Vartotojo Viktorijaaaa pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-04 18:54:22 | Nuoroda
taiptaip rašė:

 mano draugė studijuoja bankininkystę SMK Telšiuose. Gerai, kad mergina turi humoro jausmą, nes kitaip tikrai verktų dėl studijų kokybės. Juokinga. Jei apie bankų valdymą ateina dėstyti lietuvių kalbos mokytoja. Praktiką iš viso kurso (24 studentai) banke atliko 3 studentai. Jos pažįstama baigė šią kolegiją, stojo į darbo biržą, o iš jos "diplomo" juokiasi. Sako diplomas kaip profkės, tik mažiau vertas. Taigi prisiklausius tokių kalbų, nenorėčiau į SMK nei Klaipėdoj, nei Vilniuj. Nors ten studijų kokybė manau daug geresnė, nei Telšiuose, bet vistiek. Rinkčiaus Vilniaus kolegiją. Geriausia kolegija Lietivoj, tai ir paruoš daug geriau ;)

 Ačiū už informacijos pasidalijimą. Tikrai galvojau rayšyti prašymą ir į SMK Vilniuje, bet dabar matau jog nelabai verta juo labiau kai su savo KB ir į VIKO laisvai turėčiau patekti.

Žinutė parašyta: 2011-07-04 22:08:28 | Nuoroda
Boykinsas rašė:
Viktorijaaaa rašė:
Boykinsas rašė:

viktorijaaa, gal zn kaip ten del turizmo vadybos tu dvieju verslo uzsienio kalbu? (anglu ir vokieciu) ar jas abi reikes mokytis ar galima bus tik viena pvz anglu?

 Iš tikrųjų nesu tikradėl to todėl nelabai galiu ką pasakyti nors labai tikėtinas variantas, kad reiktų mokėti ir anglų ir vokiečių, kadangi šiuo metu vokiečiu kalba gal populiarėja ir norint studijuoti būtent turizmą reiktų mokytis ir ją. Taip pat dar moduliai kuriuose yra danų italų ir prancūzų kalbos, o apie vokiečių neužsiminta kaip papildoma kaba. Na bet kaip jau sakiau nesu užtikrinta tuo todėl visaip gali būti :)

 aisku.. tikiuosi kad nebus privaloma ta vokieciu kalba (jeigu as aisku cia stosiu) nes nelabai as ja megstu ir isvis nemoku jos :)

 Va man su viekiečių lygiai tas pats. Bandžiau čia savarankiškai mokytis, bet vien tas žodžių skambesys kažkaip erzina. O vat paskaičius studijų aprašymą jos visai įdomios atrodo, tad jei į taikomaja matematika nepakliūsiu tada jau čia matyt užsiliksiu :]

Žinutė parašyta: 2011-07-05 08:50:51 | Nuoroda
Asembling rašė:

 Sveiki, kokio maždaug konkursinio balo reikia, norint įstoti į bankininkystę VIKO? Mano VBE, anglu - 85%, lituviu - 37, matematika - 26. Istorijos metinis - 9. Konkursinis balas gaunasi - 15,64. Dėkoju.

 Na iš tikrųjų tavo konkursinis balas yra gana geras, kadangi praeitais metais stojančiojo į bankininkystę VIKO mažiausias konkursinis balas buvo 14,38.

Žinutė parašyta: 2011-07-05 11:31:33 | Nuoroda
JustSmile rašė:
Viktorijaaaa rašė:
Boykinsas rašė:
Viktorijaaaa rašė:
Boykinsas rašė:

viktorijaaa, gal zn kaip ten del turizmo vadybos tu dvieju verslo uzsienio kalbu? (anglu ir vokieciu) ar jas abi reikes mokytis ar galima bus tik viena pvz anglu?

 Iš tikrųjų nesu tikradėl to todėl nelabai galiu ką pasakyti nors labai tikėtinas variantas, kad reiktų mokėti ir anglų ir vokiečių, kadangi šiuo metu vokiečiu kalba gal populiarėja ir norint studijuoti būtent turizmą reiktų mokytis ir ją. Taip pat dar moduliai kuriuose yra danų italų ir prancūzų kalbos, o apie vokiečių neužsiminta kaip papildoma kaba. Na bet kaip jau sakiau nesu užtikrinta tuo todėl visaip gali būti :)

 aisku.. tikiuosi kad nebus privaloma ta vokieciu kalba (jeigu as aisku cia stosiu) nes nelabai as ja megstu ir isvis nemoku jos :)

 Va man su viekiečių lygiai tas pats. Bandžiau čia savarankiškai mokytis, bet vien tas žodžių skambesys kažkaip erzina. O vat paskaičius studijų aprašymą jos visai įdomios atrodo, tad jei į taikomaja matematika nepakliūsiu tada jau čia matyt užsiliksiu :]

o ka is kolegijos irasei i prasyma? :)

 Na iš kolegijos iš tikrųjų rašiau nemažai, tai yra finansus, bankininkyste ir turizmo vadyba. Na bet dabar labai mėtausi kaip lamoj sudėliot prioritetų tvarką, nes labai norėčiau studijuot taikomają matematika VDU na pagal praeitus metus lyg ir turėčiau įstot bent jau 2-tru etapu, tačiau vat abejoju kaip dėl darbo paskui. Dauguma sako, kad atliekant praktika kolegijoj sėkmės atveju jau galima gaut darbo pasiūlymą, o su universitetu jau kitaip ir dar baisu, kad paulsiu į laibai stiprią grupę kurioj  reiks būt tik vidutinioke, nors aišku jei susimsiu stipriai gal ir viskas gerai bus.

