Vartotojo sunriders pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-25 21:50:29 | Nuoroda

Aš tai su 17.48 ;DD

Irgi kitur norėjau, bet tai ir čia gal visai gerai bus <;

Žinutė parašyta: 2010-07-25 22:01:25 | Nuoroda

Sveiki <;

 

Gal kas ką žinot apie Taikos barakus? ten labai prasčiau nei Baltijos? Nes dabar taip va svarstau, kaip čia padarius, nesugalvoju ;D

 

 

Žinutė parašyta: 2010-07-26 19:25:31 | Nuoroda

Viskas, šian visą tą sutarties pasirašymą atlikau <; Visai ten greit viskas, jei turi notaro patvirtintą atestato kopiją - nereikia laukt eilėj didelėj. Ir dar tapatybės kortelės kopijos reikia iš abiejų pusių ir to kvituko kopijos. Kadangi viską turėjau, o prie GMF eilės nebuvo, tik pora mergaičių, tai labai ten greit priėjau <; O tas anglų kalbos testas, tai 50 minučių turėtų užimt, tai galvojau bus ilgas, tai skubėjau labai ;DD paskui žiūriu, padariau visą - dar liko 24 minutės ;DDD Šiaip buvo vietų keletas, kur nežinojau, ką ten geriau rašyt, tai spėliojau truputį, bet bendrai paėmus, jei anglų kalba sekasi, tai tikrai nėr sunkus - mokykloj kontroliniai daaaug sunkesni būdavo <;

Ką gi, būsim kolegos <; Net laukiu - įdomu labai <;

Žinutė parašyta: 2010-07-26 20:17:40 | Nuoroda

Dėl barako aš neturėjau pusės dokumentų, tai nepildžiau dar.. reiks vėl kada važiuot. Šiaip dar turiu vilties rast butuką kokį papigei <;

 

Kopiją aš tai va ryte Utenoj dar pasidariau, pas notarą pasitvirtinau ir tiko. Ten, aišku, ir vietoj tvirtina. Bet kilometro ilgumo eilė, tai rekomenduoju pasitvirtint iš anksto. Asmens dokumento kopijų tvirtint nereikia - TIK atestato. O kopija yra būtina, kiek supratau, ir būtina ją tvirtint. <; O į egzą tai spėsi, ten pasirašai sutartį, nusiunčia į šeštą aukštą ir ten būna testukas prie kompų <; per valandikę susisukau - greit ten viskas <;

Žinutė parašyta: 2010-07-27 11:00:31 | Nuoroda
Moncceee rašė:

turiu, gi pakvieciau tave :D

 Žinok, gali būt, kad nepakvietei, nes aš kai jo ieškojau, tai išmetė gan nemažai Tomų Macijauskų ;o

Žinutė parašyta: 2010-07-27 11:03:01 | Nuoroda

Ai, beje, aš - Aira Musteikytė, feisbukas mane randa tik tada, jei lietuviškom raidėm pavardę suvedi ;D Jei ne - kažkokią kitą mergaitę. Suprasi ten tą feisbuką ;D

 

Dar galit labai per skaipą mane susirast: "fluxus." čia tas taškas prisiskaito prie to accounto ;D Nu žodžiu ;D

Žinutė parašyta: 2010-07-27 16:43:37 | Nuoroda

Sveiki, ieškau kambariokės nuomotis butuką Kaune, kur nors nelabai toli nuo VDU gamtamokslių fakulteto <; Pageidautina, kad mylėtų gyvūnus, ypač šeškus, arba bent jau nebūtų alergiška ;DD

Kreipkitės el paštu

skype: "fluxus" <<---- taškas įeina į accounto tą pavadinimą <;

Žinutė parašyta: 2010-07-28 02:14:28 | Nuoroda
Gabrielaa rašė:

matau smagi cia mūsų merginų kompanija bus ;D kiek mačiau, sutartis 42 žmonės pasirašė, taigi dar laukiam likusiųjų ekologų ;]p

 Smagi smagi ;DD O Tomui tai išvis yra kietai būt ponaičiu smagioj merginų kompanijoj ;D