Vartotojo diminutive pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-07 14:23:04 | Nuoroda
Zigmukas rašė:

Manau siemet simtukas bus 61 taskas :)

 o kiek mažiausiai taškų reikia surinkti norint išvis išlaikyt?

Žinutė parašyta: 2011-06-07 14:28:51 | Nuoroda
Egidijus:) rašė:

O man žiauru bus, ėjau į egzaminą ir partrenkė mane mašina, teks eiti į pakartotinę sesiją, taip nesiseka, jei saket, kad dabar lengvas egzaminas, tai kai į pakartotinę įdės kosminių uždavinių. Kaip nesiseka. 

 Dabar tikrai nebuvo labai lengvas. O kiek žinau, kad pakartotinėj nebūna kosminių labai. Nesijaudink. 

Žinutė parašyta: 2011-06-07 14:36:46 | Nuoroda

 Sveiki, jei rimtai kas nors bent nutuokai kiek mažiausiai reikia taškų, kad bent vienam procentui? Dėkui.

Žinutė parašyta: 2011-06-07 14:48:43 | Nuoroda
asamas rašė:

o dieve, kiek jus visi galite verkt.

' ar gausiu bent taska'
'paziurekite ar viskas gerai'
'o dieve kokia klaida padariau'
ir panasiai... NIEKO JAU NEBEPAKEISITE. kam dar cia verkiate, jaudinates del to egzamino.. geriau nuo to nebus, geriau nervus savo patausokite..

 teisingai. 

Žinutė parašyta: 2011-06-07 14:51:56 | Nuoroda
ėlivkA rašė:
asamas rašė:
JustinasK rašė:

 Na, praėjo beveik trys valandos po egzamino, jau gana, lekiam pažaist tinkliniuko ir prie ežeriuko ;D

 cia noliferiai dar menesi verks del egzo ir niekur neislys;D

 :DD

 nebeverta nervuotis. Juk laikas nesugrąžinamas, taigi kam čia nervuotis. Reikėjo prieš egzą nervuotis, tada dar būtų galima pateisint, bet po egzo "šaukštai po pietų".

Žinutė parašyta: 2011-06-07 14:56:42 | Nuoroda
asamas rašė:
Cristii rašė:
ėlivkA rašė:
asamas rašė:
JustinasK rašė:

 Na, praėjo beveik trys valandos po egzamino, jau gana, lekiam pažaist tinkliniuko ir prie ežeriuko ;D

 cia noliferiai dar menesi verks del egzo ir niekur neislys;D

 :DD

 nebeverta nervuotis. Juk laikas nesugrąžinamas, taigi kam čia nervuotis. Reikėjo prieš egzą nervuotis, tada dar būtų galima pateisint, bet po egzo "šaukštai po pietų".

 tu man patinki!

 man nervas ima, kai kiti tikrinasi.;D "kiek gavot tam ,kiek gavot anam ,ar tiek gavot, o gal tiek?".. Viskas bus OKAY.  ;]

Žinutė parašyta: 2011-06-07 15:13:17 | Nuoroda
Aurimas165 rašė:

Ir siulau neklausyti tu kurie cia sneka, kad lengvas buvo ir nenusiminkit, nes kaip pereinu per kitus forumus daugiau nusiminusiu del sunkiu uzduociu nei besidziaugianciu. Siulau pamirsti viska ir eiti i prieki. Gyvenimas per trumpas, kad tik dairytumeisi atgal. Reikia eiti i prieki, ruostis kitiems egzaminams o jei jau baigeti laukit atsakymu, ir nesugrauzkit- padarete ka galejote, kaip dirbote :)  

 TAip! Pritariu 100%. ( :

Žinutė parašyta: 2011-06-07 15:35:21 | Nuoroda

 bet gal nereiks perlaikyt, juk čia tik tokie pasvarstymai, kad nebuvo lengvas. Bet gal visai neblogai būtų, kad palengvintų ir duotų perlaikyt. : D

