Vartotojo vikute.n pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-25 18:06:54 | Nuoroda
EvilRez rašė:

Malonu ,malonu :) Siaip tikejaus as i vu istot kur nors ,bet yra kaip yra ,o i antra etapa prisibijau eit :) Siaip galvoju ,kad turetu but gan idomu mokytis :) tik va viena beda ,kad kolegija ... :) man asmeniskai lyg ir nesvarbu butu ,bet daugelio nusistatymas mane zudo ...  Su kokiu balu istojai? :) as su 16.56 ;] 

 labas   galiu pasakyti, kad pas mane labai panaši situacija tikėjausi į VU įstoti genetiką, bet įstojau į VK biomediciną su 18,70 balo. Truputį keista, bet suprantu, kad mano balas gali būti per mažas į  VU. Vat su aplinkinių nusistatymu irgi baisu ir antrame etape rizikinga dalyvauti, nes į univerus greit išgraibsto kvietimus. Tad - malonu susipažinti, būsimi kursiokai

Žinutė parašyta: 2010-07-26 13:14:13 | Nuoroda

rožinė pasiūlymų diagrama (stulpelinė) rodo pakviestųjų skaičių, o žalios diagramos - pasirašiusių sutartį skaičių. Visgi keista, kad kai kur iš kelių šimtų žmonių pakviesta 1-2, nors laisvų vietų turėtų būti kelios dešimtys. Kaip žinia, pasiūlymus mums teikė kompiuteriai, tai ką ten gali žinoti.

Žinutė parašyta: 2010-07-26 13:16:33 | Nuoroda

toje didesnėje diagramoje žalias rutuliukas yra tavo konkursinio balo vieta tarp visų davusių prašymus į tą specialybę. Rodyklė rodo paskutinio pakviestojo konkursinio balo vietą. Žalias brūkšnys - tavo gauto kvietimo vieta tarp visų pakviestųjų. Na bent jau aš taip suprantu.

Žinutė parašyta: 2010-07-26 13:23:14 | Nuoroda
Aurushca rašė:

 Sveiki,žiūrėkit gal ir jums taip atsitiko?Pagal diagramas,kurios atsirado šiandien aš turėjo įstoti net į keturias vietas,bet nei iš vieno negavau pakvietimo.Ką toliau daryti?Skambinau į lamą visur užimta...

 Taip atsitiko todėl, kad tau siūlė tavo prioritetus. Jei, pavyzdžiui, tu pagal diagramas galėjai įstoti į kažkokią specialybę, bet ją parašei kokiu 10 numeriu, tau siūlė realią galimybę įstoti kuo aukštesniu prioriteto numeriu ir pasiūlė aukštesnę vietą, tarkim antrą. Man irgi panašiai gavosi. Pagal diagramas galėjau į stoti į VU, MRU arba LVA, bet kadangi šie prašymai buvo pateikti 9,11 ir 12 vietose, man pasiūlė VK, 6 vietoje.

Žinutė parašyta: 2010-07-26 13:24:30 | Nuoroda
kusta rašė:

O tose diagramose i kuria linija ziuret ar ta su rodyklike ar ta paprasta :D ?

 rodyklytė rodo paskutinio pakviestojo konkursinio balo vietą. Tavo konkursinį balą žymi žalias rutuliukas.

Žinutė parašyta: 2010-07-26 13:28:27 | Nuoroda
Uncle_Sam rašė:

Pirma kreivė man aiški. Kalbu apie antrą diagramą, ir jos legendą. "Pasirašė sutartis" - wtf? Beje, taipogi nesuprantu kodėl tik vienetai žmonių pakviesti į tam tikras specialybes

 Kai kurie žmonės spėjo pasirašyti sutartis šeštadienį arba šiandien ryte. Jei žalios diagramos nerodo, reiškia dar niekas toje specialybėje sutarčių nepasirašė. O dėl tų vienetų pakviestųjų, tai gali, manau, vėl būti sistemos klaida (nebūtų LAMA)

Žinutė parašyta: 2010-07-26 13:33:47 | Nuoroda

bezabrazija čia su ta LAMA. Nebesuprantu Ir pati dabar galvoju, ar verta tomis diagramomis pasitikėti ir eiti į antrą etapą, ar važiuoti pasirašyti sutarties su kolegija...

Žinutė parašyta: 2010-07-26 13:37:23 | Nuoroda

žalia diagrama būna įkomponuota į rožinę, bet jei jos nėra, reiškia, kad arba dar niekas nespėjo pasirašyti sutačių, arba univeras neperdavė Lamai duomenų apie pasirašiusių sutartis skaičių. Čia mano versija

Žinutė parašyta: 2010-07-26 13:46:43 | Nuoroda

na pas mane rodo kmu į visuomenės sveikatą pakviestas vf 1, nors univero puslapy parasšyta, kad yra skirtos 42 vf vietos. Ergoterapija pakviesti 2 į vf, nors yra 15 vietų. Tai gal dar paliko šansų antram etapui?

Žinutė parašyta: 2010-07-26 13:47:26 | Nuoroda
Himalaya rašė:

Ką reiškia tas žalias brūkšnys su numeriuku?

 rodo kur tu pakviesta ir kokiu numeriu buvo tavo prašymas

Žinutė parašyta: 2010-07-29 14:20:12 | Nuoroda

Vis delto ir as pasirasiau sutarti :) Gal kas varo i fuksu stovykla? As kolkas neapsisprendziau ar vaziuot ar ne  (amzinai neapsisprendus :D )

Žinutė parašyta: 2010-07-29 14:36:24 | Nuoroda
simulyte rašė:

ar kam nors yra taip kad kur "balas geriausiuju eileje" yra tuscia? ar jeigu balo nebera reiksiasi nerbera laisvu vietu i ta specialybe?

 Kaip suprantu, jei tuscia, tai nereikalingas minimalus balas (ar kaip ten), dazniausiai taip rodo i vnf stojant. Drauge gavo pasiulyma, nors "balas geriausiuju eileje" buvo tuscia.

Žinutė parašyta: 2010-07-30 23:07:52 | Nuoroda

Ten pirmojo etapo programu pasirenkamuma rodo. Paziurek i atnaujinimo data

Žinutė parašyta: 2010-07-31 22:05:47 | Nuoroda

tai numeskit link'a ;)

Žinutė parašyta: 2010-08-02 11:48:45 | Nuoroda
vikute.n rašė:

tai numeskit link'a ;)

 Atsiprasau, jau supratau ka maisau