Vartotojo Uncle_Sam pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-24 10:24:29 | Nuoroda

Netikiu, kad neįstojom. Netikiu. Mano KB ya 4 punktais didesnis už praeitų metų konkursinį balą į kolegiją. Tai WTF? Jei niekur neįstojai, tai langelis lieka tuščias? Atsakykit tie kurie gavo kažkur pakvietimus.

Žinutė parašyta: 2010-07-24 10:25:47 | Nuoroda

Taipogi gal kažkas įstojote į teisę? Su kokiu balu?

Žinutė parašyta: 2010-07-24 10:35:47 | Nuoroda

Trūksta žodžių, velniava kažkokia. Manau, jog tie kurie vis dar spokso į tuščius langelius (including me), tikrai kažkur įstojo, tik pati lama belekaip sufailino.


Žinutė parašyta: 2010-07-24 10:39:53 | Nuoroda

Bullshit. Netikėkit kitų kalbom, mum reikia laiko, ir viskas. Bet aš bbd kaip krito lama mano akyse, ir visų abiturientų akyse.

Žinutė parašyta: 2010-07-24 10:41:03 | Nuoroda

TAI NORIT PASAKYTI, KAD VF VIETOS JAU PASKELBTOS GALUTINAI? Netikiu. Ne, ne, ne.

Žinutė parašyta: 2010-07-24 13:42:28 | Nuoroda

Viskas? Rezultatus visi gavo? Su vf, ir vnf viskas baigta? Ar dar laukt kažko? Tikėtis?

Žinutė parašyta: 2010-07-24 14:00:46 | Nuoroda

Taigi, kaip ir kiekvienas abiturientas užpildžiau savo prašymą, ir prasidėjus šitai debiliškai lamos atrankos sistemai, maniau, jog įstosiu tikrai kur turėčiau įstoti, BET pasirodo, jog gavau vieną pakvietimą į išplėstines VNF studijas. Esu tikrai šokiruotas kaip mūsų vyriausybė neataskingai pažiūrėjo į lamos veiklą, ir dabar nebežinau ko tikėtis, ar aplamai aš įstojęs, ar ne?

Situacija tokia, mano KB stojant į teisę 15.34. 1 prioritetas Vu, 2 MRU, abi teisės, parašiau šiaip, "dėl vaizdo", žinojau, kad ten manęs nepaims, na ir trečioje vietoje įrašiau SMK VF teisės studijas, palikau tik NL, nes buvau garantuotas, kad turiu ten įstoti. Ok, koks stojamasis balas į SMK teisės studijas? 11.2. Wait a minute, kažkas čia netaip... Žmonės į kolegijas stoja su vidutiniais mokykliniais brandos egzaminų rezultatais, o aš išsilaikiau valstybinius LT 68, EN 83, IST 23, ir neįstojau į NUOLATINES KOLEGINES TEISĖS STUDIJAS? Mano KB VF stojamaji KB viršijo 4 punktais. Jei LAMA puslapis lūžinėjo, striginėjo, rodė belekokius skriptus, o rezultatus sužinojom tik dabar, tai ką man aplamai galvot? Nežinau, liūdna.

Žinutė parašyta: 2010-07-24 14:12:31 | Nuoroda

Nori pasakyti, jog KB kilo daugiau nei 4 balais?????

Žinutė parašyta: 2010-07-24 14:15:36 | Nuoroda

Kitoje temoje apie SMK vienas iš forumo narių rašė jog neįstojo su ~16.50kb i smk vf teisę. O su panašiu balu mano buvęs klasiokas įstojo į vnf VU išplestines politologijos studijas. POLITOLOGIJOS STUDIJOS, kai vf nl studijos ten reikalauja ~20kb ir daugiau. Tai JMJ ar kažkas man gali paaiškin tokį fenomeną? Kolegija reikalauja daugiau nei universitetas? 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 14:16:52 | Nuoroda

2 minutės nepraėjo, ir jau putoji, kad viena esi.

