Vartotojo Daina pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-10 19:37:44 | Nuoroda

Sveikos (sveiki) :D :) stoti bandysiu i anglu filologija,3 numeriuku rasiau ,pirmas dvi i VU,bet ten sunkokai istot,nes ciut ne 100tuku reikia :) kas dar zada stoti butent i sita dalyka ?:) kas jau istoje su kokiais minimum islaikytais egzais i vpu  vf istoja?:) apsvieskit:)

Žinutė parašyta: 2011-06-12 22:44:59 | Nuoroda
moniforlife rašė:
Daina rašė:

Sveikos (sveiki) :D :) stoti bandysiu i anglu filologija,3 numeriuku rasiau ,pirmas dvi i VU,bet ten sunkokai istot,nes ciut ne 100tuku reikia :) kas dar zada stoti butent i sita dalyka ?:) kas jau istoje su kokiais minimum islaikytais egzais i vpu  vf istoja?:) apsvieskit:)

 kiekvienais metais skyrėsi. bet kuo toliau, tai toks vaizdas, tuo lengviau įstoti. prieš pora metų paskutinis į vf buvo įstojęs su beveik šešiolika, o mano metais, t.y. prieš metus su 13 ir viršum įstojo. bhet manau šiemet toks mažas pereinamas balas netuėtų būti, bus apie 15. be to dar daug lems, kiek iš motyvacinio prisidėsi. o VU tai virš 80 turėtų egzai bent jau visi būti, mždg

na 15 tureti nera sunku manau :) egzus gali ir labai vidutiniskai islaikyti ir tiek turesi :D bent as kai mazdaug primeciau vienu is blogesniu variantu kiek tureciau gauti,man vistiek virs 15buvo:) (na blogiausias variantas tai egzu neislaikymas:D)  o plius jei dar is motyvacinio prisidesi tai isvis nera ka veikt istoti tuomet :) o  balas turbut kilo del tu skatinamuju stipendiju :D kazkaip nezinau jei tokie stojamieji tai visi ne "moksliukai" sustoja buti pedagogais,tai ko jie gali ismokinti kitus...nes jei gauni is motyvacinio tuos 2 balus ir pvz.kaip tu sakei minimumas vienais metais buvo 13,tai egzaminu rezultatai turejo but labai silpni....

Žinutė parašyta: 2011-06-12 22:49:34 | Nuoroda
andii rašė:

o jeigu ruosiuos stot i mokama, tada nereikia motyvacinio testo laikyt?

 jei i mokama,tada nereikia

Žinutė parašyta: 2011-06-12 23:19:05 | Nuoroda
moniforlife rašė:
Daina rašė:
moniforlife rašė:
Daina rašė:

Sveikos (sveiki) :D :) stoti bandysiu i anglu filologija,3 numeriuku rasiau ,pirmas dvi i VU,bet ten sunkokai istot,nes ciut ne 100tuku reikia :) kas dar zada stoti butent i sita dalyka ?:) kas jau istoje su kokiais minimum islaikytais egzais i vpu  vf istoja?:) apsvieskit:)

 kiekvienais metais skyrėsi. bet kuo toliau, tai toks vaizdas, tuo lengviau įstoti. prieš pora metų paskutinis į vf buvo įstojęs su beveik šešiolika, o mano metais, t.y. prieš metus su 13 ir viršum įstojo. bhet manau šiemet toks mažas pereinamas balas netuėtų būti, bus apie 15. be to dar daug lems, kiek iš motyvacinio prisidėsi. o VU tai virš 80 turėtų egzai bent jau visi būti, mždg

na 15 tureti nera sunku manau :) egzus gali ir labai vidutiniskai islaikyti ir tiek turesi :D bent as kai mazdaug primeciau vienu is blogesniu variantu kiek tureciau gauti,man vistiek virs 15buvo:) (na blogiausias variantas tai egzu neislaikymas:D)  o plius jei dar is motyvacinio prisidesi tai isvis nera ka veikt istoti tuomet :) o  balas turbut kilo del tu skatinamuju stipendiju :D kazkaip nezinau jei tokie stojamieji tai visi ne "moksliukai" sustoja buti pedagogais,tai ko jie gali ismokinti kitus...nes jei gauni is motyvacinio tuos 2 balus ir pvz.kaip tu sakei minimumas vienais metais buvo 13,tai egzaminu rezultatai turejo but labai silpni....

