Vartotojo mmmnnn pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-08-09 15:58:22 | Nuoroda

Sveiki!!!

man 21m. busiu antrakurse, ieskau kambariokes i 2vieti bendrabucio kambari (vietoj issikrausciusios absolventes). kadangi labai geroj vietoj bendrabuty kambarys(visai salia WC, dusai, virtuve), bet plonos durys ir is koridoriaus nakti triuksmas neduoda miegot, noreciau detis naujas duris pilnavidures, be to pirkt neburzgianti saldytuva...

todel butina kambarioke kuri irgi megsta tyla ar bent jau be jokiu pretenziju sutiktu apsiriboti muzonu su ausinem...

sejp napamanykit kad visaj pikta baba esu nes nemegstu kad muzonas po ausim grotu, bet kai noris pailset (o per moxlo metus normaliai truputuka gali pailset tik namo grizus) tai tikrai reikia kad butu salia supratingas zmogelis, kuris nepasakytu MIEGOK neisjunges garso... kur detis kai kambarioke pries egza iki 1h ziuri telika ir nepritildo garso?... kadangi tai atsiliepia ant studiju rezultatu paskui noretusi supratingo zmogelio. tikrai tau niekad muzono neleisiu neatsiklausus ir jei tu nenoresi ir kai miegotum ant pirstu galiuku vaiksciociau

bet jei man triuksmu maisytum, greit nuo taves pabegciau

tautybe:ruse...

kaimas:KLajpieda

867750788

Žinutė parašyta: 2010-08-26 12:46:45 | Nuoroda

nesamone specialybe, jei vadyba jau abejotina specialybe (neismanai dalyko, o tik vadovauji), tai lyderyste pulis - desimteriopai didesnis. tiems kurie galvoja : "Shto za Ja!"