Žinutė parašyta: 2010-07-24 14:31:49 | Nuoroda

Bambukaz > Pripažink, pykti ant lamos yra dėl ko. Ir manau kiekvienas sutiks, kad jie šiais metais velniškai sufailino, ir pasišiukšlino visų akivaizdoje. Serverių lūžinėjimas, atsakymų neprieinamumas einant antrą parą nuo tariamų atsakymų gavimo dienos, ar taip turi dirbti švietimas? Ir tai kažin ką tie kompai suskaičiavo, jei jų saito kokybė lygi nuliui, galima suabejoti ir apie jų atrankos sistemos kokybę.

Liūdna, labai liūdna.

Žinutė parašyta: 2010-07-24 14:50:50 | Nuoroda

Gal kas žinote kada tos kreivės bus? Diagramos?

Prieš stojimų rašymą susidarė paprasta nuomonė, surašai viršuje univerus "ant durniaus", jei netyčia įstotum, o toliau kolegijos. Vienaip ar kitaip visi galvojo, kad įstos į VF. Bet paradoksas.. kaip čia pasakius.. magiškas, pasakiškas. Kb kilo 4 balais? Nesitiki.. Jaučiuos lyg šuo, tampomas už pavadėlio lamos. Nevadinu savęs kvailiu, kad pasiklioviau ta bandos nuomone, kaltinu lama, kaltinu visą švietimo sistemą, kad su mumis pasielgė kaip su sušiktais bandymų triušiais.

Žinutė parašyta: 2010-07-24 14:55:24 | Nuoroda

Ko gero taip jaučiuosi ne vienas aš, oi ne vienas.

Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:18:48 | Nuoroda

Jei kas turit taipogi kažką fenomenalaus papsakot, rašykit. Gal įdomų skaitalą susuksim.

Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:31:08 | Nuoroda

Lauryna > Tiesą pasakius ne, nekaltinu, nes kalbame apie kolegijų niuansus. Taip sutinku, jei kalbėtumėme apie universitetus, kaltė būtų mano. 

Kolegija, kolegija, kolegija.. Ankščiau žmonės galvodavo apie ją laikydami mokyklinius egzaminus! O dabar priėjom iki to, kad su visai normaliais VBE balais turi abejoti ar į ją įstosi..

Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:38:47 | Nuoroda

36000 jaunuolių tapo bandymo triušiais :) Taip neatsakingai pažvelgt į tokio masto minios likimus, siekius, ambicijas, bei norus - tam reikia turėti drąsos.

Pikta, kad lama nesusilauks užsitarnautų priekaištų, nes visi laimingi, kad jie GAVO pakvietimus, nors tai buvo lamos PAREIGA juos paskelbti laiku.. Įdomu kas ten per programos dirba.

Kreivės ir diagramos parodys dar didesnius stebuklus, kaip antai KB kyla 4 punktais. Ar kaip konkursas į kolegijas tampa "kietesnis" nei į univerus.

TO nesitikėjau.

Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:46:42 | Nuoroda

Same shit. Iki kosmoso. Nuo 1,5 - 3 balų teisės kilo. Linksma

Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:53:58 | Nuoroda

Didelis DĖKUI lamai, ir Lietuvos švietimo ir mokslo ministerijai už "garantuotą" ateitį. Kažkas minėjot sprogdinimą? I'm in.

Žinutė parašyta: 2010-07-24 16:00:21 | Nuoroda

Diadri > Auksiniai žodžiai. Egzaminai TIKRAI šiais metais nebuvo lengvi. Tai kokio velnio dar užkelt konkursinius balus? Na atrenkant bent jau buvo galima labiau atsižvelgt į egzaminų rezultatus, o ne mest visus paeiliui. Žodžiu, perkaito lamos serverių ir kompų branduoliukai, o mes visi turėjom įstoti :)

Žinutė parašyta: 2010-07-24 16:04:42 | Nuoroda

Sveiki visi įstoję į TTVAM. Įdomų būtų išgirsti kokie buvo jūsų KB, ypač tų kurie rinkosi teisę.