 ko gero. nesigilinau. aš ten  gal ir pagal balus netoli antros pusės buvau, nes mano buvo 16 kažkur.  o kaip tu išlaiakai egzus, tai nereiškia, kad nebus ką ten veikt. daug buvo ir aukštais balais sustojusių,. tačiau š malė, nk gero i nepešė. pvz aš galvojau, kad čia taip sunku bus, galvojau tokiais egzais prie paskutinių ir tysiuos. tai ir mokiausi daug. o po pirmo pusmečio antra pagal vidurkį buvau iš viso kurso. taip kad jei ir  sustoji su gerauis egzų balais, tai nk neveikt vistiek neišeis, kad gerą rezultatą turėtum

 

 as del to nieko ir nesakau:)  esu tas zmogus,kuris is saves spaudzia maksimuma ir nezadu sau istojus sh malt:) o gera rezultata norisi tureti ir del saves, ir del stipendijos , ir, kad nereiktu moketi uz moksla :) jei noreciau sh malt, stociau i profke;) plius manau,kad zmogus savo specialybe turi ismanyti gerai ir siekti aukstumu,kad ir toj profkej.Todel negalima ziureti atmestinai i tai is ko tu zadi valgyti duona. Na jei nesunku ir netingi papasakok daugiau :) nesupratau ar tu pati anglu filologija studijuoji ar ka kita? Ir dar girdejau toki ganda,kad praktikos ne per daugiausiai,ar cia yra tiesos ar ispustas burbulas? Ir kaip destytojai?

Žinutė parašyta: 2011-06-13 13:04:16 | Nuoroda
moniforlife rašė:
Daina rašė:
moniforlife rašė:
Daina rašė:
moniforlife rašė:
Daina rašė:

Sveikos (sveiki) :D :) stoti bandysiu i anglu filologija,3 numeriuku rasiau ,pirmas dvi i VU,bet ten sunkokai istot,nes ciut ne 100tuku reikia :) kas dar zada stoti butent i sita dalyka ?:) kas jau istoje su kokiais minimum islaikytais egzais i vpu  vf istoja?:) apsvieskit:)

 kiekvienais metais skyrėsi. bet kuo toliau, tai toks vaizdas, tuo lengviau įstoti. prieš pora metų paskutinis į vf buvo įstojęs su beveik šešiolika, o mano metais, t.y. prieš metus su 13 ir viršum įstojo. bhet manau šiemet toks mažas pereinamas balas netuėtų būti, bus apie 15. be to dar daug lems, kiek iš motyvacinio prisidėsi. o VU tai virš 80 turėtų egzai bent jau visi būti, mždg

na 15 tureti nera sunku manau :) egzus gali ir labai vidutiniskai islaikyti ir tiek turesi :D bent as kai mazdaug primeciau vienu is blogesniu variantu kiek tureciau gauti,man vistiek virs 15buvo:) (na blogiausias variantas tai egzu neislaikymas:D)  o plius jei dar is motyvacinio prisidesi tai isvis nera ka veikt istoti tuomet :) o  balas turbut kilo del tu skatinamuju stipendiju :D kazkaip nezinau jei tokie stojamieji tai visi ne "moksliukai" sustoja buti pedagogais,tai ko jie gali ismokinti kitus...nes jei gauni is motyvacinio tuos 2 balus ir pvz.kaip tu sakei minimumas vienais metais buvo 13,tai egzaminu rezultatai turejo but labai silpni....

 ko gero. nesigilinau. aš ten  gal ir pagal balus netoli antros pusės buvau, nes mano buvo 16 kažkur.  o kaip tu išlaiakai egzus, tai nereiškia, kad nebus ką ten veikt. daug buvo ir aukštais balais sustojusių,. tačiau š malė, nk gero i nepešė. pvz aš galvojau, kad čia taip sunku bus, galvojau tokiais egzais prie paskutinių ir tysiuos. tai ir mokiausi daug. o po pirmo pusmečio antra pagal vidurkį buvau iš viso kurso. taip kad jei ir  sustoji su gerauis egzų balais, tai nk neveikt vistiek neišeis, kad gerą rezultatą turėtum

