Vartotojo Aquarius pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:16:20 | Nuoroda

 Aš nr.1 rašiau kolegiją. Jei žiūrint pagal pernai metų balą, tai turėjau įstoti su ~2-jų balų pranašumu. Būtų įdomu sužinoti minimalų vf balą, bet jis tikriausiai paaiškės po antrojo etapo. 
Galėtų langelyje, kuriame turi būti KVIETIMAS NL, būti parašyta ir Neįstota ar pan. O dbr nesuprantama. Su sms'ais išvis nesąmonės.. Atsiunčia sms, kad neįstojai, o lama visai ką kitą sako. Aš tai išvis sms negaunu.

Žinutė parašyta: 2010-07-25 17:29:15 | Nuoroda

 O su kokiais balais įstojot? Gal žinot koks buvo minimalus balas į vf?

Žinutė parašyta: 2010-07-25 17:40:21 | Nuoroda

Sveiki! Su kokiais balais įstojot? Gal žinote kokie buvo minimalūs balai į vf ir vnf vietas?

Žinutė parašyta: 2010-07-29 18:11:22 | Nuoroda
*Agne rašė:

 nu jo ;D įdomu ar į dominančią kolegiją pasiskambinus būtu galima išpešti informacijos :D

 Informacijos suteikia ir kolegijų bei univerų priėmimo tarnybos. Na bent VK tai tikrai. Tačiau šnd prisiskambinti nepavyko:)

Žinutė parašyta: 2010-07-30 11:23:25 | Nuoroda

29d 18val LAMA išjungė visas diagramas nesuvedę paskutinės dienos duomenų. Tai kokia prasmė buvo išvis tas diagramas rodyt?
Antras etapas buvo beveik kaip pirmas, nes gavo pasiūlymus ir tie kurie jau pasirašė sutartis, taip atimdami galimybę įstoti turintiems mažesnius balus. Tiesa, daug tokių sudalyvavo antrame etape net nežinodami, kad dalyvauja.
Dbr jau nežinau ko tikėtis iš trečiojo etapo, nes LAMA nenustoja mūsų stebinti. Toks jausmas, kad stojimų sistemą tvarko protiškai neįgalūs žmonės, nes logikos nerasta. "Bardakas".

Žinutė parašyta: 2010-07-30 11:25:05 | Nuoroda

 Kas ir su kokiais balais įstojot?

Žinutė parašyta: 2010-07-30 11:25:47 | Nuoroda

 Ir kuriam etape?

Žinutė parašyta: 2010-08-06 14:45:38 | Nuoroda
Dolly rašė:
*Agne rašė:
Dolly rašė:

manau yra patikima žiūrėt forume, mačiau čia kažkas geranoriškai pasidalino žinomais balais, tikriausiai iš diagramų.  Bet taip pat galima suižinoti parašius konkrečiai  aukštąjai mokyklai el.p. ir paklausti koks kb buvo mažiausias į norimą specialybę , taip pat ir kiek laisvų vietų yra likę. Aš asmeniškai viską tokiu budu sužinojau, kas mane domino:) 

 kur ir ką žadi studijuoti?:)

 būčiau laimingiausia jeigu įstočiau į VK kultūrinės veiklos vadybą. ;) renginiai nuo 5 kl man buvo prie širdies, visada organizavau klasės visokias veiklas;) bet tik 8 vietos telikę.:) o tu ?:)

 Labas, o koks tavo balas į VK?

Žinutė parašyta: 2010-08-09 15:24:28 | Nuoroda

 Gal ir nelabai kam rūpi, bet perėjus ugnį ir vandenį, pagaliau gavau vietą VK Kultūrinės veiklos vadyba:)

Žinutė parašyta: 2010-08-09 15:34:47 | Nuoroda

 Pavyko prisijungti prie jūsų iš trečio karto nors ir į vnf. Pagaliau:)

Žinutė parašyta: 2010-08-09 15:37:06 | Nuoroda
Dolly rašė:

negavau pakvietimo.;>  abejoju ir dėl pakartotinio, bet viltis dar yra:) 

 Tai kaip pakartotinis? Pavyko ar jau nebebandei?:)

Žinutė parašyta: 2010-08-29 00:54:34 | Nuoroda

 Sveiki. Susitiksime 65 bardake;)