Žinutė parašyta: 2011-07-05 11:32:59 | Nuoroda
Fabis rašė:

Sveiki. Noreciau paklausti ar imanoma man butu mokintis Finansus , beveik nemokant isvis matematikos , ar nebutu per sunku? 

 Na žiūrint kas tau yra visiškas nemokėjimas. Vienas matkę išlaiko 50 proc jam jau nemokėjimas, kitas savo 5 džiaugiasi. O kaip pačiam/pačiai su egzaminu matematikos?

Žinutė parašyta: 2011-07-05 12:23:57 | Nuoroda
Fabis rašė:
Viktorijaaaa rašė:
Fabis rašė:

Sveiki. Noreciau paklausti ar imanoma man butu mokintis Finansus , beveik nemokant isvis matematikos , ar nebutu per sunku? 

 Na žiūrint kas tau yra visiškas nemokėjimas. Vienas matkę išlaiko 50 proc jam jau nemokėjimas, kitas savo 5 džiaugiasi. O kaip pačiam/pačiai su egzaminu matematikos?

 Nelaikiau matematikos isvis. B lygiu 4 issivedziau tai va toks nemokejimas. Pats manau kad beviltiska man ten bandyt eit mokintis su tokiom ziniom. Siaip gal zinot kas ar verslo vadyboj labai ten daug matematikos buna?

 Na šiuo atveju patarčiau pasiskaičiuoti savo konkursinį balą ir palyginti jie su praeitų metų, kad ir verslo vadyba. Dar gali čia pasiskaityt vvf.viko.lt/  Kaip ir taiptaip sakė galbūt tu turi gerą loginį mąstymą ir prasisuksi dar ir šiaip jei kolegijoj susimtum gal visai įprastum prie matematikos. Na čia jau nuo tavęs priklauso.

Žinutė parašyta: 2011-07-05 12:42:28 | Nuoroda

Sveiki, norėčiau sužinoti koks pernai buvo mažiausias KB stojant į matematika ir jos taikymą pirmame etape ?

Žinutė parašyta: 2011-07-05 16:23:45 | Nuoroda
Asembling rašė:
Viktorijaaaa rašė:
Asembling rašė:

 Sveiki, kokio maždaug konkursinio balo reikia, norint įstoti į bankininkystę VIKO? Mano VBE, anglu - 85%, lituviu - 37, matematika - 26. Istorijos metinis - 9. Konkursinis balas gaunasi - 15,64. Dėkoju.

 Na iš tikrųjų tavo konkursinis balas yra gana geras, kadangi praeitais metais stojančiojo į bankininkystę VIKO mažiausias konkursinis balas buvo 14,38.

 O čia vf ar vnf toks balas buvo? Beje, gal žinai, kur būtų galima pasižiūrėti tuos balus ? :)

 Taip, čia toks balas į VF buvo, o daugiau gali rasti  čia www.viko.lt/uploads/files/2010/11/Konkursas_i_VK_2010_m.pdf :]

Žinutė parašyta: 2011-07-05 21:50:41 | Nuoroda
malvea rašė:
bambinosca rašė:

ciao visiems. gal žinote, kada paskelbs istorijos rezultatus? kiek tikitės gauti?

 

 Svajoju apie 80+%, realiai tikiuos 60+%, nenumirsiu ir su 50+%, jei mažiau-tai tik apeliacija...

 Lygiai taip pat kaip tu tikiuosi. Jei jau gausiu mažiau 50 viskas griūva ir taip pat bandysiu laime apeliacija.

Žinutė parašyta: 2011-07-05 23:13:18 | Nuoroda

 www.viko.lt/lt/viko_news/read/Studentai-vienu-metu-gales-baigti-Vilniaus-kolegija-ir-islyginamasias-studijas-VU-Tarptautinio-verslo-mokykloje mane tai ištikrųjų šis straipsnis labai sudomino. Tik vieno nesupratau jei jau imi išlyginamasias būtinai turi stoti į magistratūrą ar gali iš kart gauti ir universitetinį bakalaurą.