Žinutė parašyta: 2011-06-07 15:40:08 | Nuoroda
Agnyt` rašė:
Cristii rašė:

 bet gal nereiks perlaikyt, juk čia tik tokie pasvarstymai, kad nebuvo lengvas. Bet gal visai neblogai būtų, kad palengvintų ir duotų perlaikyt. : D

 Nereiks čia nieko perlaikinėti, žmogus subtiliai pajuokavo : ))

 tai gerai, bus kaip bus. Juk negyvensiu visą gyvenimą su mintim, kaip egzaminus išlaikiau. ;]

Žinutė parašyta: 2011-06-07 15:41:54 | Nuoroda
anders rašė:

Nežinau kaip jums, bet man tai tikrai nebuvo labai sunkus egzaminas. Viską išsprendžiau tik dėl trigonometrijos dvejoju(nleb gerai moku redukcija tai maždaug kažką parašiau). O šiaip tikrai, jei mokėtės, tai neturėjo būt didelių sunkumų. Be to, už paprasčiausią lygčių sistemą 3 taškai... kur tai matyta... o pvz už kur kas sunkesnį artimetinės progresijos uždavinį vos 2... :) Na bet tiek to. Čia ne mano rūpestis.

 Na, mano mokytojai keitėsi labai dažnai, taip kad neturėjau progos itin gerai išmokti, kadangi man reikia daug laiko,. O savarankiškai mokytis bandžiau, bet retam, kuriam pavyksta labai gerai išmokti ruošiantis savarankiškai.. O šiaip tai kaip bus taip, juk čia tik maža gyvenimo dalis. :}

Žinutė parašyta: 2011-06-08 12:25:00 | Nuoroda
ColiukeZhaw rašė:

Sveiki. Aš irgi stosiu į Kauno Kolegiją, į maisto technologiją, arba viešajį maitinimą , arba maisto saugą. Bet aš  baigiau vidurinę pernai metais :) Ir dbr tikiuosi jau pradėt mokytis nuo rugsėjo ;}

 Sveika. O ką veikei visus metus? :]

Žinutė parašyta: 2011-06-08 12:26:02 | Nuoroda
Rusne// rašė:
zmoguss rašė:

Gal patartumėt kur geriau stot, į KK-dizainą ar VDU- naujųjų medijų meną?

 pries pora menesiu norejau stoti butent i VDU-naujuju mediju mena, bet dbr manau kad stosiu i KK-dizaina. kur geriau sunku pasakyti, cia tiesio priklauso nuo taves pacio, kas taau prie sirdies, ar megsti fotografuoti, kurti filmukus, ar maketuoti, tapyti ar pan.

 

 ir šiaip Kolegijose paruošia praktiškai, tai daug įdomiau, nei visą teoriją kalt. ;]

Žinutė parašyta: 2011-06-08 12:51:46 | Nuoroda
Light Arus rašė:

Sveiki. Norėjau paklausti ar mokytojai turi teisę vesti metinį pažymį į blogesnę pusę, jei,tarkim,pirmame semestre išeina didesnis , nei antrame ?

 Labas. Turi teisę. Iš tikrųjų čia juokingas posakis "į vaiko naudą". Taip neturi būti. Metinis skaičiuojamas pirmo ir antro pusmečio sudedami pažymiai ir padalinami iš jų sumos. Taip tiksliai gaunasi kiek Tau priklauso vesti. : )  Iš tiesų dauguma mokytojų daro mokinio naudai, bet yra tokių, kurios ne. ;]

Žinutė parašyta: 2011-06-08 20:04:22 | Nuoroda
vikikita rašė:
x-boom rašė:
Erudite rašė:
x-boom rašė:
Erudite rašė:
x-boom rašė:
ernestas7 rašė:

koks tas praeinamasis balas turetu buti?ziu visi gerai islaike cia tj idomu kiek ten tu tasku siemet bus.anais metais buwo 10, o siemet kaip???

