Vartotojo rosigur pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-23 23:00:37 | Nuoroda

 VDU, politikos mokslai. Milžiniškos temos. Būtų įdomu rast dar būsimų kursiokų. Dvi panelės iš mano aplinkos ir čia pat papuolė. Kolkas lb džiaugiuos.Tikiuos, vėliau neteks nusivilt :)

Žinutė parašyta: 2010-07-23 23:14:39 | Nuoroda

 VDU, politika, vf. :) Džiaugsmo buvo pamačius. Liko susitvarkyt daug popierių. Tik gal kas patikslintumėt ar reikės foto, nes prie dokumentų reikalaujamų nerašo, nors prieš porą metų reikėjo net 3-iejų kopijų 3x4cm. Bei mums nereikia sveikatos pažymos, taip? Ir ar mums brandos atestato kopijas patvirtins vietoj, įgaliotas asmuo, nes kita galimybė - kad kopijos būtų patvirtintos notaro atrodo tokia jau nelb patogi.

Žinutė parašyta: 2010-07-23 23:16:16 | Nuoroda

 VDU. Susitiksim :)

Žinutė parašyta: 2010-07-23 23:23:12 | Nuoroda

 18.92. Tavo? būtų įdomu sužinot koks pirmas ir paskutinis. Jaučiu dar negreit tokią statistiką rasim.

Žinutė parašyta: 2010-07-23 23:27:04 | Nuoroda
Di-mma rašė:

Aisku negreit. mano 17.00, bet nepakliuvau as cia :((( o taip norejau ;O

 Gaila tada :< na tikiuos bus studijos vertos visų mūsų norų, kad jie pasiteisins. O norint, manau, kelią čia rasti vis dar įmanoma. Nėra ko nusimint. Tik pradžia gal bus sunkesnė ar ne tokia kokios norėjos :)

Žinutė parašyta: 2010-07-23 23:46:50 | Nuoroda
Alanas rašė:
rosigur rašė:

 VDU, politika, vf. :) Džiaugsmo buvo pamačius. Liko susitvarkyt daug popierių. Tik gal kas patikslintumėt ar reikės foto, nes prie dokumentų reikalaujamų nerašo, nors prieš porą metų reikėjo net 3-iejų kopijų 3x4cm. Bei mums nereikia sveikatos pažymos, taip? Ir ar mums brandos atestato kopijas patvirtins vietoj, įgaliotas asmuo, nes kita galimybė - kad kopijos būtų patvirtintos notaro atrodo tokia jau nelb patogi.

 1. Kiek zinau, fotkiu nereiks. Bet vistiek turiu pasiruoses juodai dienai ir vesiuos jas kartu XD

2. Kiek zinau, sveikatos pazymos nereikia.

3. Kiek zinau, kopijas patvirtins vietoje ten tas dekanatas.

 Ooo. Jėga. Reiškias žinios panašios ir dabar ramiau. Reiks irgi nuotraukikes susirinkt, kad nereikėtų lakstyt vėliau. Beje, ačiū!:D

Žinutė parašyta: 2010-07-24 11:16:50 | Nuoroda
Beje, gal zinai atsakyma i mano klausima?

 Oki. Pasirodysiu labai nepastabi, bet nerandu klausimo :{ 

Ir, beje, vienos tai tikrai prašo dokumentinės.

In case: www.vdu.lt/public/var/files/reikalingi-dokumentai_1.pdf

Žinutė parašyta: 2010-07-24 12:17:22 | Nuoroda
"Beje, kaip (jei reikia) patvirtinti, kad kvietima stoti VDU tu priemi? Kiek zinau, VU tai padaryti reikia internetu..." <--- stai mano klausimas :)

 Sorry, nepastebėjau. Dėl VU tai taip, girdėjau. VDU patvirtinimas bus nuvežus popierius. Iš anksto niekur registruotis ar žymėtis nereikia. Visgi antras turas prasidės po pirmojo registarcijos termino tai museu jiem tinka tiesiog taip paprastai :)

Žinutė parašyta: 2010-07-24 12:21:13 | Nuoroda
RAMINTTA rašė:
rosigur rašė:

 VDU, politikos mokslai. Milžiniškos temos. Būtų įdomu rast dar būsimų kursiokų. Dvi panelės iš mano aplinkos ir čia pat papuolė. Kolkas lb džiaugiuos.Tikiuos, vėliau neteks nusivilt :)

 Mano klasiokas papuolė:))Paieškok feisbuke Agnius Stanulis, jei domina

Aš ir su viena bendraklase kartu papuolėm, bet jaučiu tai nereiškia, kad dar 4 metus kartu darbuosimės.  Pasicekavysiu! Kur pati papuolei? 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 13:09:55 | Nuoroda

 Sveiki, 

jūsų tinklapy radau informaciją, jog Studentams, kurių valstybinio anglų kalbos egzamino įvertinimas 80 ir daugiau procentų, diagnostinio testo laikyti nereikia, tačiau ankstesnėje temos dalyje mačiau, jog laikyti, rodos, reikia VISIEMS, nesvarbu kiek gavusiems. Tai kaip yra iš tikro?

