Vartotojo Viktorijaaaa pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-30 20:09:24 | Nuoroda

Rašiau mokytojai laišką dėl apeliacijos ir gavau tokį atsakymą "Sveikinu visai sėkmingai išlaikius egzaminą. Konvertuojant į pažymį pagal mūsų mokyklos sistemą, gavai aštuonetą.
Dabar dėl apeliacijos. Nežinau aš Tavo darbo, negaliu pasakyti, ar yra galimybė gauti tą taškelį. Juk kito darbo nerašysi, vertins tą patį, o vien dėl to, kad nedaug trūksta, to taško neparašys. Jeigu Tau labai labai svarbus tas procentas, jeigu kas nors iš esmės pasikeistų, gali mėginti. Tik noriu pasakyti, kad iš pernai apeliuotų darbų nebuvo nė vieno pakelto įvertinimo... :( O užpernai buvo netgi sumažintų... Negąsdinu ir neatkalbinėju, bet tokia realybė.
Nepaisant visko, SĖKMĖS!" Ech... teks susilaikyt matyt. O Jums kas rašo tikrai sėkmės :)))

Žinutė parašyta: 2011-06-30 20:13:48 | Nuoroda
Justt rašė:
andriusk92 rašė:
Justt rašė:

Man tai uz ka numust gali tai uz tas tikimybes su priesininkais stipresniais ir silpnesniais.. jau nepamenu kaip ten dariau bet daug zodziais rasiau bet ne taip kaip vertinimo instrukcijoj.. bet atsakymas geras ;DD Kaip manot kaip cia vertint gali?;D

 Tai jei ten į temą viską parašyta,tai visus taškus gausi.As pvz. 15 pratimą visiškai kitaip sprendžiau nei parodyta instrukcijoj ir bus vistiek taškai :)

 va prisiminaiu kaip dariau: (2 x 0,3 + 6 x 0,8) / 8
Is esmes labai panasu y pastaboje parasyta varianta tai kinda cool xD

 Dariau kaip tu. Labai tikiuos užskaitys...

Žinutė parašyta: 2011-07-01 07:37:37 | Nuoroda

 28 taškai 21 procentas. Net nežinau... Šiaip manau turėčiau džiaugtis, bet ... :)

Žinutė parašyta: 2011-07-01 08:03:48 | Nuoroda
Sandrittta rašė:
dovi rašė:

 blem, 52 taškai 80, o už 57 90. Smagu. O ten viskas buvo tikrai taip lengva.., matkė belenkaip mokėjau ;/

 nesinervink va as buciau dar 4 taskus gavus ir butu man 80%, o ne 71%..ir plius dar zinau kad buciau gavus juos jei buciau geriau issiskaicius i juokinga b lygio uzd. nu bet ka padarysi dziaukimes tuo, ka turim, egzaminai dar neatspindi musu tikruju ziniu :)

 Pritariu Sandrai. Kas jau buvo tas buvo. Man taip pat du taškai nuplaukė vien dėl to, kad buvau viską teste gerai padarius, bet kažkas paskutine minute šovė į galvą ir atsakymų lape visai kitus du atsakymus žamymėjau taip ir nuplaukė du taškai ir 4 procentai. Na bet nieko jūs netgi labai gerai parašėt tad pasidžiaukit :)

Žinutė parašyta: 2011-07-01 08:12:57 | Nuoroda
svous rašė:
Justt rašė:

Pasigirsiu ir as... Fucking 100! xD

 Sveikinimai!

 Juo ;D Sveikinu ir aš

Žinutė parašyta: 2011-07-01 08:23:29 | Nuoroda
dainorytea rašė:
DovileG rašė:

 Taskai- 31

Balas 29

 Mano 34 taškai, bet 37 balai

 Juk  vienas balas  apie du procentus prideda taip ir gaunas.

Žinutė parašyta: 2011-07-01 09:00:07 | Nuoroda
Fikcija rašė:
jievė rašė:

Kažin tau nebūt taip, jei vieno taško iki šimtuko trūktų? :D

 

Tikrai NE. Blemba, nesu egoistė ir mano akys už pilvą nėra didesnės.