 Pagal viską tai turėtų būti 40% taškų nuo visų galimų bendro kurso užduočių taškų...

 Pagal viską tai min riba tikrai ne tokiu principu skaičiuojama.

 Sorry jei ką suklydau, tiesiog man atrodo, kad kažką  apie tai girdėjau, o gal ir ką maišau.

 Maišai. Esmė, kad egzamine gali būti iki 40% B lygio užduočių. Maždaug tiek ir buvo šiemet.

 Na štai, paskutinė pastraipa, paskutinis sakinys:

www.veidas.lt/aukstojo-mokslo-sieksianciu-abiturientu-lauks-didesne-konkurencija

 raso kad 40% bendrojo kurso tasku, siemet ju buvo 25 taskai, pagal tikra tai tada turetu buti 10 tasku praeinamas balas. bet manau jei daug kas daug tasku surinks ta kartele kels

 būtų laaabai idealu, jei pereinamasis balas būtų 10taškų. (happy)

Žinutė parašyta: 2011-06-09 13:16:20 | Nuoroda
Aurimas165 rašė:
kleora rašė:

man ,kad ir kaip bebūtų gaila, nebuvo egzaminas lengvas kaip jums daugumai. nepavyko su pušim,su tikimybe,per daug laiko jiems skyriau neatkreipdama dėmesio į tai,kad 22 gana lengvas ir brangus uždavinys. Testas taip,lengvas buvo,bet uždaviniai tikrai,mano nuomone,nebuvo iš lengvųjų. Maždaug primesdama turėčiau surinkt 40-44 taškus. jei tai gautųsi bent 50 proc, būtų gerai manau. Nors metiniame turėjau stiprų 9. Loterija tie egzaminai. :)

 As irgi tiek pat tasku surinkti tureciau panasiai surinti :) 41-44 taskus, idomu kiek panasiai butu galim gauti uz tiek? :) manau kad 50 %turetu iseiti?

 Pritariu, kad loterija tie egzaminai. Atrodo gerai supranti ir moki, bet kai duoda egzaminų lapą pririnktų įvairiausių užduočių, kurios kartais gali smarkiai pakišti koją. 

Žinutė parašyta: 2011-06-09 13:52:55 | Nuoroda
Doras rašė:

 Jei traktuojat egzaminą kaip loteriją, tai turbūt ir gyvenimas - loterija. Man, pavyzdžiui, kontroliniai klasėj buvo daug sunkesni nei šitas egzas...

 Aš pažįstu merginą, kuri mokydavosi 10-kais. Ir štai egzaminas, laimės dalykas, ji lietuvių egzo neišlaikė. Labai daug priklauso ir nuo pačio žmogaus. 

Žinutė parašyta: 2011-06-09 13:55:24 | Nuoroda
Suniuss rašė:
Cristii rašė:

 Pritariu, kad loterija tie egzaminai. Atrodo gerai supranti ir moki, bet kai duoda egzaminų lapą pririnktų įvairiausių užduočių, kurios kartais gali smarkiai pakišti koją. 

 Va kas atsitinka, kai kali pries kontrilinius vienai dienai

 aš sau sakiau, kad nekalsiu to ko man nereikia.. Ir tikrai nekaldavau. Man užtekdavo pamokų laiko, kad gaučiau teigiamą pažymį. 

Žinutė parašyta: 2011-06-09 14:08:41 | Nuoroda
Suniuss rašė:
Cristii rašė:
Suniuss rašė:
Cristii rašė:

 Pritariu, kad loterija tie egzaminai. Atrodo gerai supranti ir moki, bet kai duoda egzaminų lapą pririnktų įvairiausių užduočių, kurios kartais gali smarkiai pakišti koją. 