 

 as del to nieko ir nesakau:)  esu tas zmogus,kuris is saves spaudzia maksimuma ir nezadu sau istojus sh malt:) o gera rezultata norisi tureti ir del saves, ir del stipendijos , ir, kad nereiktu moketi uz moksla :) jei noreciau sh malt, stociau i profke;) plius manau,kad zmogus savo specialybe turi ismanyti gerai ir siekti aukstumu,kad ir toj profkej.Todel negalima ziureti atmestinai i tai is ko tu zadi valgyti duona. Na jei nesunku ir netingi papasakok daugiau :) nesupratau ar tu pati anglu filologija studijuoji ar ka kita? Ir dar girdejau toki ganda,kad praktikos ne per daugiausiai,ar cia yra tiesos ar ispustas burbulas? Ir kaip destytojai?

 taip anglų filologiją. praktikos per akis. pirmas kursas- dvi sav, 2 - 4sav., 3- 6s., 4-8s. šiais metais davė dviem savaitėm per daug darbo, tai kitiemet neturėtų tiek daug užduočių būt.  p dėstytojų visokių yra. dauguma lb šaunūs, bet teko girdėt., kad ir keli nekokie yra.  tai čia jau laimės dalykas, kokius dėstytojus gausi.  bet čia jau, jei, kai įstosi, bus aktualu

 Na viskas idomu :) nes greiciausiai ir istosiu i vpu.Na dekui uz naudinga informacija.

Žinutė parašyta: 2011-06-20 00:13:58 | Nuoroda

na as registravausi birzelio 27d.:)

Žinutė parašyta: 2011-06-28 10:29:45 | Nuoroda

Be reikalo jus cia baiminates ka rasyt :) mintys ant popieriaus pacios liejas,jai per mazai dar ka nors pamastai ir pridedi,kad ir tokiu pievu,kad labai myli vaikus :D ar kazkas biski pusiau i klausimo atsakymo puse,pusiau ne jei isvis nezinai ka rasyt :D o su pokalbiu tai abi buvo labai mielos,tik viena suktesniu klausimu klause ;) bet ir taip labai maloniai pasisneki ten su jomis;) nera ko bijot manau. Nieko ten mandro nebuna,viskas aisku ir paprasta.

Žinutė parašyta: 2011-06-28 10:33:18 | Nuoroda

Ai ir ziurekit ka rengiates, neikit kaip i miesta ar i pliaza, visgi norit buti pedagogu , tai ir apsirengti atitinkamai reiketu ;)

Žinutė parašyta: 2011-06-28 15:02:15 | Nuoroda
NeRamus rašė:
Roberta Aurėja rašė:
NeRamus rašė:
Daina rašė:

Ai ir ziurekit ka rengiates, neikit kaip i miesta ar i pliaza, visgi norit buti pedagogu , tai ir apsirengti atitinkamai reiketu ;)

 Kaip suprast? o tai kaip nueit apsirengus?

 Kostiumu;DDD

 Virsune visgi bandysiu pliazo style.

 taip vaikinam su kostiumu,o merginoms koks sijonukas klasikinis,ar dzinsai su svarkeliu manau geriausias pasirinkimas... nezinau,bet anais metais tikrai ziurejo kaip tu apsirenges,ar nuoga bamba ateini isispyres i kokias slepkes ar pasitempes...nu cia kiekvieno pasirinkimas ;) eikit kaip nori,as tik patariu kaip geriau ir kaip i tave rimciau ziuri:D

Žinutė parašyta: 2011-06-28 15:05:29 | Nuoroda
escada rašė:

Moniekai

Na raštu darbas trunka 1h. poto turėtų būti 15min. pertrauka,ir tada pokalbis,na aišku gali taip būti,kad pokalbio lauksi ir 2h...aš pati dar nieko tiksliai nežinau,nes 29d. laikysiu. 

