Vartotojo Meitas pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-10-22 19:32:01 | Nuoroda

Taigi turiu daug klausimų dėl stojimo į šia profesiją.  Visur internete ieškau ir nieko konkretraus nerandu.  Kiek žinau norint įstoti į nemokamą mokslą, reikia egzaminus labai aukštais balais išlaikyt, man tai yra neįmanoma, nes tinginiavau žemesnėse klasėse, turiu daug matematikos spragų. Todėl įdomu su kokiais minimaliais balais priima į mokamą mokslą. Ar yra kolegijų kuriose būtų psichologijos studijų programos. būtų gerai jai keltumėt čia visą informaciją apie psichologijų studijas, stojamuosius ir tt. iš anksto dėkui.

Žinutė parašyta: 2010-10-22 20:27:46 | Nuoroda

Sveiki. Norėčiau sužinoti kokiais žemiausiais egzaminų balais priimama į valstybės finansuojamą filosofijos mokslą ?
Su kokiais žemiausiais balais į nefinansuojamą. kiek kainuoja mokama studijų programa ? dėkui

Žinutė parašyta: 2010-10-23 17:44:53 | Nuoroda

Šiaip mane labiau traukia psichologija, bet ir filosofija man visai nieko.

Žinutė parašyta: 2010-10-24 14:23:28 | Nuoroda

nejaugi nebus pasireiškiančių ?

Žinutė parašyta: 2010-11-01 23:22:55 | Nuoroda

Labai mažai laiko užpildyti visas spragas. ir per mažai pinigų norint samdytis matematikos korepetitorių.

Žinutė parašyta: 2011-01-24 01:50:10 | Nuoroda

Sveiki. Taigi nusprendziau, kad noriu studijuot graffini dizaina. Noreciau pasiteiraut studijuojanciu studentu, kur geriau stot? i akademija ar i kolegija. ? ar sunku ten patekt? mazdaug koks konkursinis balas? i ka labiau atsisvelgia i gabumus ar i teorines zinias? man su teorija prastai, bet su gabumais nesiskundziu.

Žinutė parašyta: 2011-02-06 01:03:17 | Nuoroda

Tuo paciu klausimu ir as. Ar sunku laimet valstybes finansuojama moksla VTDK ? noriu studijuot graffini dizaina. Paisau gerai, dailes egzamina manau islaikysiu neblogai. lietuviu sekasi vidutiniskai, anglu taip pat vidutiniskai.

Žinutė parašyta: 2011-02-06 01:22:18 | Nuoroda

Sveiki. ar yra studijuojančių Grafinį dizainą VTDK ? niekur nerantu konkrečios informacijos. norėčiau sužinot, su kokiais stojamaisiais balais gaunamas valstybės finansuojamas mokslas,  kokios stojamojo egzamino užduotys. ? kaip chebra ten? draugiška ar nelabai ? ar įmanoma gaut nemokamą bendrabutį? ir šiaip viskas kas aktualu apie grafinio dizaino studijas VTDK

Būčiau labai dėkingas sulaukęs informacijos. atrašykite čia - forume, arba i PM, arba el-paštu,

Ačiū.

Žinutė parašyta: 2011-02-06 16:30:01 | Nuoroda

Sveiki. Labai noriu įstoti į Grafinį dizainą, kitokios studijos manęs nedomina, Faktas tas, kad noriu patekti į valstybės finansuojamą vietą, nes niekaip nesugebėčiau susimokėt už studijas.

1.Koks maždaug turi būti svertinis balas, kad įstočiau į valstybės finansuojamą vietą?
2.Ar įmanoma gaut nemokamą bendrabutį ?

3.Per stojamąjį egzaminą yra natiurmorto piešimas. per kiek laiko reikia nupiešt ? (aš truputėlį lėtapėdis)..Būtinai reikia spalvotai ar galima ir nespalvotą piešt ?
ant kokio dydžio lapo reikia piešt? a3 ar a4 ? Ar yra tam tikri piešimo priemonių standartai? Galbūt galima naudoti bet ką?
4. Kas ta Kompozicija? ką reikia daryt? nes kiek girdėjau ji taip pat įeina į stojamąjį egzaminą ? kiek laiko skiriama kompozicijai ?
5. Ar dar kasnors įeina į egzaminą?

Būčiau labai dėkingas jai kasnors kuris tikrai žino atsakytų į šiuos mano klausimus.

Žinutė parašyta: 2011-02-06 16:30:58 | Nuoroda

Sveiki. Labai noriu įstoti į Grafinį dizainą, kitokios studijos manęs nedomina, Faktas tas, kad noriu patekti į valstybės finansuojamą vietą, nes niekaip nesugebėčiau susimokėt už studijas.

1.Koks maždaug turi būti svertinis balas, kad įstočiau į valstybės finansuojamą vietą?
2.Ar įmanoma gaut nemokamą bendrabutį ?

3.Per stojamąjį egzaminą yra natiurmorto piešimas. per kiek laiko reikia nupiešt ? (aš truputėlį lėtapėdis)..Būtinai reikia spalvotai ar galima ir nespalvotą piešt ?
ant kokio dydžio lapo reikia piešt? a3 ar a4 ? Ar yra tam tikri piešimo priemonių standartai? Galbūt galima naudoti bet ką?
4. Kas ta Kompozicija? ką reikia daryt? nes kiek girdėjau ji taip pat įeina į stojamąjį egzaminą ? kiek laiko skiriama kompozicijai ?
5. Ar dar kasnors įeina į egzaminą?

Būčiau labai dėkingas jai kasnors kuris tikrai žino atsakytų į šiuos mano klausimus.

Žinutė parašyta: 2011-04-06 00:03:24 | Nuoroda

Sveiki. kas šiais metais žadate čia studijuot? :)