Vartotojo ViliusB pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-23 16:17:57 | Nuoroda

Na va, įstojau į žurnalistiką ir gavau valstybės finansuojamą vietą! :) Būtų smagu su būsimom kolegom pabendraut, tikiuosi čia tokių atsiras :D

Žinutė parašyta: 2010-07-24 12:17:00 | Nuoroda

Dėl bendrikų beveik nėra informacijos, teko skambint į univerą ir pačiam viską išsiaiškint :)

Vienos merginos, nu gal ir nieko, bet truputis vyriškos kompanijos irgi nepamaišytų xD

Žinutė parašyta: 2010-07-24 12:55:14 | Nuoroda
RAMINTTA rašė:
ViliusB rašė:

Dėl bendrikų beveik nėra informacijos, teko skambint į univerą ir pačiam viską išsiaiškint :)

Vienos merginos, nu gal ir nieko, bet truputis vyriškos kompanijos irgi nepamaišytų xD

 kas dėl bendrikų?

 Kadangi internete radau tik visokias bendrikų taisykles ir pan., pasiskambinau paklausti kokius dokumentus reik priduot, kur ir kada galima užpildyti prašymus ir t.t.. Pasirodo reikia visokių pažymų apie paskutinių trijų mėnesių šeimos pajamas, šeimos sudėtį ir tikriausiai dar kažko. Palikau šitus reikalus tvarkyti tėvams :)

Žinutė parašyta: 2010-07-24 14:12:09 | Nuoroda

Aš irgi galvoju pirmadienį važiuot :) 

Mano skype viliusgoodboy (truputuką durnas :D), bet iki rytojaus popietės manęs skype nebus, ne namie esu :) Bet rašykit kas susipažint nori, atrašysiu, kai tik galėsiu :)

Žinutė parašyta: 2010-07-24 21:05:53 | Nuoroda

Pretenduosiu į baraką, bet kažkaip nujaučiu, kad galiu ir negauti ;D Tai matyt ir man teks ieškotis su kuo susimest į krūvą :) 

Tik va nesu labai tvarkingas, kiek tingus, rūkantis, geriantis ir šiaip pačiuožęs :D Menka reklama sau, bet va visai skaniai valgyt gaminu xD Ir sugyvent ir sutart praktiškai su bet kuo galiu, taip kad jeigu bendriko negausiu, lauksiu/ieškosiu pasiūlymų :) 

Žinutė parašyta: 2010-07-27 18:09:25 | Nuoroda

 O, Kiprai, bent vienas bernas su manim bus ;D Žiūrėk, mylės ir vertins mus čia merginos, kai mažuma esam :D

Žinutė parašyta: 2010-07-28 11:45:37 | Nuoroda

Nieko, aš visą gyvenimą su merginom geriau susišnekėdavau nei su vaikinais :D

Žinutė parašyta: 2010-07-29 19:36:34 | Nuoroda

 KU žurnalistiką su 19 balu :) Va, ką tik susitvarkiau dokumentus dėl bendriko, laukiu žinių :D Jeigu negaunu, nebežinau kur dėtis reiks xD Bet gyvenu Vilniuje, tai manau turėčiau gaut :) 

Žinutė parašyta: 2010-08-05 15:30:47 | Nuoroda

Na va, bendriko negavau, reik ieškot su kuo gyvent :) Jeigu ieškot kambarioko, rašykit, bandysim ką nors susitart :)