Vartotojo Ameloxi pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-05 10:30:01 | Nuoroda

Aš pati žadėjau jau rašyt šiandien, pasiskaičiau, kad ir nuvertint gali, o daugumai ir pakelia vos keliais balais, tai galvoju nevarysiu dievo į medį, tegu būna tiek kiek gavau :)

Žinutė parašyta: 2010-07-05 10:39:42 | Nuoroda

Na aš irgi dar žiūrėsiu kur įstosiu...Nes tik į vln ir klp rašysiu, klp tai mano namai, čia buto nereik, o jei vln nemokamai įstosiu tai ir nežinau, klasiokė irgi žadėjo stot, bet irgi neaišku kaip įstos, jeigu ką visi susirašysim :P

Žinutė parašyta: 2010-07-05 14:23:14 | Nuoroda

Nu pas mane tik klaipėdoj ekonomika gali būt mokama, kitur nemokama, pažiūrėsiu ką pasiūlys ir pasirinksiu....tarkim paskutinę 12-ą rašysiu  visuomenės sveikatą kaune, jei iš vis net neįstosiu i mokamą klaipedoj, tai ją ir pasirinksiu, jei įstosiu klaipėdoj studijuosiu :)

Žinutė parašyta: 2010-07-06 15:50:58 | Nuoroda

Dėl bendrabučių, tai žinau, kad yra gan prasti, bet naujos statybos bendrabučiuose ten vos ne ponų vaikai mokos ir tik su kyšiais neblogais praeina, bet užtat jei gauni daug nereik mokėt..Iš pažįstamų vienas vaikinas net pats vienas dvivietį kambarį nuomojas ir už nesantį žmogų taip pat moka...

Žinutė parašyta: 2010-07-08 12:01:54 | Nuoroda

Maždaug panašiai,. turbūt buvo labai aukštas praeinamasis balas, aš irgi nusivyliau labai istorija ir lietuvių atidavus tiek pastangų :(

Žinutė parašyta: 2010-07-08 12:13:55 | Nuoroda

:) kaip b lygis patyliu, būtų 60 gerai, jei jau į savo verslus neįstosiu, tai bent kokią visuomenės sveikatą :D mama norėjo, kad gydytoja būčiau, bet kad chemijos nemokėjau :D

Žinutė parašyta: 2010-07-11 17:02:53 | Nuoroda

Aš irgi pritariu, jei tokius balus turi tikrai pasirinkimas ką studijuoti yra didelis, o vat kaip mano, tai čia laimės dalykas ar įstosi į tai ką tikrai nori :)

Žinutė parašyta: 2010-07-12 16:02:55 | Nuoroda

Kaip tikėjau 60, tai ir gavau, b lygis pavare :D

Žinutė parašyta: 2010-07-15 12:11:46 | Nuoroda

Aš anglų vakar padaviau apeliacija, nes man arba istorijos reik arba anglu, o vienoj profesijoj tik anglų, ir jos balo truputuka trūksta...Tai va, susitaikiau su viskuom, kad ir pamažės ir padidės ir visai ramia širdim nunešiau

Žinutė parašyta: 2010-07-18 20:24:07 | Nuoroda

Klausykit, o jeigu anglų apeliacijos rezultatus tik 22 sužinau, o jau 23 bus paskelbta kur įstojom, tai ta sistema spės viską sutvarkyti laiku...Jau baisu pasidarė???

Žinutė parašyta: 2010-07-21 16:23:16 | Nuoroda

Aš trečiu, sakė gerai čia...:D dar miestų inžinerija gerai :D

Žinutė parašyta: 2010-07-21 19:07:21 | Nuoroda

Mano draugas ten studijuoja. Į nemokama  vietą virš 16 kb...o i mokama tai nuo 14 gal kažkur. Šiaip sakė viskas ten neblogai, yra kirvukų dėstytojų, yra ir ką pakalt ilgai ir sunkiai reikia...Kaip žinau ten matematika labai sunku, net 70 matkę išlaikę jei nesistengia gauna neigiamus įvertinimus iš egzaminų...Bet jei įstoji i nemokamą daro daugiau nuolaidų, netgi atleidžia nuo egzaminų, kurių neišlaikai...

Žinutė parašyta: 2010-07-21 22:52:55 | Nuoroda

Na, aš kadangi apeliantė, viską dar galėjau keist, tai irgi buvau tvm pirmoj vietoj, kai sužinojau, kad darbe nlb pageidaujama...Ir šiaip, kad gali balus nusipirkt, tai parašiau dvi mru ir vgtu aplinkosauga pirmas...Dabar rami ir patenkinta...:)

Žinutė parašyta: 2010-07-21 23:40:23 | Nuoroda
Mantukas. rašė:
Golde rašė:

Mantai, mano mastymas toks pats :D bus taip, kaip turi buti ir viskas! Labai noreciau i VIV, bet jeigu kas, tai i informologija :)

O del TVM tai mokytis imanoma, mano pusbrolis tenai, sake tarptautinis verslas normaliai, nors aisku daug turciu vaikeliu, bet jie su laiku iskrenta arba daug moka uz darbus.

 Ei, o koks tavo balas į VIV, nes apsižiūriu konkurentus ir kadangi mano ne įspūdingas, tai daug vličių neturiu :D

 Nepakėlė, liko tas pats :DD net nežinau kam pakėlė, būtų nors vienu balu sumažinę, bučiau nors žinojus, kad dar kartą gerai peržiūrėjo, o dabar velnias žino ;) ...

Žinutė parašyta: 2010-07-21 23:41:08 | Nuoroda

ne ta pacitavau, ai žodžiu į tą klausimą dėl pakėlimo :)

Žinutė parašyta: 2010-07-21 23:47:13 | Nuoroda

Pas mane kažkaip vis kokio 0,2 trūksta arba 0,2 daugiau turiu ir neaišku su tais stojimais...:) ir tai šimtą kartų peržiūrėjau savo duomenis ar tie, kad klaidų nebūtų ir kad įstočiau...:) paranojikė...

Žinutė parašyta: 2010-07-21 23:53:03 | Nuoroda

Mane apeliacijos gelbėjo, nes šiandien užsimaniau ne tarptautinių verslų tvm, o mru :) linkių sėkmės įstot kur nori...

Žinutė parašyta: 2010-07-22 00:11:22 | Nuoroda

Negąsdinkit, pasaulis apsivertė, aš gale tokių vėjų prirašius :DD

Žinutė parašyta: 2010-07-22 15:34:57 | Nuoroda

Sveiki, aš be žalingų įpročių, gan rami, norinti ramiai mokytis, bandau stoti į Vilnių, greičiausiai mru arba vgtu, norėčiau taip pat susirasti kokią kambariokę panašaus charakterio, kad netektų bartis dėl triukšmo ar šiaip dėl asmeninių daiktų naudojimosi...Kas susidomėjo tegu parašo :)

Žinutė parašyta: 2010-07-23 15:13:31 | Nuoroda

Nu man irgi dar nieko nėr, ką daryt, ką daryt, vietos nerandu :((( jau man lamabpo ir studijos lankomiausiais tinklapiais gavos...bandysiu eit miegot...