Žinutė parašyta: 2011-07-05 23:19:45 | Nuoroda
malvea rašė:
Viktorijaaaa rašė:

 www.viko.lt/lt/viko_news/read/Studentai-vienu-metu-gales-baigti-Vilniaus-kolegija-ir-islyginamasias-studijas-VU-Tarptautinio-verslo-mokykloje mane tai ištikrųjų šis straipsnis labai sudomino. Tik vieno nesupratau jei jau imi išlyginamasias būtinai turi stoti į magistratūrą ar gali iš kart gauti ir universitetinį bakalaurą.

 tai labai lietuviškai parašyta:D neduos tau niekas universitetinio bakalauro, tik išliginamąsias studijas, kad tik 1meus magistratūroj sedėt reiktų;)

arba dabar naktis ir aš pati nk nesuprantu

 Damn tada... jau galvojau gal galima bus legviau prasisukt, bet nė velnio : D

Žinutė parašyta: 2011-07-05 23:57:35 | Nuoroda
festis rašė:

Aš taip pat domiuosi šiomis studijomis. Gal žinot koks pernai buvo pereinamasis KB į nemokamą? :D

 Į mokama mažiausias buvo 15,44 į nemokamą 18,58

Žinutė parašyta: 2011-07-06 21:45:27 | Nuoroda

 Aš ir apie finansus galvojau tad ir parašiau 4-tu numeriu VIKO. Na būčiau tikrai laiminga jei įstočiau :)

Žinutė parašyta: 2011-07-07 07:54:10 | Nuoroda
Asembling rašė:
Viktorijaaaa rašė:

 Aš ir apie finansus galvojau tad ir parašiau 4-tu numeriu VIKO. Na būčiau tikrai laiminga jei įstočiau :)

 Į nemokamą rašei? Pas manes 15.68 balas gaunasi, nežinau vf ar vnf rašyt :)

 Jei jau aš rašiau į nemokama tai tu drąsiai gali rašyt, nes praeitais metais paskutinis į VF vietą įstojo su 14,18 : )

Žinutė parašyta: 2011-07-07 18:15:07 | Nuoroda
Ligituulis rašė:
Viktorijaaaa rašė:
Asembling rašė:
Viktorijaaaa rašė:

 Aš ir apie finansus galvojau tad ir parašiau 4-tu numeriu VIKO. Na būčiau tikrai laiminga jei įstočiau :)

 Į nemokamą rašei? Pas manes 15.68 balas gaunasi, nežinau vf ar vnf rašyt :)

 Jei jau aš rašiau į nemokama tai tu drąsiai gali rašyt, nes praeitais metais paskutinis į VF vietą įstojo su 14,18 : )

 Tai gal tada ir man dar būtų įmanoma į finansus, su balu 14,32 kaip manot? 

 Gali bandyt jei ne pirmu etapu tai antru gal įstosi :) Aš pvz ir bandysiu stot su 14,9-15,00, nes dar nuos istorijos priklausys : )

Žinutė parašyta: 2011-07-08 09:24:13 | Nuoroda

 Na kas į finansus ar bankininkyste bandysit stot? Ir su kokiais KB? :) Labai įdomu ar verta man su savo KB rašyt ten galbūt šiemet žymiai aukštesni bus :)

Žinutė parašyta: 2011-07-08 12:51:44 | Nuoroda
taiptaip rašė:
Viktorijaaaa rašė:

 Na kas į finansus ar bankininkyste bandysit stot? Ir su kokiais KB? :) Labai įdomu ar verta man su savo KB rašyt ten galbūt šiemet žymiai aukštesni bus :)

 aš ten stosiu, jei neįstosiu į VDU. mano KB 17.98.. bet vistiek, jei nori ten studijuot, tikrai bandyk, jei per pirma etapa neįstosi, tai per antrą bandyk ;)

 O tavo balas dar tikrai gana geras manau VDU duris tikrai pasieksi :)

Žinutė parašyta: 2011-07-08 13:36:18 | Nuoroda
feras rašė:

Kazi a verta stoti i verslo ekonomika su 12,68 vf ? ;DD

 Praeitais metais mažiausias į vf ten buvo 13,28. Na bet gali bandyt laimę gal pavyks visgi. Aš va ir laimę bandysiu į finansus :]

Žinutė parašyta: 2011-07-08 14:59:22 | Nuoroda
Edgaras4 rašė:

Gal pades kam

1. elektronikos technika (elektroninės sistemos; mechatroninės sistemos)

4. kompiuterių technika

5.  bankininkystė

7. telekomunikacijos

9. prekybos vadyba

 

Ka patartumet iskart braukt su siais egzais? :D

 Na lamoj pasiskaičiuo konkusinį palygink su praeitų metų ir tada jau pamatysi ka vertėtų braukyt :]

Žinutė parašyta: 2011-07-08 23:00:21 | Nuoroda

 Galbūt aš čia ne į temą, bet gal žinot ar žurnale Kur stoti pateikta teisinga informacija dėl mažiausių KB. Nes kažkaip maži atrodo kai kur.