 1h rastu ir as pvz 10:30 ejau,bet 12:30 pokalbis tik prasidejo ir abieju grupiu ir 8:30 ir  10:30 kas ejo....

Žinutė parašyta: 2011-06-28 16:33:16 | Nuoroda
vynous rašė:

dar norejau paklausti jau kas laike ar ten i pokalbi pagal pavardes abeceles tvarka kviecia ar kaip? :)

 jo mazdaug eiles tvarka,nebent kas neatvyke,tai meta is kitos grupes poto pavelaves turi laukt,arba susitari,kad ten tave uzleistu jei skubi...nera,kad grieztai laikytusi tos taisykles,kad is eiles visus kaip anciukus;)

Žinutė parašyta: 2011-06-28 16:34:28 | Nuoroda

Laukiu rezu kas 27 buvom,turetu buti siandien arba jau tikrai rytoj. Bet rezultatai lamoj skelbiami ar ne? :)

Žinutė parašyta: 2011-06-28 17:51:49 | Nuoroda
vynous rašė:

pasisakykit kas laiket, ka kalbejot, labai padetumet.. :)

 Nepasisakysi tiksliai nes gana individualiai klausia i tema ka tu pasakai, bet manau vistiek kazkas panasaus kodel nori buti pedagogu, kokiom veiklom mokykloj uzsiiminejai,manes prase ivardinti tikslia situacija kaip as esu padejusi draugui kazka ismokti, ko imciaus jei vaikas nenoretu mokytis,o jei vienu budu neitu,ka tada daryciau ir pan. ir ant galo paklause dar viena svarbia tipo priezasti pasakyk kodel nori buti pedagogu ir kodel tu tam tinki.o ka sneket pasakot tai nezinau pati individualiai pasimastyk ka galvoji i tuos kl.,nes juk pries tave psichologas sedi,pastebi kada tu sneki ismokus,o kada is sirdies ir savais zodziais.

Žinutė parašyta: 2011-06-29 09:33:14 | Nuoroda

Nesamone as 27d. laikiau ir rezu dar nera. :/ kokiam tu mieste laikei? gal anksciau idejo jei pvz kokiam kaune,as vln ir dar tuscia...

Žinutė parašyta: 2011-06-29 10:35:28 | Nuoroda
Barcelona rašė:

Ar yra planuojančių čia stoti šiais metais?

 yra, as rasiau,bet turbut sunkiai istosiu,nes su anglu truputi susimoviau, rasiau ir mokama,bet paciam gale tai turbut,kad neprieisiu prie galo ;]  bet labai noreciau istoti i sita spec.

Žinutė parašyta: 2011-07-01 15:31:01 | Nuoroda

as vakar 11h tikrinau ir jau buvo,o laikiau 27d vln ;) 2 taskai woohooo:D

Žinutė parašyta: 2011-07-01 16:07:50 | Nuoroda
debesys rašė:

kas planuoja į anglų filologiją?

 as planuoju

Žinutė parašyta: 2011-07-06 21:11:10 | Nuoroda
debesys rašė:
Daina rašė:
debesys rašė:

kas planuoja į anglų filologiją?

 as planuoju

 kelintu nr. rašysi? kaip egzaminai sekės? :]

 siaip pirmu vu,o antru vpu,bet kadangi lt rezai parejo nelabai kokie,tai turbut,kad i vpu ir istosiu:) bet siaip patenkinta

Žinutė parašyta: 2011-07-08 14:32:03 | Nuoroda

Tai .... nesikeikiant , galetu rasyti pirmojo etapo,nes visi masto va jau tas kb mano kokie 15,kai min raso 14 ir laimingi galvoja ,kad istos...o istikruju tik per pakartotine nebent...nu negaliu :D

Žinutė parašyta: 2011-07-08 14:36:54 | Nuoroda

Hi ;) as tikiuosi istoti i anglu filologijos pedagogika :) irgi butent ta diena kai laikiau motyvacini testa apsiziurejau ir man labai patiko LEU :) labai noreciau istot:) o kaip bus-matysim ;)