Vartotojo giedreee pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-26 15:23:15 | Nuoroda
AdasLv rašė:

Tokiį fenomeną radau žurnale "KurStoti": Kmu paskutinio kviečiamojo balas ~15, o praėjusiais metais po stojimų kmusa forume radau 19,12... Tai turiu tokį buką klausimą WTF?????????

 Nesąmonė ten :) man čiut širdis iš laimės neiššoko kai pamačiau, bet ten klaidina. Kažkokius panašius balus rašo ir univerų svetainėse, bet ten su žvaigždute jie, o papildomoj info rašo kažką kad su tais žemiausiais balais įstojo užsieniečiai... Taip kad tikėkimės geriausių rezultatų iš egzų ;)

Žinutė parašyta: 2011-06-26 15:27:20 | Nuoroda
Lauramintis rašė:

Ką, tu sakai :D

 Tipo kitaip buvo :D

Žinutė parašyta: 2011-06-26 15:28:27 | Nuoroda
saulutėlė rašė:
giedreee rašė:
AdasLv rašė:

Tokiį fenomeną radau žurnale "KurStoti": Kmu paskutinio kviečiamojo balas ~15, o praėjusiais metais po stojimų kmusa forume radau 19,12... Tai turiu tokį buką klausimą WTF?????????

 Nesąmonė ten :) man čiut širdis iš laimės neiššoko kai pamačiau, bet ten klaidina. Kažkokius panašius balus rašo ir univerų svetainėse, bet ten su žvaigždute jie, o papildomoj info rašo kažką kad su tais žemiausiais balais įstojo užsieniečiai... Taip kad tikėkimės geriausių rezultatų iš egzų ;)

 Juk užsieniečių stojimai visai kitokie, jų ir grupės visai kitokios, jie ne prie ko čia. :)

 Aišku ne prie ko, bet jų balus tai surašė :D

Žinutė parašyta: 2011-06-26 15:31:49 | Nuoroda
Lauramintis rašė:
giedreee rašė:
saulutėlė rašė:
giedreee rašė:
AdasLv rašė:

Tokiį fenomeną radau žurnale "KurStoti": Kmu paskutinio kviečiamojo balas ~15, o praėjusiais metais po stojimų kmusa forume radau 19,12... Tai turiu tokį buką klausimą WTF?????????

 Nesąmonė ten :) man čiut širdis iš laimės neiššoko kai pamačiau, bet ten klaidina. Kažkokius panašius balus rašo ir univerų svetainėse, bet ten su žvaigždute jie, o papildomoj info rašo kažką kad su tais žemiausiais balais įstojo užsieniečiai... Taip kad tikėkimės geriausių rezultatų iš egzų ;)

 Juk užsieniečių stojimai visai kitokie, jų ir grupės visai kitokios, jie ne prie ko čia. :)

 Aišku ne prie ko, bet jų balus tai surašė :D

 Bat tai iš kur tu žinai, gal ir nesurašė ten jų balų.

 Tai suklydo ir prie VU ir prie LSMU balų :)? Manau ne.

Žinutė parašyta: 2011-06-26 15:41:10 | Nuoroda

Bet tai apie aukščiausius balus ir nekyla klausimai, esmė tame, kad žurnale prie vf tiek VU tiek LSMU medicina paskutinio kviečiamojo balas ~16. Ir čia juk negali būti tiesa :)?


 

Žinutė parašyta: 2011-06-26 15:44:19 | Nuoroda
Lauramintis rašė:

Tikiuosi, kad jūs visi itin lievai islaikysit egzus ir negausit krepselio. :D O as gausiu (mazai tiketina):D Bet viltis yra. :D

 Čia visi to tikisi :D Lietuviai :)

Žinutė parašyta: 2011-06-26 15:45:28 | Nuoroda
giedrimantas rašė:
giedreee rašė:

Bet tai apie aukščiausius balus ir nekyla klausimai, esmė tame, kad žurnale prie vf tiek VU tiek LSMU medicina paskutinio kviečiamojo balas ~16. Ir čia juk negali būti tiesa :)?


 

 Tai čia tik užsienietis gali būti .

 Apie tai ir kalbu :).

Žinutė parašyta: 2011-06-30 21:11:08 | Nuoroda
vvacys rašė:

kuria h rezultatus paskelbs? Lietuviu kas per nakty lauke gal zinot kada papostino rezus?

 lietuvių k. forume jau nuo pusė 7 kažkur skelbėsi rezultatus :)

Žinutė parašyta: 2011-07-01 06:48:36 | Nuoroda
NachNachas rašė:

Kaip mane gruzina tokios palevos... 91. 87 taškai. Pride, atrašė į tavo laišką Nec'as? Loxu biuras...

 88 taškai - 92 proc. Vadinas aukšta kartelė iškelta... :)

Žinutė parašyta: 2011-07-01 06:53:37 | Nuoroda
NachNachas rašė:
giedreee rašė:
NachNachas rašė:

Kaip mane gruzina tokios palevos... 91. 87 taškai. Pride, atrašė į tavo laišką Nec'as? Loxu biuras...