 Akys už pilvą nėra didesnės :DDD Šitas geras. Užskaitau.

Žinutė parašyta: 2011-07-01 09:05:14 | Nuoroda
Zigmukas rašė:
Viktorijaaaa rašė:
Fikcija rašė:
jievė rašė:

Kažin tau nebūt taip, jei vieno taško iki šimtuko trūktų? :D

 

Tikrai NE. Blemba, nesu egoistė ir mano akys už pilvą nėra didesnės.

 Akys už pilvą nėra didesnės :DDD Šitas geras. Užskaitau.

 Tokius prikolus tik tokiems kaip jus ir uzskaityti.

 Jup :)  Būtent tokiems. Ech... kiek  nenuotaikoj žmonių pasaulį.

Žinutė parašyta: 2011-07-01 10:13:30 | Nuoroda
LadyShadow rašė:
Draguza rašė:
Zigmukas rašė:
Draguza rašė:
dainorytea rašė:
LadyShadow rašė:
dainorytea rašė:
cometinas rašė:

 EEEEjjjjjjj.. Kas supranta ta lamabpo skaiciuokle? As viska suvedu, bet nera jokio sumauto mugttuko apskaiciuoti mano balui :D kame reples? :) 

 www.lamabpo.lt/skaiciuokle

 yra desinej atnaujinti :D

 cia konkursinis balas skaitosi mano?

 as ir ilgai masciau kaip yra, bet taip ir nesupratau :D

 Kažkokias nesąmones rodo... Mano konkursinius balus labai jau aukštus rodo (ir net 28.. man abejonės kyla ar išvis 28 yra įmanoma gaut...), nors išlaikiau vidutiniškai...

 Tai tu nevesk visu egzu rezultatu ir visu metiniu pazymiu, pvz ekonomikoje reikia 3 egzu ir 1 metiniu, tai tik i4 skiltis irasyk ir pamatysi realu bala.

 Nu palikau tik tuos kurių reikia ir vis tiek 28 rodo... o_O

 ta pati ir aš padariau, vis tiek meta toki patį. 

 

 Nežinau... man tai lyg normalų rodo 14,8.

Žinutė parašyta: 2011-07-01 10:22:23 | Nuoroda
Draguza rašė:
cometinas rašė:
Ighnaz rašė:
cometinas rašė:

 EEEEjjjjjjj.. Kas supranta ta lamabpo skaiciuokle? As viska suvedu, bet nera jokio sumauto mugttuko apskaiciuoti mano balui :D kame reples? :) 

 www.lamabpo.lt/skaiciuokle

 Kai suvedi virsuj pasirink univiera ir studiju programa kur stoji tada parodo.

Aj nu ten kur "konkursinis balas" tai matau, bet galvojau, kad ten pernykstis, su kuriio istojo i VF  tai gal kas zino, kur rasti pernyksciu stojimu balus? 

 'Kur stoti' žurnale ^^

 www.mruni.eu/mru_lt_dokumentai/grupes/priemimo_grupe/2011_balai_inter.pdf Čia MRU, dar kažkur VK turėjau...

Žinutė parašyta: 2011-07-01 11:25:18 | Nuoroda

 Ei žiūrėkit gali 1 taškas net ris procentus lemt? Nes 28 taškai 21 procentas o 29 jau 24?

Žinutė parašyta: 2011-07-01 11:32:18 | Nuoroda
diminutive rašė:
Viktorijaaaa rašė:

 Ei žiūrėkit gali 1 taškas net ris procentus lemt? Nes 28 taškai 21 procentas o 29 jau 24?

 deja, toks jau tas skaičiavimas. ;]

 Velniava, paskutine akimirka pakeistas atsakymas tris procentus kainavo ;P

Žinutė parašyta: 2011-07-01 14:17:24 | Nuoroda
hitas rašė:
Viktorijaaaa rašė:

