Vartotojo Vix pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:48:56 | Nuoroda

 Sveiki,

Norėjau pasidomėti. Šiais metais būsiu abiturientė. Planuoju stoti į MRU Teisės ir Policijos veiklą. Kiek žinau reikia anglų kalbos egzamino. O jeigu anglų nelaikyčiau ar galėčiau įstoti? 

Žinutė parašyta: 2010-08-12 21:57:46 | Nuoroda

Ech.. Niekas ir nepatarė.. ;/

Žinutė parašyta: 2011-07-11 20:51:38 | Nuoroda
Alyva rašė:

Jeigu aš pirmame ture rašiau VF ir VNF. O gaunu VNF vietą. Jos atsisakau ir dalyvaujų antrame ture dėl VF. Ar man VNF vieta išliks? Ar aš vėl galiu VNF vietą gauti?

Gal kie no nors pažįstami yra dalyvavę papildomame priėmime? Kaip ten viskas vyksta? Kokios tikimybės dėl VF ir VNF?

 Man irgi įdomu. Pirmenybe teikiu vnf, nes mažesnė konkurencija bus.

Žinutė parašyta: 2011-07-11 20:56:51 | Nuoroda
Simona3 rašė:

O as siandien parasiau istorijos apeliacija. Lauksim rezultatu, tikiuosi, kad pasigailes ir prides viena taskeli :)

 Su istorija gryna nesąmonė. Surinkau vienu tašku mažiau negu draugė ir jinai trim balais daugiau gavo ;DD

Žinutė parašyta: 2011-07-11 21:36:54 | Nuoroda
nesakyk rašė:
Augustė rašė:
Simona3 rašė:

O as siandien parasiau istorijos apeliacija. Lauksim rezultatu, tikiuosi, kad pasigailes ir prides viena taskeli :)

 Su istorija gryna nesąmonė. Surinkau vienu tašku mažiau negu draugė ir jinai trim balais daugiau gavo ;DD

 nu blemba kas cia keisto, tokie protingi jauciasi,o niekaip nesuvokai vertinimo sistemos. Taigi tai parodo, kad tiek tasku,kiek surinkai tu surinko dar 3 procentai laikiusiu, o tas kas surinko bent vienu tasku daugiau aplenke tuos 3 procentus, iskaitant ir tave. Kaip tau dar paaiskint?

 Žinau šitą nesąmoninga sistema. Bet nesąmonė vistiek yra. Turiu dar vilčių, kad "nuvers" steponavičių ir naują švietimo ministrą išrinks, kuris normalią tvarką įves. 

Žinutė parašyta: 2011-07-11 21:36:57 | Nuoroda
nesakyk rašė:
Augustė rašė:
Simona3 rašė:

O as siandien parasiau istorijos apeliacija. Lauksim rezultatu, tikiuosi, kad pasigailes ir prides viena taskeli :)

 Su istorija gryna nesąmonė. Surinkau vienu tašku mažiau negu draugė ir jinai trim balais daugiau gavo ;DD

 nu blemba kas cia keisto, tokie protingi jauciasi,o niekaip nesuvokai vertinimo sistemos. Taigi tai parodo, kad tiek tasku,kiek surinkai tu surinko dar 3 procentai laikiusiu, o tas kas surinko bent vienu tasku daugiau aplenke tuos 3 procentus, iskaitant ir tave. Kaip tau dar paaiskint?

 Žinau šitą nesąmoninga sistema. Bet nesąmonė vistiek yra. Turiu dar vilčių, kad "nuvers" steponavičių ir naują švietimo ministrą išrinks, kuris normalią tvarką įves. 

Žinutė parašyta: 2011-07-12 20:12:19 | Nuoroda

 VPu baigęs, būsi užtrikrintas, kad turėsi darbą. Būsi mokytoju. O VU baigęs, sedėsi be darbo. ARba jeigu tave tenkina, gatves šluosi :) Nesvarbu, kad ta VU išaukstina baisiai, bet galima sakyti nėra praktikos normalios. :) Tavo teisė rinktis. 

Žinutė parašyta: 2011-07-12 20:12:19 | Nuoroda

 VPu baigęs, būsi užtrikrintas, kad turėsi darbą. Būsi mokytoju. O VU baigęs, sedėsi be darbo. ARba jeigu tave tenkina, gatves šluosi :) Nesvarbu, kad ta VU išaukstina baisiai, bet galima sakyti nėra praktikos normalios. :) Tavo teisė rinktis. 

Žinutė parašyta: 2011-07-12 20:15:03 | Nuoroda

 Oho, koks didelis į vnf ;o

Žinutė parašyta: 2011-07-12 20:44:01 | Nuoroda
Thotu rašė:
dianukas19 rašė:

su 10,18 patekciau i nefinansuojama vieta?? 

 Ne, nepatektum

 Kodėl nepatektų? Manau,kad kai moki pinigus, tai gali lengviau įstoti. Ne taip griežtai žiūri..

