Vartotojo Žvėris pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-10-25 22:02:22 | Nuoroda

Hey :) Na aš jau ne vienus metus svarstau apie šiÄ… specialybÄ™. Informacijos tikrai daug, tik reikia pasirausti internete. Tik vat neapsisprendžiu, kurį universitetÄ… rašyti 1 numeriu. Trumpa info apie normaliausius  (mano manymu) iš studijuojanÄių pasakojimų:

VU- klasikinis universitetas, gilios tradicijos, psichologijÄ… studijuojantys yra profesionaliai paruošiami, bet krÅ«viai neaprÄ—piami. Mokosi per dienas ir naktis. Apie darbo derinimÄ… su studijomis nÄ—ra net kalbos (bent 3 metus).

VDU- labai giriamas. Sako, jog protingai parenkama informacija + galimos gretutinÄ—s studijos, kas šiais laikais tikrai didžiulis privalumas.

MRU - gan jaunatviškas su ne itin patyrusiais dÄ—stytojais, bet nauji vÄ—jai gal ir ne pro šalį.

Žinutė parašyta: 2010-10-25 22:22:00 | Nuoroda

Sveiki, noriu šiek tiek informacijos iš gyvenanÄių bendrabuÄiuose. Kokios sÄ…lygos, kokie kambariai, kaip dušai, virtuvÄ— ir t.t. :)

Žinutė parašyta: 2011-07-03 18:02:56 | Nuoroda

Gal kas apšviestumÄ—te, kur gyvena VU psichologai? Kokios sÄ…lygos? Ar labai toli iki univiero? ;) AÄiÅ« iš anksto.

Žinutė parašyta: 2011-07-03 18:10:41 | Nuoroda

Mano konkursinis balas 19,26. Jei nepatekÄiau pirmame stojimų ture į VU nemokamÄ…, ar verta rizikuoti ir laukti antro turo? Ar gali taip bÅ«ti, kad antrame ture liksiu ant ledo? Iš anksto aÄiÅ«. :)

Žinutė parašyta: 2011-07-03 18:29:00 | Nuoroda

Ar yra VU galimybÄ— pirmame kurse patekti į dvivietį ar visus sukiša į trivieÄius? Galima rinktis su kuo gyventi?