 88 taškai - 92 proc. Vadinas aukšta kartelė iškelta... :)

 Ne apie tai aš. Turėjo daugiau taškų būt :D

 :D tai apeliaciją iškart?

Žinutė parašyta: 2011-07-01 06:57:21 | Nuoroda
Troja rašė:

Na ką, chebra, 96 taškai - 100%.

 

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!

Nesu labai emocinga, bet šįkart žviegiau, kaip reikiant :D

 Sveikinimai!  :)

Žinutė parašyta: 2011-07-01 07:05:36 | Nuoroda
****** rašė:

 Vsio šaunuoliai ribininkai, vieną vietelę vf turėčiau užimti :) viską man turėjo lemti lt egzaminas, kuris visgi gavosi visai neprastai. Tikiuosi daugumą iš jūsų sutikt vu mf koridoriuose :))

 Susitiksim, manau ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-01 07:37:45 | Nuoroda
Marciogala rašė:

Kaip manot, ar su 19,56 balu istosiu i nemokama medicina? 

 manau laisvai :) negi kils tiek daug stojamieji balai...

Žinutė parašyta: 2011-07-01 07:42:01 | Nuoroda
Marciogala rašė:
giedreee rašė:
Marciogala rašė:

Kaip manot, ar su 19,56 balu istosiu i nemokama medicina? 

 manau laisvai :) negi kils tiek daug stojamieji balai...

 As to ir labai bijau. nu aisku, cia zemiausias galimas balas, nes dar gali chemija pakelt. Bet noriu tiketi kad nuo praeitu metu 19,18 iki 19,58 nepakils... 0,4balo.

 būtų neįtikėtina.. nebent šios kartos žmonės visi vunderkindai :D

Žinutė parašyta: 2011-07-01 07:43:56 | Nuoroda
Marciogala rašė:

Ziauru! Giedreee, dbr pastebejau, kad tavo bio 92 ir matke 84 o pas mane atvirksciai:D as ryte kai tikrinaus nece, tai iskart i balus pazejau galvojau o gerai. bet kai pamaciau kad bio 84... tai sienas dauzyt norejau:D 

 aš tai mačiau ;D ir dar galvojau kodėl tavo balas žemesnis nei mano.. :D man panašiai su matkę.. tikėjaus daug geriau :)

Žinutė parašyta: 2011-07-01 07:50:10 | Nuoroda
Marciogala rašė:
giedreee rašė:
Marciogala rašė:

Ziauru! Giedreee, dbr pastebejau, kad tavo bio 92 ir matke 84 o pas mane atvirksciai:D as ryte kai tikrinaus nece, tai iskart i balus pazejau galvojau o gerai. bet kai pamaciau kad bio 84... tai sienas dauzyt norejau:D 

 aš tai mačiau ;D ir dar galvojau kodėl tavo balas žemesnis nei mano.. :D man panašiai su matkę.. tikėjaus daug geriau :)

 As matkes zioplu klaidu priveles galvojau kad nors 80 gauciau... o Bio stripriai virs 90 tikejaus, galvojau kad max 8 taskus praradau, o dbr 17...;DDD ziuriu i savo bio uzdaviniu sas ir iki dbr nesuprantu ka negerai parasiau ;D

 aš kai bio skaičiavaus tai suskaičiavau 17 klaidų ;D, o išėjo tik 12.. čia žiūriu mum viskas atvirkščiai :D tik va lt beveik sutapo :)

Žinutė parašyta: 2011-07-01 07:56:25 | Nuoroda
Light Arus rašė:

 Šiemet ,,viršuje'' buvo didesnė konkurencija nei praitais metais . Už 94 t. - 99, praitais būtų - 100

 man atrodo dar ir už 93 buvo 100 proc..

Žinutė parašyta: 2011-07-01 08:00:11 | Nuoroda
Marciogala rašė:

 Jo, Lt davem garu kai reikalas ;DD 98 ir 97 - same shit ;D

 bent receptą išrašyt mokėsim... :D

Žinutė parašyta: 2011-07-01 08:20:28 | Nuoroda
Light Arus rašė:
giedreee rašė:
Light Arus rašė:

 Šiemet ,,viršuje'' buvo didesnė konkurencija nei praitais metais . Už 94 t. - 99, praitais būtų - 100

 man atrodo dar ir už 93 buvo 100 proc..

 Ne. Aš už 94 gavau 99

 o tu ne šiemet laikei?

Žinutė parašyta: 2011-07-01 08:29:33 | Nuoroda
Light Arus rašė:
giedreee rašė:
Light Arus rašė:
giedreee rašė:
Light Arus rašė:

 Šiemet ,,viršuje'' buvo didesnė konkurencija nei praitais metais . Už 94 t. - 99, praitais būtų - 100

 man atrodo dar ir už 93 buvo 100 proc..

 Ne. Aš už 94 gavau 99

 o tu ne šiemet laikei?

 Ahaa

 aš apie praeitus metus kalbėjau... už 93 lyg ir 100 proc dar buvo. šiemet 95..