neprisižaiskit su svajonėm, per dideliu optimizmu ir kažkokiom ambicijomis, nes jau geriau iš karto viską apsvarstyt, nei po to išeit mokslo metų vidury.

 

Seminarai yra kiekvienai grupei atskirai, kiekvienos srautinės paskaitos su kažkokiu paskirtu seminaristu, jų metu ne tik klausaisi dėstymo, bet ir analizuoji pats, dalyvauji, kalbi, ginčijiesi: pas H.Šinkūną, kuris dėstė seminaruose mūsų grupei Politiką, reikėjo ruošti ir prezentacijas iš tokių autorių veikalų kaip Aristotelis, Platonas, Ruso ir tt. Per seminarus rašomi koliai, pirmame semestre - tik per juos, antrame - ir per juos, ir per kai kurias paskaitas, todėl kartais seminarų kolis gali būti slenkstis į egzaminą (ypatingai svarbu pas Konstitucinės teisės dėstytoją Normantą, kurio metodams ir dėstymui ruoštis jums reikėtų psichologiškai pradėti jau nuo dabar :D ) Žodžiu, seminaruose paskaitų medžiaga iš esmės aktyviau ir gyviau iš(si)aiškinama.

 Ačiū. Dabar jau šiek tiek aiškiau. :} O kas su tuo dėstytoju ne taip? Ar kaip tik priešingai? :}

Žinutė parašyta: 2010-07-04 18:37:31 | Nuoroda

Na taip. Ir nereikia turbūt tikėtis, kad bus lengva. Beje, kelintam kurse studijuojat? :}

Ir dar norėčiau paklausti klausimo, turbūt dažniausia pasikartojančio šitam forume: su kokiais balais įstojote? :} Ir šiaip tarkim ką rinktumėtės geriau MRU teisę nemokamą ar VU mokamą?

Žinutė parašyta: 2010-07-04 19:11:53 | Nuoroda

Na ką gi, ačiū už info ir nuomonę. Panašiai ir aš mąstau, svarbiausia stengtis ir daryti. :}} Greit jau ir aš sužinosiu ar įsijungsiu į jūsų, teisininkų, gretas, tikiuosi pasiseks. ;}

Žinutė parašyta: 2010-07-11 11:22:48 | Nuoroda

Mane labai domina Dell Inspiration 1564. Šiaip naudočiau tik darbui ir naršymui internete. Gal galėtų kas pasidalinti mintimis/ patirtimi? :)

Žinutė parašyta: 2010-07-23 23:41:32 | Nuoroda

Ei, sveiki! Jungiuosi prie jusu!!! :)

Žinutė parašyta: 2010-07-23 23:48:47 | Nuoroda

Hei! Ir aš įstojau. :}

Žinutė parašyta: 2010-07-25 01:21:16 | Nuoroda
Instrukcija. rašė:
pikee rašė:

Ei, sveiki! Jungiuosi prie jusu!!! :)

 Is kur busi? ;) smagu, kad jau trise esam :)

 Iš Šilutės. Iš kur tu, Živile? :} Jau padavei dokmentus gal? :}

Žinutė parašyta: 2010-07-25 01:23:07 | Nuoroda
ruduoas rašė:

 su kokiais balais įstojot į vnf ir vf?.. 

 Mano buvo 18,60

Žinutė parašyta: 2010-07-27 15:53:23 | Nuoroda

Živile, bus. :}} Važiuosi? Nes aš tai labai labai norėčiau. :}

Žinutė parašyta: 2010-07-27 16:30:28 | Nuoroda

Ir apskritai, kas žadat važiuoti į fuxus? :}

Žinutė parašyta: 2011-07-26 19:41:57 | Nuoroda

 Sutarti reikia pasirasyti VU priemimo skyriuje (Sauletekio al. 9). :)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 22:15:31 | Nuoroda
Boombling rašė:

 Klausimėlis: jeigu aš noriu nutraukti sutartį studijom DAR NEPRASIDĖJUS,ar bus skiriama kažkokia bauda ar ne?

 Manau, kad ne. Sutartį nutraukus iki pirmos sesijos nieko moketi nereikia. ;)