Vartotojo Sliziks pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-22 18:56:44 | Nuoroda

as taipogi ketinu cia traukt 1nr teise irasiau vf na ir bendrabutis irgi svieciasi :) 

Žinutė parašyta: 2010-07-22 18:58:35 | Nuoroda
siaip bent as ketinu isliginamases toliau test tad nera labai baisu ir kolegijoj 3m pasedet :))
 
 
Avietytte rašė:

Mano tai tesei, turizmas ir viesbuciai ir verslo vadyba. realiausia istoti i teise, bet jau geriau jokia teise nei kolegijoj. bet kad niekur daugiau neistosiu, ot velnias :( 

 

Žinutė parašyta: 2010-07-23 18:30:18 | Nuoroda

po 3h aknkynes prisijungiau ir tuscia nors ir nusisauk ...

Žinutė parašyta: 2010-07-23 18:32:37 | Nuoroda

o dar kai iki 8 numerio i kolegijas vien X.x 

Žinutė parašyta: 2010-07-23 18:34:56 | Nuoroda

berods tik eiliskuma keist bus galima 

Žinutė parašyta: 2010-07-23 19:30:39 | Nuoroda
-ola- rašė:
MisCriminal rašė:
-ola- rašė:

As tai labai pikta -jokio atsakymo neturiu. Lamabpo nieko neparasyta,prasymas tuscias,jau 2 sms issiunciau,bet atsakymo nera ir jau 2 valandas praejo.Nezinau jau ka ir galvoti - ar neistojau?

 tu gal as? ta pati situacija. o kaip egzus islaikei?

 ne labai,balas ne aukstas-13,4  bet rasau tik kolegijos,manau kad turiu istoti. Mano drauge turi truputi aukstesni bala,bet istojo i ta vieta kuria as rasiau.

 Tai vat mano toks pat balas ir dar su 4 pazymiu bei mokykliniu egzu vienu.... tai ka as zinau dar netgi parases esu i tokias kolegijas kur 100% istot tureciau as nesuprantu kas per nesamones cia tik nervuoja :(

Žinutė parašyta: 2010-07-23 19:35:20 | Nuoroda
river rašė:

zodziu man siais metais nepasiseke,reikes laime bandyt kita met

 nenukabink nosies 2 etapas bus :)

Žinutė parašyta: 2010-07-23 19:45:04 | Nuoroda
river rašė:
Sliziks rašė:
river rašė:

zodziu man siais metais nepasiseke,reikes laime bandyt kita met

 nenukabink nosies 2 etapas bus :)

 as net nezinau,gal net i ji nepatekau.Nes kai atsidarau savo LAMA ten tik matau prasyma su norima specelybe ir viskas

 tai ir man tas pats o i 2 etapa visi automatiskai patenka

Žinutė parašyta: 2010-07-23 19:53:10 | Nuoroda
yesyesyo rašė:

Jeigu ten tuscia viskas tai dar nereiskia kad neistojot, turi but parasyta kazkas, kad nepakviestas ar panasiai, nes nei redaguot ta prasyma leidzia nei ka. Xjnia kazkokia.
 

 Nu o tai ka galvot belieka kai juodai nei emailo nei zinutes ir dar tas lamos saitas atrodantis kaip kad paskutinias dienas skaiciuotu.. nieko nesako bent jau parasytu kad ar ka o dabar tuscias lapas ir tiek nu as zodziu neturiu tik sunervina zmones...

Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:24:38 | Nuoroda

nu as ir 1 rasiau kk 2 smk cj del kk dar gali but kad neistojau bet i smk? cmon... 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:31:54 | Nuoroda

nu tai vat mano kolegijom 14 tas balas irgi nera itin prastas... as isvis nesuprantu kas per nesnone su tais stojimais cia gavos dar kai vnf net nera kurie pas mane irgi irasyti. Na su draugu dar galvojom kad gal tie vnf mum cia uzpjove ka kad nieko negaunam tai dabar ju reikia laukt tada tai bus grinai aisku istojom ar ne kurnors. Tada jau vartysim diagrama (kurios nera taipogi) ir desim viltis i 2 tura... 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:34:27 | Nuoroda
mnddnm rašė:

blm nepanikuokit ;) cia labai daug kas nieko nezino... bet siaip dauguma kas istojo i vf gavo iskart atsakymus, kiek girdejau tik mokami dar turi laukt ... kazko tai...

o del vf tai nzn nzn, jei iki dbr nepaskelbe tai gali but kad i vf neistojot  ;] bet galejo sistema is su vf uzpjaut.. visgi Lietuva cia :D stebuklu krastas :D

 Tai kad mum isvis nieko nera ,net prakeikto sms nesiuncia kad neistojom tada bent ramu butu :D

Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:57:05 | Nuoroda
Solvita rašė:
_auruciukas rašė:

 tipo lamos administratorius paskelbė, kad 1h tikisi sutvarkyti sistemą :D 

 man tai tas tipo iki tada ir tada jau atsibodo... nu kaip gali taip daryt vieni rezus zino ir nesa dokus o kiti dar isvis nezinioj visa para. ei tai kur cia zmogiskumas?

 neturi jie zmogiskumo isvis :) o ka paskelbe dar neviskas patikesiu kai pamatysiu savo akim nebent :D

Žinutė parašyta: 2010-07-24 11:39:27 | Nuoroda

cia nemazai kam tokie prikolai taipogi ir man :D 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 12:10:06 | Nuoroda

nebutinai tas balas isauges man rodos jie tik geriausius 1 rate cia isisrinko o kiti gausim permetyt sarasiukus :/ 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 12:40:35 | Nuoroda
Orchid... rašė:
RAMINTTA rašė:
Orchid... rašė:

Na bet jei i vnf neistosiu tai ka as zinau... I kolegija teiseina. Nors lyginant su praeitu metu konkursiniu balu mano kur kas didesnis o vis vien nesugebejau net i Klaipedos universiteta istot.... 

 Klaipėdos prastas?

 Nea, taciau ten konkursiniai balai zemesni nei kituose...

 Teko gidet kad ten bendrikai is fantastikos srities tik ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-24 14:25:35 | Nuoroda

idomiai gavau kvietima i vdu teise :) 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 14:53:10 | Nuoroda

vdu vnf nl :/ 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 14:54:03 | Nuoroda
Sliziks rašė:

vdu vnf nl teise :/ 

 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 14:57:46 | Nuoroda

as vis dar galvoju ar priimt ta vnf kvietima i vdu teise ar ne bet jei priimsiu tai i baraka teks kraustytis ba is radviliskio biski tolokai vdu :D