Būtų labai smagu, jog tinklapyje pateikta info būtų teisinga:)

Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:14:45 | Nuoroda
RAMINTTA rašė:
pirmu numeriu, kur nenoriu dabar:)

 Ne jėga tada.. bet antram ture tai rizika lb išauga. Maniškiai kai kurie ir vakar keikė savo vietas gautas, šaindien jau skrajoja padebesiais. Kaip čia kažkur skaičiau, kad kartais net ir tokia nepatinkanti pradžia gali atvest į lb teigiamus dalykus.

Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:37:39 | Nuoroda
ssharka rašė:
gal butu galima is ko nors suzinoti kaip ta kvietima tada priimti, nes as asmeniskai i VU patekau ir galvojau tiesiog  sutarti sudarius ir gausis kad priimta , o tu kai parasei kad reikia pakvietima priimt tai sugluminai siek tiek...

 bp.lamabpo.lt/bp/vuapp_main.html

Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:57:11 | Nuoroda
Dovilia rašė:

laba diena, o jeigu laikei kompiuterinio rastingumo iskaita mokykloje ir turi ta pazymejima,reikia laikyti ta informatikos testa? :)

 nesiskaito įskaita. Tik egzas.Jų tinklapy rašo. Lb nuliūdino šitas mane. 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 21:55:42 | Nuoroda
Rūta :) rašė:
guerre rašė:
Rūta :) rašė:
guerre rašė:

VDU politologai burkimes visi i skype 

 Pritariu burkimės ;) Pasakikit savo skypus ;)

 skype: vijolantatingiu

 Man gėda savo sakyti, bet teks ;) rutuksiukas

 broken_day :)

Žinutė parašyta: 2010-07-27 14:48:21 | Nuoroda
MAKAR0NAs rašė:

as pervedziau 120 uz tuos stojimus . Nereikia man nesti to cekio ten i ta priemimo komisija ?

 čekio kopijos reikės, bet kopijuoja jie ir vietoj. Taip kad neškis.:)

Žinutė parašyta: 2010-08-14 18:08:04 | Nuoroda

 gavau Baltiją. Labai pasidžiaugiau, o db noriu šio to užklaust. Ką reiškia ta a raidė prie skaičiaus, nes kaip suprantu tai mum iškart ir kambariai paskirti. Ir ar tikrai, kad pagal skaičių ir aukštas? Na skamba kvailokai. Tikiuos atsakymų anyway:)

Žinutė parašyta: 2010-08-14 21:21:00 | Nuoroda

 Sveiki! Smagu, kad yra nepagailinčių laiko pagelbėt :)

Norėjau paklaust dėl Baltijos. Gavusiųjų sąraše, prie VDU-2 dar ir skaičius nurodytas. Tai tas skaičius kambario nr? Ir jei jis 7šimtai kelintas tai čia 7as aukštas? Ir gal kas pasakytų ką ta a raidelė šalia numerio reiškia? Perskaičiau visą randamą rašytą informaciją, bet jos kaip visai žaliam nėra, rodos, niekad per daug : )

Žinutė parašyta: 2010-08-14 21:21:48 | Nuoroda
Tautis rašė:

 vargu ar sitame forume kas nors atsakys i tavo klausima, nes jis yra praeitu metu, ir as per neapsiziurejima po metu pradejau i ji rasyti o as pats irgi esu busimasis pirmakursis, todel nieko nezinau. pabandyk rasyti cia: Visi forumai >> Studentams >> Vytauto Didžiojo Universitetas >> VDU benrdabučiai

 Nieko tokio ir ačiū už nukreipimą tinkama linkme! : )

Žinutė parašyta: 2010-08-16 15:24:56 | Nuoroda

 Sveiki. Aš ir su klausimais. Gavau "Baltijos" bendrabutį. Labai rami sau laukiau tos 30os bet tėvam kažko visai neramu. Baigia klausimais nukankint.Sako skambinkis, klausinėkis. Tai va gal kas padėsit. Visų pirma ar apsimoka važiuot apsižiūrėt iki 30os.? Ten ar išvis kas įleistų?  Ar susimokėt užtenka nuvažiavus tik ir nereikia prieš tai nk patvirtint? Ir mokėt reikia iškart už semestrą ar kiek? Ir dar turiu buitinių klausimėlių, gal kas gyvenat ten, ar žinot kaip susisiekt su gyvenančiais. Ar skambint bandyt valdytojai ir šturmuot klausimais? :) 

Žinutė parašyta: 2010-08-17 12:52:35 | Nuoroda
Bon rašė:

kaip atrodo vidus vdu 2 bendrabucio ?:)p gal per daug tikiuos bet galbut yra internetas ?:))

Jei neklystu, čia kelios foto iš VDU-2. O internetas yra, bet apie jį plačiau jį turinys gal kas ką.

kauno.diena.lt/naujienos/miestas/studentu-bendrabuciai-zemos-kainos-savos-erdves-ir-komforto-paieskos-292902