 Va kas atsitinka, kai kali pries kontrilinius vienai dienai

 aš sau sakiau, kad nekalsiu to ko man nereikia.. Ir tikrai nekaldavau. Man užtekdavo pamokų laiko, kad gaučiau teigiamą pažymį. 

 Tu gal ne, taciau daug kas iskala vienai dienai pries kontrolinius, susirenka gerus pazymius, o po to stebisi, kodel nieko nemoka per egzaminus.

 būna visokių, juk visokių ir reikia. :] Aš vistiek už užsienio šalis, kuriose nereikia mokytis visokių nesamonių.. Moko to, ko iš tiesų reikia pačiam gyvenime. Lietuva.. :o

Žinutė parašyta: 2011-06-09 14:12:36 | Nuoroda
Protuberantas rašė:
Cristii rašė:
Doras rašė:

 Jei traktuojat egzaminą kaip loteriją, tai turbūt ir gyvenimas - loterija. Man, pavyzdžiui, kontroliniai klasėj buvo daug sunkesni nei šitas egzas...

 Aš pažįstu merginą, kuri mokydavosi 10-kais. Ir štai egzaminas, laimės dalykas, ji lietuvių egzo neišlaikė. Labai daug priklauso ir nuo pačio žmogaus. 

 Na tai abėjoju jos žiniomis. Tikriausiai nebuvo verta 10-tų jeigu net neišlaikė. Mokytojai irgi klaidą daro, kad per didelius pažymius rašo, tada mokiniai per daug savim pasitiki. O kas tikrai moka tai egzaminai ne joks laimės dalykas. Aš ne vieną merginą ir vaikiną pažįstu, kurie TIKRAI mokėjo ir išlaikė 90-100. Tai vat, nereikia čia dabar lele "egzaminas laimės dalykas" :D Čia pasiguost sau nebent taip gali jeigu neišlaikai.

 O aš dar nežinau, išlaikysiu ar ne. Bet vistiek sakysiu, kad egzaminas yra laimės dalykas, kadangi Tu nežinosi kas gali papult vienam ar kitam egzamine. Juk ne visi sugeba mokėti viską. Vieniems labiau sekasi geometrija, kitiems funkcijos, tretiems lygtys, nelygybės.. Skirtingi visi ir todėl kiekvienam tai yra laimės dalykas. Tai tik mano nuomonė. :)

Žinutė parašyta: 2011-06-09 14:12:50 | Nuoroda
Protuberantas rašė:
Cristii rašė:
Doras rašė:

 Jei traktuojat egzaminą kaip loteriją, tai turbūt ir gyvenimas - loterija. Man, pavyzdžiui, kontroliniai klasėj buvo daug sunkesni nei šitas egzas...

 Aš pažįstu merginą, kuri mokydavosi 10-kais. Ir štai egzaminas, laimės dalykas, ji lietuvių egzo neišlaikė. Labai daug priklauso ir nuo pačio žmogaus. 

 Na tai abėjoju jos žiniomis. Tikriausiai nebuvo verta 10-tų jeigu net neišlaikė. Mokytojai irgi klaidą daro, kad per didelius pažymius rašo, tada mokiniai per daug savim pasitiki. O kas tikrai moka tai egzaminai ne joks laimės dalykas. Aš ne vieną merginą ir vaikiną pažįstu, kurie TIKRAI mokėjo ir išlaikė 90-100. Tai vat, nereikia čia dabar lele "egzaminas laimės dalykas" :D Čia pasiguost sau nebent taip gali jeigu neišlaikai.

 O aš dar nežinau, išlaikysiu ar ne. Bet vistiek sakysiu, kad egzaminas yra laimės dalykas, kadangi Tu nežinosi kas gali papult vienam ar kitam egzamine. Juk ne visi sugeba mokėti viską. Vieniems labiau sekasi geometrija, kitiems funkcijos, tretiems lygtys, nelygybės.. Skirtingi visi ir todėl kiekvienam tai yra laimės dalykas. Tai tik mano nuomonė. :)