Vartotojo Viktorijaaaa pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-01-09 20:00:23 | Nuoroda

nec.lt/failai/1727_MAT_VERT_pagr_2010.pdf

Žinutė parašyta: 2011-06-06 14:18:52 | Nuoroda

O man tai baisoka kažkaip. Dar kai visi kalba, kad šiais metais sunkus egzas laukia tai iš vis. Man ir 30 % iš egzo užtektų, bent vis tiek ir dėl jų jaučiu teks paprakaituot jei iš vis dar tiek surinksiu :/

Žinutė parašyta: 2011-06-07 19:27:34 | Nuoroda

 Min. 28 max. 35 taškai. Na bet tikrai tokios žioplos klaidos, kad baisu tikrintis. Dar kai juodraštį pažymi teisingai o atsakymuose sugalvoji dėl kažkokios priežasties pakeist viską... na ką gi reikia kaltint tik savo žioplumą.

Žinutė parašyta: 2011-06-08 21:59:51 | Nuoroda
Erudite rašė:

 Spėju stipriai šiais metais kils kartelė. 100-kui gaut, ko gero, bus galima prarast max 1-2 taškus, o min išlaikymo riba gali pasiekt ir 15-20 taškų.

 Eikit sau... negasdinkit su tokiais spėjimais :>

Žinutė parašyta: 2011-06-08 22:12:13 | Nuoroda
zuuzu rašė:
Viktorijaaaa rašė:
Erudite rašė:

 Spėju stipriai šiais metais kils kartelė. 100-kui gaut, ko gero, bus galima prarast max 1-2 taškus, o min išlaikymo riba gali pasiekt ir 15-20 taškų.

 Eikit sau... negasdinkit su tokiais spėjimais :>

 Jooo. :X kiek taškų surinkai madžaug?

 Oi nedaug... ir labiausiai nervas ima dėl žioplų klaidų. Kai tikrieniesi adrodo viskas juk elementaru, bet per egzaminą to nepadarai tai bus kokie 35-38 taškai.

Žinutė parašyta: 2011-06-08 22:26:40 | Nuoroda
Aurimas165 rašė:
Viktorijaaaa rašė:
zuuzu rašė:
Viktorijaaaa rašė:
Erudite rašė:

 Spėju stipriai šiais metais kils kartelė. 100-kui gaut, ko gero, bus galima prarast max 1-2 taškus, o min išlaikymo riba gali pasiekt ir 15-20 taškų.

 Eikit sau... negasdinkit su tokiais spėjimais :>

 Jooo. :X kiek taškų surinkai madžaug?

 Oi nedaug... ir labiausiai nervas ima dėl žioplų klaidų. Kai tikrieniesi adrodo viskas juk elementaru, bet per egzaminą to nepadarai tai bus kokie 35-38 taškai.

 Idomu kiek uz tiek galima tiketis?

 Na jei kartelė nekils tai apie 40% gal.

Žinutė parašyta: 2011-06-08 23:32:35 | Nuoroda
Erudite rašė:
Doras rašė:
Aurimas165 rašė:

Pritariu paskutiniam komentarui :) egzas tikrai nebuvo lengvenis nei pernai. :) tai kartele netuetu labai kilti :) 

 Tiem, kas gilinosi į matkematikos karalystę, egzas šitas toks lengvas, kad ne nejauku spręsti buvo. Laukiau kokio rimto žodinio. Nematyto, negirdėto, kur galėtum save išbandyti. Ir nesulaukėm. Egzas buvo ne lengvas (nes 2010 lengvas), o LABAI lengvas. Kartelė turėtų ženkliai pakilti, nors kas čia žino. Gal 80% komentatorių, kuriems easy shit pasirodė šitas egzas yra 2% laikiusiųjų :D

 Ir net labai jau įsigilinusiam į tą "matematikos karalystę" nereikėjo būt. Aš toli gražu nesu tiksliukė, bet egzamino metu teko nuolat stebėtis: ar aš vis dėlto perkandau tą matematiką, ar šitas egzas lengviausias per visą istoriją?? Deja, paglostyt savo ego negaliu, nes tinka antrasis variantas.

