Vartotojo Padre pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-05 14:23:32 | Nuoroda

Sveiki, pats planuoju bandyti stoti šią kryptimi. Pats seniai esu baigęs meno mokyklą. Praitais metais lankiau piešimo pamokas. Piešimo egzaminui turėčiau pasiruošti, bet kompozicijos labai sunkiai. Iš e-books mokausi perspektyvos, kadangi gyvenu provincijoje, tai JAM'a gan sunku lankyti - neįmanomą. Tai šia kryptimi galima sakyti esu beveik savamokslis. :) 

Norėčiau paklausti ar piešimo metu būtinai reikia štrichuoti akademiniu, ar galim spalvinti ir tonuoti sukuriant erdvę? :]

Ar kompozicijos metu galima nauduoti braižymo priemonėmis (liniuotę) ? :)

Gal dar kokių patarimų turit pasirengti šiam egzaminui? : )

 

P.S. jei dar kils klausimų, o tikriausiai kils, tai parašysiu, nes vienam nieko nepadedamam šiam egzui pasirengti yra velniškai sunku.. :]

 

Žinutė parašyta: 2010-07-05 23:08:31 | Nuoroda

O kas lankete JAM'a, gal būtu geranoriški ir pasidalintu užduotumis ? :]

Tikrai sukramtyčiau ir suprakaitu padaryčiau keleta jų.. Nes nelabai įsivaizduoju kokios jos yra ir kaip atrodo... :\

Žinutė parašyta: 2010-07-06 23:51:13 | Nuoroda

Labai dėkingas, papaišysiu.. :]

 

O piešimas vyksta ant vieno A3 formato lapo iš viejų pusių ? reikia nusibrežti planą ir nupiešti iš trijų pusių vaizdą ? :)

Žinutė parašyta: 2010-07-07 13:09:24 | Nuoroda
fainaa rašė:
Padre rašė:

Labai dėkingas, papaišysiu.. :]

 

O piešimas vyksta ant vieno A3 formato lapo iš viejų pusių ? reikia nusibrežti planą ir nupiešti iš trijų pusių vaizdą ? :)

 Tu klausi apie piesima ar apie kompozicija?

 apie kompozicija.. :]

Žinutė parašyta: 2010-09-14 22:22:12 | Nuoroda

AŠ!

Žinutė parašyta: 2010-09-22 22:05:28 | Nuoroda

mokaus lietuvių ir matieka.. :D bei paišau po biški.. :))))) reikės dar istorja pažiūrėt.. :] O kaip pati? :))))))

Žinutė parašyta: 2010-09-23 22:21:39 | Nuoroda

Man įdomiausia tema - architektūrinė kompozicija, nes nežinau kas nuo ko ir kur prasideda.. : o kaip ten su tom projekcijom, kaip įgyvendinti nupiešti.. :))) O viskas kitkas savo jėgom.. :)))

Žinutė parašyta: 2011-02-28 14:59:48 | Nuoroda

Ką pateiks, tą ir piešim. Net nežinau, ko reiktų tikėtis stuojamuosiose, tai reikia viską piešti, ką gali sugalvoti, mano manymu, tai paprastus, nesudėtingus pastatus.

Man kyla klausimas, ar išlaikius stojamąjį galima patekti į šiuos univerus: VGTU,  VDA ir KTU, ar reikia laikyti tame universitete, kur nori studijuoti? :)

 

P.S. Gal kas žinot dar dar daugiau informacijos apie kompozicijos egzaminą. :>

Žinutė parašyta: 2011-03-06 20:10:52 | Nuoroda

Gal norėtum papasakoti, kaip tau sekasi ruoštis kompozicijos? :))))

Žinutė parašyta: 2011-03-06 20:43:12 | Nuoroda

hm.. Kiek girdėjau jokių braižymo priemonių negalima naudoti, taip ?  Kokia technika tavo nuomone patį darbą geriau atlikti? Kai paišai perspektyvą, tai tuos taškus popieriaus lape pasižymi? Ir kaip mąstelius susitvarkyti, kad nebūtų platesnis/aukštesnis nei nupieštame plane.. :)


Žinutė parašyta: 2011-03-06 21:07:21 | Nuoroda

 Man tiesiog tas mąstelis nelabai aiškus 1:100, tai 100 kartų didesnis piešinyje nupieštas statinys nei plane? :]]] Beje, tai kai eisiu į stojamąjį, iš kur tada man žinoti ar neštis man spalvų, ar ne? :]]

Ruošios, esu savamokslis, tai net nežinau, kaip gausis, esu pripiešęs daug piešinių susijus su egzaminu architektūros, bet pats matau ir jaučiu, kad su mąsteliais nesueina kažkas.. :)) Piešiu paprastus pastatus: kioseklius, paviesines visokias aikšteles ir t.t. :]

Žinutė parašyta: 2011-03-08 19:57:11 | Nuoroda

Visko duomiosi ir viską apie perspektyva žinau, na ne viską, bet nemažai. Tik vienas dalykas neaiškus, kaip perspektyvoje reiktų pažymėti metrą ? :]

Žinutė parašyta: 2011-04-20 15:40:16 | Nuoroda

O  kai piešimo užduotį darai ir išlaikyti nori perspektyvą, tai maždaug reikia orientotis?

Kokiom priemonėm geriausia kompozicija daryti, kad pritraukčiau vertintojų dėmesį? Beje, o planai turi būti tokie: tarkim 1cm plane ir 1m perspektyvoje (koki mąsteli pasirenki), palei mąsteli svarbu daryti? 

Žinutė parašyta: 2011-04-24 00:13:42 | Nuoroda

Aš kiek suprantu, šitas egzaminas gal labiau patikrina ne tiek, kiek piešimo įgūdžius, bet tiek erdvinį mąstymą, suvokimą (daiktų proporcijos, šešėliai, perspektyvar, žinoma, ir piešimą) Na čia tik mano nuomonė. :]

 

P.S. Kuo skiriasi inžinerinė architektūra ir architektūra ?

Žinutė parašyta: 2011-06-18 17:49:01 | Nuoroda

Gal kas žinote panašių kompozicjios ir akademinio piešimo užduočiu, kuriuos galėtų būti egzaminuose. :)

Žinutė parašyta: 2011-06-30 11:58:28 | Nuoroda

Čia yra bendras rezultatas.. :))) gavau 55

Žinutė parašyta: 2011-07-04 21:07:00 | Nuoroda

Dabar nežinau kokia skaičiuoklę naudoti, nes žiūrint į LAMA BPO skaičiuoklę, mano KB yra 16,57, o VGTU skaičiuoklę 17,47, tai kuri tikra ir kurią naudoti ? :OOOO Tokia didelė paklaida.. ;s

Žinutė parašyta: 2011-07-04 21:52:28 | Nuoroda

Parašiau į PM. :}

Žinutė parašyta: 2011-07-04 22:03:45 | Nuoroda

Dašuto, ką blogai padariau, savo anglų pažymi įrašiau į "antroji užsienio kalba", o ne į "užsienio kalba".. :D

Žinutė parašyta: 2011-07-20 20:10:30 | Nuoroda

Turbūt man, su 17,49 KB architektūra vf, į jokį universitetą neįmanomą įstoti? :]