 Bandysiu stot ir į MRU ir VDU ir VU į verslo informatika bet žiūrėsiu kaip gausis. Na, o jei kitus egzus išlaikysi taip kaip anglų manau bijot Tau tikrai neverta :)

 Na ne, nesigavo taip gerai :D 

 Na, bet neblogai :) Jei jau aš su savo varganais procentėliais į MRU bandysiu brautis, žinoma pagal praeitus metus labai jau ant ribos, bet ...tu tai tikrai bandyk :)

Žinutė parašyta: 2011-07-01 14:20:54 | Nuoroda

 www.mruni.eu/mru_lt_dokumentai/grupes/priemimo_grupe/2011_balai_inter.pdf MRU.

Žinutė parašyta: 2011-07-01 15:16:04 | Nuoroda
Dark_night rašė:

Gal zinot iki kurios dienos turi ateiti atsakymai i kur istojome? :)

 Atrodo liepos 26.

Žinutė parašyta: 2011-07-01 15:26:46 | Nuoroda
aurytee rašė:
Viktorijaaaa rašė:
Dark_night rašė:

Gal zinot iki kurios dienos turi ateiti atsakymai i kur istojome? :)

 Atrodo liepos 26.

 nu jau nu jau. vėliau. kažkur iki rugpjūčio pradžios. jei prašymus išsiųst galima iki liepos 22

 www.lamabpo.lt/turinys/bendrasis-priemimas/terminai Juk parašyta liepos 26 I etapo paskelbimas.

Žinutė parašyta: 2011-07-03 10:30:36 | Nuoroda
Doviliokas rašė:

Sveiki,kaip manot verta duoti lietuvių kalbos VBE apeliaciją,kai gavau 50 taškų ir 55proc,kai kitas gavo 58taškus ir 72proc? Taip pat biologijos 58taškai ir 46proc,o kito 60 taškų ir 61 proc?

 

 

Na aš už 51 gavau 58 proc tad manau viskas čia gerai. 1 taškas lygus trim proc kaip ir matematikoj už 28 21 proc o 29 jau 24.

Žinutė parašyta: 2011-07-03 11:16:07 | Nuoroda
ausrike19 rašė:

 sveiki:) na va ir man dabar galvos skausmas ka rinktis kolegija ar universiteta:) visko prisiklausiau tai nzn kas gereu:)sako kolegijose lengviau,pigiau ir trumpiau taciau universitetus labiau vertina,geresne studiju kokybe,daugiau ziniu,ir t.t..

Va va aš ir tokiu pačiu klausimu. Šiaip galvojau VDU bandyti stoti į matematika ir jos taikymą, bet bijau, kad galiu nepakelti krūvio, nors matematika iš tikrųjų domina tik su egzaminu nepasisekė. O dabar dėl kolegijos, kaip ir sako Aušrinė ten lengviau pigiau,įgijama praktikos, tačiau kai kurios darbo įstaigos vertina labiau universitetus... todėl aš taip pat didžiulę dilemą sprendžiu.

Žinutė parašyta: 2011-07-04 16:21:41 | Nuoroda

 www.viko.lt/uploads/files/2010/11/Konkursas_i_VK_2010_m.pdf konkursinius balus gali rasti čia : ] 

Žinutė parašyta: 2011-07-04 18:16:20 | Nuoroda
Boykinsas rašė:

viktorijaaa, gal zn kaip ten del turizmo vadybos tu dvieju verslo uzsienio kalbu? (anglu ir vokieciu) ar jas abi reikes mokytis ar galima bus tik viena pvz anglu?

 Iš tikrųjų nesu tikradėl to todėl nelabai galiu ką pasakyti nors labai tikėtinas variantas, kad reiktų mokėti ir anglų ir vokiečių, kadangi šiuo metu vokiečiu kalba gal populiarėja ir norint studijuoti būtent turizmą reiktų mokytis ir ją. Taip pat dar moduliai kuriuose yra danų italų ir prancūzų kalbos, o apie vokiečių neužsiminta kaip papildoma kaba. Na bet kaip jau sakiau nesu užtikrinta tuo todėl visaip gali būti :)