 Tai jūs kieti. Gausit ir 100-90%. O aš žemaitijos akmenėlis galėsiu gailėtis savęs su 40%.

Žinutė parašyta: 2011-06-17 14:11:14 | Nuoroda

 Ei žiūrėkit man stojant reikia arba anglų arba istorijos egzamino. Tuomet viena ima metinį kitą egzaminą. Tai jei aš lievai išlaikiau anglų, bet istorija gerai, jie ir ims didesnį ar čia jau savo nuožiūra jie daro?

Žinutė parašyta: 2011-06-17 18:32:29 | Nuoroda
Bulius rašė:
nepieva rašė:
Bulius rašė:

Aš nesuprantu dėl tų prašymų, kaip galima jau registruotis, jei dar nežinome egzaminų rezultatų? Ar reikia taip skubėti, nes gali nebelikti vietų ar kaip?

 Tai redaguot galima iki paskutinės dienos

 O tai kaip dėl tų vietų? Kada paskirsto? Ar tiesa, kad žiūri, kas greičiau prisiregistravo? Nes aš galvojau, kad neverta registruotis, kol dar nėra rezultatų... O šiandien tipo prigasdino, kad greičiau registruočiaus, nes vietų nebebus...

 Na nežinau čia tiesa ar ne bet mums viena mokytoja sakė, kad jei bus keli mokiniai su vienodais balais pirma priims tą kuris pirmas užpildė prašymą. Tačiau tikrai nežinau ar tiesa tai, nors pati jau senokai viską suvedžiau vis tiek galima redaguoti.

Žinutė parašyta: 2011-06-18 11:07:09 | Nuoroda

 Klausykit turiu dar klausimą. Esu gavus Junior Achievement pažymėjimą su pagyrimu už kurįtam tikruose universitetuose prideda papildomus balus. O pildant prašymus kur reiktų pažymėt, kad gavai tokį pažymėjimą?

Žinutė parašyta: 2011-06-18 21:18:05 | Nuoroda

 Turiu klausimą. Esu gavus Junior Achievement pažymėjimą su pagyrimu už kurį universitete pridedate papildomus balus. O pildant prašymus kur reiktų pažymėt, kad gavai tokį pažymėjimą?

Žinutė parašyta: 2011-06-18 21:24:08 | Nuoroda

 Bandysiu stot ir į MRU ir VDU ir VU į verslo informatika bet žiūrėsiu kaip gausis. Na, o jei kitus egzus išlaikysi taip kaip anglų manau bijot Tau tikrai neverta :)

Žinutė parašyta: 2011-06-18 21:49:31 | Nuoroda
Mindauge rašė:

Na kam įdomu turiu pažįstama iš taisymų tai jie jau baigė taisyti darbus penktadienį, bet dar kol suves į kompą ir procentus suskirstys nemažai laiko praeis... :) 

O šiaip sakė, kad buvo labai blogų ir labai gerų darbų,  o šimtukus gaus tik tie darbai, kurie grynai nė taško neprarado, nes ir vieną tašką praradus šimto nebus, nes daug darbų buvo idealūs. O dar sakė, kad buvo nemažai tuščių darbų, Nu žodžiu kiek žinau tiek pasakiau : ) 

 Tai šimtukai tik tiem kas nei vieno taško neprarado? Rimtai? Olia... še tau, kad nori.

Žinutė parašyta: 2011-06-18 21:56:38 | Nuoroda
Mindauge rašė:
Viktorijaaaa rašė:
Mindauge rašė:

Na kam įdomu turiu pažįstama iš taisymų tai jie jau baigė taisyti darbus penktadienį, bet dar kol suves į kompą ir procentus suskirstys nemažai laiko praeis... :) 

O šiaip sakė, kad buvo labai blogų ir labai gerų darbų,  o šimtukus gaus tik tie darbai, kurie grynai nė taško neprarado, nes ir vieną tašką praradus šimto nebus, nes daug darbų buvo idealūs. O dar sakė, kad buvo nemažai tuščių darbų, Nu žodžiu kiek žinau tiek pasakiau : ) 

 Tai šimtukai tik tiem kas nei vieno taško neprarado? Rimtai? Olia... še tau, kad nori.