Žinutė parašyta: 2011-07-20 10:33:11 | Nuoroda
brilliant_missy rašė:

1. VU teisė vf

2. VU TVM tarptautinis verslas vf

3. VU ekonomika vf

4. MRU teisė vf

Manau, kad turėčiau įstoti į VU teisę

 Įstosi tikrai, nes pas tave virš 90 procentų egzaminai, kokių reikia :)

Žinutė parašyta: 2011-07-20 10:35:10 | Nuoroda
Mirtishiukas rašė:
marsule331 rašė:

sveiki, truputi ne i tema, noriu paklausti ar jusu atestato rezultatai  ikelti i LAMABPO? aciu :)

 mes jų nematom, bet jie lamai yra žinomi.

 Man jau rodo atestato priedą, bet ne visus metinius, kažkodėl 

Žinutė parašyta: 2011-07-20 10:43:04 | Nuoroda

 Stokite visi į VU :D

Žinutė parašyta: 2011-07-20 13:08:34 | Nuoroda
Mirco rašė:
greeny854 rašė:
Augustė rašė:

 Stokite visi į VU :D

 Kodel?

 Nes turbut ji stos i kita univera ir todel nenori konkurentu :D :D

 Na aš į vnf stosiu, tai man kažkaip ir mažai konkurentų yra :D 

Žinutė parašyta: 2011-07-20 13:11:55 | Nuoroda
Mirtishiukas rašė:

ne tik perlaikius, ir šiaip išduodamas atestato priedas, kuriame rodo tavo egzaminų rezultatus ir pažymius.
nes atestatas yra tik tas lapas kad įgyjai vidurinį išsilavinimą, o atestato priedas yra tas su pažymiais.

 Būtent :) Ir tik vieną egzaminą - lietuvių kalbos galima perlaikyti, iš karto :D ačiū dievui, ka dmane neteko perlaikinėti. 

Žinutė parašyta: 2011-07-20 13:22:19 | Nuoroda
Mirco rašė:
Augustė rašė:
Mirco rašė:
greeny854 rašė:
Augustė rašė:

 Stokite visi į VU :D

 Kodel?

 Nes turbut ji stos i kita univera ir todel nenori konkurentu :D :D

 Na aš į vnf stosiu, tai man kažkaip ir mažai konkurentų yra :D 

 Ooo, gal grupiokais busim?! :D :D

 Na visko gali būti. O kur nori stoti? :D 

Žinutė parašyta: 2011-07-20 13:44:08 | Nuoroda
Mirco rašė:
Augustė rašė:
Mirco rašė:
Augustė rašė:
Mirco rašė:
greeny854 rašė:
Augustė rašė:

 Stokite visi į VU :D

 Kodel?

 Nes turbut ji stos i kita univera ir todel nenori konkurentu :D :D

 Na aš į vnf stosiu, tai man kažkaip ir mažai konkurentų yra :D 

 Ooo, gal grupiokais busim?! :D :D

 Na visko gali būti. O kur nori stoti? :D 

 I VU teise vnf, o tu? :D :)

 Parašiau ir šitą, bet MRU labiau traukia, dėl didesių perspektyvų :D o negalima kaip nors sužinoti, kiek žmonių, užpildė prašymus į norimą specialybę? :D 

Žinutė parašyta: 2011-07-20 13:56:15 | Nuoroda
Mirco rašė:
Augustė rašė:
Mirco rašė:
Augustė rašė:
Mirco rašė:
Augustė rašė:
Mirco rašė:
greeny854 rašė:
Augustė rašė:

 Stokite visi į VU :D

 Kodel?

 Nes turbut ji stos i kita univera ir todel nenori konkurentu :D :D

 Na aš į vnf stosiu, tai man kažkaip ir mažai konkurentų yra :D 

 Ooo, gal grupiokais busim?! :D :D

 Na visko gali būti. O kur nori stoti? :D 

 I VU teise vnf, o tu? :D :)

 Parašiau ir šitą, bet MRU labiau traukia, dėl didesių perspektyvų :D o negalima kaip nors sužinoti, kiek žmonių, užpildė prašymus į norimą specialybę? :D 

 Na as pirmu nr. parasiau VU antru MRU, busiu patenkintas patekes ir ten ir ten :D o kiek kas kur uzpilde, tai tokios info nezinau :D :)

 Gaila, įdomu būtų sužinoti kiek konkurentų yra :D

Žinutė parašyta: 2011-07-20 14:52:07 | Nuoroda
kikaa rašė:

konkursinio balo dar ir neturi rodyt

 

 Jau rodo. Tik rašo kai kur 00.00. Taip turėtų būti?

Žinutė parašyta: 2011-07-20 15:04:44 | Nuoroda

 Sveiki, gal galite padėti? Nes nesuprantu visiškai. Kai prašymą užpildai, toje lentelėje yra balas geriausiųjų eilėje ir konkursinis balas AM programoje. Kuo jie skiriasi? Nes pas mane vienodus rašo.