 Nu taip sakė, nes buvo daug idealių darbų, kur grynai nė taško neprarado. :) 

Na tai pereinamasis balas ir kils tuomet. Jėėtus...

Žinutė parašyta: 2011-06-18 22:04:21 | Nuoroda

 Kažkaip nesitiki kai iš anglų gavai 94, o matkės taip imsi ir neišlaikysi. Pavarysi pamatysi, jei kam ir reikia drebink kinkas tai man, bet ir tai jaučiu procenta surinksiu.

Žinutė parašyta: 2011-06-18 22:35:33 | Nuoroda
Beprotybė rašė:

  Vienam forumiečių,Makošiui,buvau parašius:  "Kad nerimo nebūvimo  privilegiją , turi tik tie žmonės,kurių interesų ir poreikių ratas yra platus. Tai turbūt,mažiau pažeidžiami ir tiesmukiškesni žmonės ,kurie turi daugiau įvairesnių interesų,kuriuos daugiau kas domina,kurių turtingesnė veikla,nes kompensuojantį vaidmenį atlieka hobis ar tai kažkokios kultūrinimosi priemonės.Kuo žmogus turi daugiau apčiuopiamų ryšių su gyvenimu,tuo jis nebijo rizikuoti ir vienos iš tų jungiančių grandžių prarasti. Gerai, jei turime didelę ryšių atsargą ir vieniems nutrūkus galim remtis kitais. Gyvent pagal principą "Esu ,koks noriu ištikrųjų būti,sakau ,ką ištikrųjų noriu sakyti" negali tie,kurie yra atsidavę vienam darbui,hobiui,žmogui ar dar kažkam ,ko negaliu dabar sugalvoti. Tad,jei suprantam,kad nė vienas egzistuojantis ryšys su gyvenimu mums neatneš laimės ir ,kad pati laimė yra tik siekio iliuzija tada būdami tuo,kuo esame neprisidarysim bėdos,nei socialinio rezultato nei savivertės atžvilgiu,nes paprasčiausiai, kažkam galimybė trumpai mylėti,nežinoti ar tai... bus vertingesnė ,nei savivertė,o galimybė tarkim gyventi atokiame vienkiemy ir klausytis senų plokštelių vertesnė už patogią socialinę padėti.".

Noriu tik akcentuot,kad nereikia jaudintis dėl tokių šūdų kaip egzo rezultatai,normalu,kad  yra šioks toks rūpestis,bet daugiau,nu common , tai tikrai dar ne viskas. Yra daugybė kelių. Svarbu nepamiršti kvėpuoti ir mylėti tai,ką myli. : )))

Ir ,kas čia man berašė,ai Mindauge ---> Nepavydžiu,nes ,kad moki už mane geriau matematiką,tai dar nieko nereiškia. 

Peace. 

 

 C'mon... tu oratorė tikra (y)

Žinutė parašyta: 2011-06-19 14:14:36 | Nuoroda

 Turizmo vadyba, arba verslo ekonomika :]

Žinutė parašyta: 2011-06-19 15:19:09 | Nuoroda

 Mtinis 4   tad 10-30 procentų.

Žinutė parašyta: 2011-06-30 18:36:41 | Nuoroda

Na va gavau žinią gerą, kad mūsų mokykloj visi išlaikė matkę, tad bent procentą jau turiu. Laimės pilnos kelnės kol kas, bet ryte bus ašarų pakalnė kai reiks stebėt čia visus su 90-100 procentų o aš su procentu sėdėsiu :D

Žinutė parašyta: 2011-06-30 18:41:24 | Nuoroda

 Tai, kad nelabai. Vidutiniškos mano matematikos žinios, bet ne prastos, bet kadangi įsitikinau kad šie metai ne patys sėkmingiausi man jau paėmus žinomus egzų rezultatus, neblizgės ir matematika :) Jau geriau būsiu nusiteikus blogiausiam nei tikėsiuosi labai daug ir vėl gausis šnipštas :)